Sandomierz: Kraksa z udziałem trzech samochodów na ul. Kwiatkowskiego (zdjęcia)

Do zderzenia samochodu ciężarowego z busem i samochodem osobowym doszło wczoraj, na ul. Kwiatkowskiego w Sandomierzu. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku trwały do późnych godzin popołudniowych.

– 1 lipca 2019 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów na ul. Kwiatkowskiego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym i busem – informuje kpt. Łukasz Zięba, z KP PSP Sandomierz.

– Pojazdami podróżowało łącznie cztery osoby. Dwie osoby znajdowały się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali pomocy medycznej. Po przebadaniu uczestników zdarzenia zespół ratownictwa medycznego zabrał jedną osobę na dalsze badania do szpitala – dodaje.

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach, ograniczeniu wycieków i płynów eksploatacyjnych z pojazdów.

Zdjęcia: archiwum KP PSP Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
3 lat temu

O Sandomierzu tylko o kraksach piszecie, ale jak gryzły komary to nie było żadnego tematu?? za to w Tarnobrzegu to tyle informacji jak po pryskaniu gryzoł

A korki jakie w Sandomierzu to też nie napiszecie

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content