Derby na remis. Siarka II Tarnobrzeg – Stal II Stalowa Wola 1:1 (fotoreportaż oraz video HD)

W meczu 31 kolejki klasy okręgowej rezerwy Siarki zremisowały z rezerwami Stali Stalowa Wola 1:1. Bramkę dla Siarki strzelił w 60 minucie Paweł Mróz, do wyrównania doprowadził zaś w 75 minucie Filip Szifer.

SIARKA II: Komorowski – Janczyk (Orzechowski 65′), Halat (Frańczak 75′), Wdowiak, Wiktor, Bigdoń, Józefiak, Burek, Fornek (Bielecki 78′), Kargulewicz, Mróz

STAL II – Konopka (Kaleta 82′), Czerpak (Piotrowski 63′), Śpiewak, Mazurek, Wieprzęć, Urban, Szifer, Stępniowski, Siudak, Grasza, Dziopak (Chmura 60′)

foto&video: Piotr Morawski