LIVE: Stal Nowa Dęba – Wisan Skopanie. Zapraszamy na transmisję (video HD)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję meczu: Stal Nowa Dęba – Wisan Skopanie. Jedynie wygrana podopiecznych trenera Hynowskiego przedłuży szansę Wisanu na utrzymanie w klasie okręgowej.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 czerwca br., początek godz.17

AKTUALNA KLASYFIKACJA KLASY OKRĘGOWEJ (GRUPA STALOWA WOLA I) ZA 90MINUT.PL

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
1 rok temu

W sobotę jest 22 czerwca.

Do Redakcji
1 rok temu

A czy jutrzejszy mecz Siarki II na Zwierzyńcu będzie transmitowany? Jeśli tak, to czy można zapytać trenera Szymczaka czy zostaje on w Siarce (skoro asystentem pierwszej drużyny został trener Wojnar)? Oraz jak kształtuje się sytuacja rezerw co do przyszłego sezonu i szczebla rozgrywek?

Olek
1 rok temu

Szymczak odchodzi do Korony Rzeszów.

kibic
1 rok temu

Raczej zwiazek sie nie zgodzi chyba ze miasto da kase bo sa pewne reguly finansowe i nie mozna ich naruszyc do tego nie wiem czy boisko na zwierzyncu odpowiada wymoga 4 ligi chyba musza byc krzeselka tak jak kojarze

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  kibic

Kto zdrowy na umyśle zgłaszałby boisko na Zwierzyńcu na IV ligę? Jeśli mielibyśmy grać w III i IV lidze to naturalnym wydawało mi się aby zarówno pierwszy zespół, jak i rezerwy, rozgrywały swoje domowe spotkania na stadionie przy AN2 (i to w systemie zamiennym, czyli I drużyna u siebie, a druga na wyjeździe lub druga drużyna u siebie i pierwsza na wyjeździe).

Olek
1 rok temu

Albo pierwszy w sobotę a drugi w niedziele

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Olek

Jedno drugiego nie wyklucza 😉 Aczkolwiek z punktu widzenia kibiców lepiej by było się tak porozumieć ze związkiem, żeby w każdy weekend (sobota/niedziela) był na stadionie mecz (pierwszej drużyny albo rezerw), po tygodniu kibic będzie bardziej spragniony piłki, niż na drugi dzień (jeśli np. Siarka I grałaby u siebie w sobotę, a Siarka II również u siebie dzień później). Poza tym można by wprowadzić karnety obejmujące obie ligi + bilety jednorazowe także na mecze rezerw (choćby za symboliczne 5 zł).

Ogłoszenie
1 rok temu

Stal 2 prowadzi w Zdiarach 2-1 dwie bramki Filipa Szifera

Informacja
1 rok temu

Stalówka z awansem informuje Podkarpacki ZPN

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Informacja

Ciekawe gdzie tak informuje…

Informacja
1 rok temu

Oficjalna strona Stalówki na FB

Pisze
1 rok temu

zrodloo Oficjalna strona Stalówki na FB

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

No to niestety, ale strona Stalówki na FB, nawet oficjalna, nie jest tu żadną wyrocznią – powiem więcej, na Waszym miejscu bym nie świętował awansu, skoro Siarka złożyła wniosek o dopuszczenie drugiej drużyny do IV ligi i prawnie taka możliwość jest przewidziana przez Uchwałę Zarządu PZPN. Wszystko zapewne rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu. Natomiast informowanie, że wiadomość tę przekazał Podkarpacki ZPN nie jest niczym poparte.

Przeczuwam
1 rok temu

Raczej nie publikowali by tego na oficjalnej stronie jakby czegos nie wiedzieli napisaliby cos w stylu jesli zwiazek nie pozwoli siarce a tu jest konkretna informacja nawet wywiad z prezesem sie szykuje na ten temat cos czuje ze niestety zwiazek pozwoli grac Stali

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Przeczuwam

Niekoniecznie, w Stalowej woli do tej pory nie mają świadomości tego, że istnieje możliwość wyrażenia przez ZPN zgody na grę rezerw danego klubu szczebel niżej (tak jak np. w przypadku Pelikana Łowicz – pierwszy klub w III lidze gr. 1, a rezerwy w IV lidze gr. łódzka), jak i tego, że Siarka wystąpiła o zgodę na dopuszczenie rezerw do gry w IV lidze. Zresztą nawet jeśliby mieli jakieś przecieki, to z oficjalnym komunikatem o awansie powinni się wstrzymać do czasu wydania oficjalnej decyzji. Ich post wskazuje raczej na niewiedzę i błędne przeświadczenie, że 2 miejsce daje awans bo pierwsza drużyna Siarki spadła (co jest zasadniczo słuszne, jednakże od tej zasady jest wyjątek, który w każdym aspekcie spełniają rezerwy Siarki).

Pisze
1 rok temu

Strasznie piszą na stronie Stal Stalowa Wola rocznik 2001 na futbolowo jakoby oni wygrali a my probojemy wywalczyć awans przy zielonym stoliku

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Wypadałoby im napisać tylko tak:
Siarka wywalczyła awans na boisku – wygrała ligę okręgową i zasłużyła na występ w IV lidze, również w dwumeczu ze Stalą była lepsza. To Stal wykorzystuje regulamin i nieszczęście pierwszego zespołu Siarki (spadek do III ligi), więc o jakim zielonym stoliku mowa. Siarka powołuje się na te same przepisy co Stal. Przepisy te dopuszczają możliwość występu pierwszej drużyny w III lidze, a drugiej drużyny w IV lidze. Pelikan Łowicz od dwóch sezonów tak gra i da się? Da się. Jak się powołujecie na przepisy, to je dokładniej doczytajcie najpierw. A przede wszystkim miejcie honor i nas przestańcie oskarżać – na boisku byliście słabsi i to znacząco, 8 punktów różnicy to nie jest minimalna różnica. Awansujcie za rok i będziemy razem grać w IV lidze – to będzie dużo bardziej zgodne z duchem fair play niż żerowanie na czyimś nieszczęściu.

Info
1 rok temu

Podobno wrazie gdy zwiazek dopusci Siarke do 4 ligi Stal szykuje wniosek do kolegium arbitrazowego PZPN , a nawet mowia jak bedzie trzeba do UEFA sprawa moze sie ciagnac miesiacami i liga sie opozni

Gość
1 rok temu
Reply to  Info

Większych głupot nie dało się już wymyślić?

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Info

Jakby Siarka nie była pewna swoich racji to by nie występowała do Podkarpackiego ZPN o zgodę na udział w IV lidze. Decyzja została podjęta w oparciu o opinię prawną Departamentu Prawnego i Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, z której wynika, że nic nie stoi na przeszkodzie by rezerwy Siarki grały w IV lidzie (analogicznie jak rezerwy Pelikana Łowicz), o ile zgodę na to wyrazi Podkarpacki ZPN. Możliwość taka wynika z brzmienia przepisu § 2 ust. 6 zdanie 2 uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnejw sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.

Siarkowiec
1 rok temu

Nie wiem mamy przeciwko sobie mocna drużynę kolega mi mówił że w sprawę może się zaangażować prezydent Stalowej Woli oraz poseł Rafał Weber prawnicy z wykształcenia ale liczę że będzie dobrze pożyjemy zobaczymy

Katastrofa
1 rok temu

Radulj Wełnicki Drobot odchodzą Raduljem zainteresowana Stalówka dostał propozycję ma pojawić się na testach

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x