„Czary Mary” w Tarnobrzeskim Domu Kultury (fotoreportaż)

„Tarnobrzeską Sobótkę 2019” zainaugurował spektakl „Czary Mary”, w wykonaniu Tarnobrzeskiego Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Fram”. To słowno – muzyczne i taneczne przedstawienie współczesnego spojrzenia na tradycję ludową naszego regionu.

Pierwotnie spektakl miał zostać zaprezentowany w parku przed Zamkiem w Dzikowie, ze względu na aurę zmieniono lokalizację na Tarnobrzeski Dom Kultury. Również z powodu zapowiadanych burz przełożono termin „Nocy Świętojańskiej”, kolejnej inicjatywy FRAMU w ramach „Tarnobrzeskiej Sobótki 2019”. Widowisko to miało odbyć się w miniony piątek nad Jeziorem Tarnobrzeskim, po zmianie będzie można go zobaczyć w piątek 28 czerwca br.

foto: Krzysztof Zbroszczyk

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ER
1 rok temu

Znakomite widowisko, zresztą jak każde w wykonaniu Framu. To chyba najpiękniejsze co mamy w Tbgu

baletka
1 rok temu

Już niedługo bo pluto z kliperem chcą to rozp…ć i wcale się z tym nie kryją. A w rozp…laniu są „miszczami” świata

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

A dlaczego Fram nie może wrócić do TDK? Od zawsze tam były prowadzone zajęcia. Remont kameralnej dawno skończony.

TBG
1 rok temu

Fram nie może wrócić ponieważ dyrekcja TDK nie lubi mieć ruchu w obiekcie i chce mieć święty spokój i nic nie robić.Z wszystkim mają problemy – najlepiej raz na jakiś czas wernisażyk i 2 miesiące laby. Reszta to kłopot,niszczenie obiektu itd,itp.

ER
1 rok temu

To gdzie ćwiczy Team jak nie w TDK? Taki zespół – dzieci, młodzież i fachowych prowadzących – to powinni dopieszczać i się nimi potem chwalić ???? Co tu jest grane?

Batman
1 rok temu

Dom kultury ma stać gdzie stoi i tyle. Nie należy zakłócać ciszy w nim panującej i denerwować pracowników. A teraz jak będą pod domem kultury parkometry będzie jeszcze ciszej.No chyba że na ostatni seans,jak już nie trzeba będzie płacić za parking ktoś się niechcący przyplącze. A i jak nie będzie upału bo klimy chyba też nie ma.

Lucastok
1 rok temu

ninth doctor sonic screwdriver https://reifen-palacek.de/alprazolam-kaufen-pfz.php giant pharmacy frederick md

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Fram ćwiczy w salce dawnego Rolinka w Parku Dzikowskim … A Tarnobrzeski Dom Kultury pusty …

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x