LIVE: Stal Nowa Dęba – Wisan Skopanie. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję meczu: Stal Nowa Dęba – Wisan Skopanie. Jedynie wygrana podopiecznych trenera Hynowskiego przedłuży szansę Wisanu na utrzymanie w klasie okręgowej.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 czerwca br., początek godz.17

AKTUALNA KLASYFIKACJA KLASY OKRĘGOWEJ (GRUPA STALOWA WOLA I) ZA 90MINUT.PL

LIVE

22
Dodaj komentarz

16 Wątków komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
anonim

W sobotę jest 22 czerwca.

Do Redakcji

A czy jutrzejszy mecz Siarki II na Zwierzyńcu będzie transmitowany? Jeśli tak, to czy można zapytać trenera Szymczaka czy zostaje on w Siarce (skoro asystentem pierwszej drużyny został trener Wojnar)? Oraz jak kształtuje się sytuacja rezerw co do przyszłego sezonu i szczebla rozgrywek?

Olek

Szymczak odchodzi do Korony Rzeszów.

kibic

Raczej zwiazek sie nie zgodzi chyba ze miasto da kase bo sa pewne reguly finansowe i nie mozna ich naruszyc do tego nie wiem czy boisko na zwierzyncu odpowiada wymoga 4 ligi chyba musza byc krzeselka tak jak kojarze

Tarnobrzeżanin

Kto zdrowy na umyśle zgłaszałby boisko na Zwierzyńcu na IV ligę? Jeśli mielibyśmy grać w III i IV lidze to naturalnym wydawało mi się aby zarówno pierwszy zespół, jak i rezerwy, rozgrywały swoje domowe spotkania na stadionie przy AN2 (i to w systemie zamiennym, czyli I drużyna u siebie, a druga na wyjeździe lub druga drużyna u siebie i pierwsza na wyjeździe).

Olek

Albo pierwszy w sobotę a drugi w niedziele

Tarnobrzeżanin

Jedno drugiego nie wyklucza 😉 Aczkolwiek z punktu widzenia kibiców lepiej by było się tak porozumieć ze związkiem, żeby w każdy weekend (sobota/niedziela) był na stadionie mecz (pierwszej drużyny albo rezerw), po tygodniu kibic będzie bardziej spragniony piłki, niż na drugi dzień (jeśli np. Siarka I grałaby u siebie w sobotę, a Siarka II również u siebie dzień później). Poza tym można by wprowadzić karnety obejmujące obie ligi + bilety jednorazowe także na mecze rezerw (choćby za symboliczne 5 zł).

Ogłoszenie

Stal 2 prowadzi w Zdiarach 2-1 dwie bramki Filipa Szifera

Informacja

Stalówka z awansem informuje Podkarpacki ZPN

Tarnobrzeżanin

Ciekawe gdzie tak informuje…

Informacja

Oficjalna strona Stalówki na FB

Pisze

zrodloo Oficjalna strona Stalówki na FB

Tarnobrzeżanin

No to niestety, ale strona Stalówki na FB, nawet oficjalna, nie jest tu żadną wyrocznią – powiem więcej, na Waszym miejscu bym nie świętował awansu, skoro Siarka złożyła wniosek o dopuszczenie drugiej drużyny do IV ligi i prawnie taka możliwość jest przewidziana przez Uchwałę Zarządu PZPN. Wszystko zapewne rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu. Natomiast informowanie, że wiadomość tę przekazał Podkarpacki ZPN nie jest niczym poparte.

Przeczuwam

Raczej nie publikowali by tego na oficjalnej stronie jakby czegos nie wiedzieli napisaliby cos w stylu jesli zwiazek nie pozwoli siarce a tu jest konkretna informacja nawet wywiad z prezesem sie szykuje na ten temat cos czuje ze niestety zwiazek pozwoli grac Stali

Tarnobrzeżanin

Niekoniecznie, w Stalowej woli do tej pory nie mają świadomości tego, że istnieje możliwość wyrażenia przez ZPN zgody na grę rezerw danego klubu szczebel niżej (tak jak np. w przypadku Pelikana Łowicz – pierwszy klub w III lidze gr. 1, a rezerwy w IV lidze gr. łódzka), jak i tego, że Siarka wystąpiła o zgodę na dopuszczenie rezerw do gry w IV lidze. Zresztą nawet jeśliby mieli jakieś przecieki, to z oficjalnym komunikatem o awansie powinni się wstrzymać do czasu wydania oficjalnej decyzji. Ich post wskazuje raczej na niewiedzę i błędne przeświadczenie, że 2 miejsce daje awans bo pierwsza drużyna… Czytaj więcej »

Pisze

Strasznie piszą na stronie Stal Stalowa Wola rocznik 2001 na futbolowo jakoby oni wygrali a my probojemy wywalczyć awans przy zielonym stoliku

Tarnobrzeżanin

Wypadałoby im napisać tylko tak: Siarka wywalczyła awans na boisku – wygrała ligę okręgową i zasłużyła na występ w IV lidze, również w dwumeczu ze Stalą była lepsza. To Stal wykorzystuje regulamin i nieszczęście pierwszego zespołu Siarki (spadek do III ligi), więc o jakim zielonym stoliku mowa. Siarka powołuje się na te same przepisy co Stal. Przepisy te dopuszczają możliwość występu pierwszej drużyny w III lidze, a drugiej drużyny w IV lidze. Pelikan Łowicz od dwóch sezonów tak gra i da się? Da się. Jak się powołujecie na przepisy, to je dokładniej doczytajcie najpierw. A przede wszystkim miejcie honor i… Czytaj więcej »

Info

Podobno wrazie gdy zwiazek dopusci Siarke do 4 ligi Stal szykuje wniosek do kolegium arbitrazowego PZPN , a nawet mowia jak bedzie trzeba do UEFA sprawa moze sie ciagnac miesiacami i liga sie opozni

Gość

Większych głupot nie dało się już wymyślić?

Tarnobrzeżanin

Jakby Siarka nie była pewna swoich racji to by nie występowała do Podkarpackiego ZPN o zgodę na udział w IV lidze. Decyzja została podjęta w oparciu o opinię prawną Departamentu Prawnego i Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, z której wynika, że nic nie stoi na przeszkodzie by rezerwy Siarki grały w IV lidzie (analogicznie jak rezerwy Pelikana Łowicz), o ile zgodę na to wyrazi Podkarpacki ZPN. Możliwość taka wynika z brzmienia przepisu § 2 ust. 6 zdanie 2 uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnejw sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.

Siarkowiec

Nie wiem mamy przeciwko sobie mocna drużynę kolega mi mówił że w sprawę może się zaangażować prezydent Stalowej Woli oraz poseł Rafał Weber prawnicy z wykształcenia ale liczę że będzie dobrze pożyjemy zobaczymy

Katastrofa

Radulj Wełnicki Drobot odchodzą Raduljem zainteresowana Stalówka dostał propozycję ma pojawić się na testach