Tragedia nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Nurkowie poszukują 22 – latka (AKTUALIZACJA, zdjęcia)

Nurkowie przeczesują wody Jeziora Tarnobrzeskiego w poszukiwaniu 22 – latka, który ze znajomymi pływał dzisiaj po akwenie rowerkiem wodnym. Z nieznanych dotąd przyczyn mężczyzna wpadł do wody i już z niej nie wypłynął. Do tragicznego wypadku doszło na jeziorze od strony kopalni.

– Tym rowerkiem pływało pięć osób, cztery z nich dotarły na brzeg – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisła24.pl Robert Kędziora, komendant Straży Miejskiej w Tarnobrzegu. – Osoby te przesłuchuje właśnie policja – dodaje.

Policja ustala okoliczności, w których doszło do tragicznego w skutkach wypadku. – Mężczyzny szuka miejscowy oddział nurków, wkrótce do poszukiwań dołączyły grupy ze Starachowic i Przemyśla – dodaje komendant.

Według policyjnych statystyk od 1 do 15 czerwca w Polsce utonęło już 55 osoby.

AKTUALIZACJA: TUTAJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
3 lat temu

Kolejna tragedia nad Jeziorem Tarnobrzeski. Pięć osób na rowerku (sic) i topielec. Będzie więcej . Jak patrzę na niektórych pseudo plażowiczów, a nazywając niektórych po imieniu bydłem, to i tak szczęśliwie dzień minął. Niektórzy zachowują się jak ostatnia nierogacizna – napie – d – lić się browarem do oporu i w wodę. Chamskie zachowania, darcie ryja, zaśmiecenie, zasranie, zaszczanie, przekleństwa i chamstwo na tronie. Do tego jeszcze dochodzi skandaliczna wręcz organizacja wjazdu na jezioro. Kolejny urwa rok. Urzędasy z miasta, nic was rozumu nie nauczy. Półtorej godziny oczekiwania na wjazd, w upale. N I E W Y O B R A Ż A L N E. Panie Bożek. Masz Pan szansę jako pierwszy prezydent miasta coś w tej sprawie zmienić i to jeszcze przed szczytem sezonu. Miej Pan odwagę. Zrób Pan coś. I prośba. Na Boga. Nie zdawaj się pan na swoich urzędników bo oni 7 lat organizowali funkcjonowanie jeziora i za każdym razem wdepnęli w gówno ciągnąć za sobą użytkowników jeziora. NA BOGA. Tylko nie urzędasy. Nie mają bladego pojęcia i są najgorszym sortem urzędnika. Bo nawet na błędach się nie uczą . Zatrudnij Pan na chwilę specjalistów od organizacji ruchu. Pomogą, a na pewno nie zaszkodzą. Burdel, chamstwo,… Czytaj więcej »

obywatel
3 lat temu
Reply to  Janusz

!00 % racji na temat mentalności (kwalifikacji) ale tak to jest jak sami pociotkowie lub znajomi byłych i obecnych – z politycznego nadania.

Co do jeziora – a gdzie znajdą pracę pociotkowie, znajomi, krewni, kolesie
i ci z komitetów wyborczych – tylko tak w Tarnobrzegu można załatwić pracę
za dobrą kasę i nic się nie narobić.
Gdzie oni będą pracować – prywaciarz na zbity pysk by powyrzucał.

Mieszkaniec
3 lat temu

Ktoś powinien sprawdzić kwalifikacje osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na jeziorze.
To są same pociot i kolesie.
Jak będzie badane przyczyną to się okaże że miasto jest super bo nikt nie odpowiada.
Szkoda słów

ludzie sa chamscy
3 lat temu

to mnie dziwi płynąc w piątkę a wrócić w czwórkę więc te osoby co byli na tym rowerku też mają krew na rękach bo to jest dla mnie nie zrozumiałe jak można zgubić człowieka zapewne ich sumienie gryzie bo do tego się dołączyły

myśl
3 lat temu

To co ty robisz jest CHAMSKIE bo robisz to -świadomie!!! , oni w piątkę pojechali- świadomie ,nie po to by wrócić w czwórkę?(Pomijając beztroskę i głupotę)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content