Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Utrudnienia w ruchu także w Tarnobrzegu

W dniach 5-6 lipca br. w ramach Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków rozegrany zostanie IV i V etap, który obejmuje m.in. powiat tarnobrzeski. Na czas przejazdu peletonu wystąpią utrudnienia w ruchu.

Z uwagi na przejazd zawodników Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków obowiązywać będą następujące zmiany i utrudnienia:

  • 5 lipca br. w godz. 15.30 – 17.30 droga krajowa nr 77 na trasie Sandomierz – Trześń oraz droga powiatowa relacji Trześń – Grębów, a także droga wojewódzka nr 871na odcinku Grębów – Stalowa Wola będą wyłączone z ruchu
  • 5 lipca br. w Tarnobrzegu na czas przejazdu zawodników, wstrzymany będzie ruch na ul. Warszawskiej w kierunku Sandomierza oraz na drodze krajowej nr 77 relacji Sandomierz – Gorzyce
  • 6 lipca br. w godz. 9.30 – 11.00 na terenie Tarnobrzega oraz gminy Baranów Sandomierski odbędzie się V etap wyścigu kolarskiego. Z uwagi na powyższe z ruchu będą wyłączone następujące ulice: Mickiewicza, Wyspiańskiego, Kopernika, 11-go Listopada, Kwiatkowskiego, Zwierzyniecka, Wyszyńskiego, Sandomierska
  • 6 lipca br., na czas przejazdu zawodników, wstrzymany będzie ruch na ul. Wisłostrada w kierunku Mielca oraz na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg- Mielec. Utrudnienia powstaną również na ulicach Baranowa Sandomierskiego.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających wyścig kolarski.

źródło: Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rowerzysta
3 lat temu

A na czele rajdowiec Kalinka z tatusiem.

Łasak
3 lat temu
Reply to  Rowerzysta

Trenuj ciamago,miejsce lidera może być twoje.

Wiesław
3 lat temu

Pierwszy na mecie będzie burmistrz Baranowa którego ściga rozwścieczona żona hahaha

Mieszkaniec
3 lat temu

Mam pytanie kto wydał zgodę na kilkugodzinny paraliż miasta oraz tępy jazgot syren alarmowych.To zbyt połączone miasteczko aby wyłączać z ruchu tyle ulic…co za głupota równa z tanią prostytucją koszty/zyski się zbilansowały?

klops
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie zbilansowany i równie tani masz umysł i rozeznanie społecznych i sportowych inicjatyw.

J-Roc
3 lat temu

Zgadzam się z komentarzem trochę wyżej. Sandomierz, piątek (05.07.2019r.) godzina 17:00, paraliż na DK79 w stronę Tarnobrzega, ucieczka bocznymi drogami w miasto, ulica Mickiewicza, korek aut stoi od Bramy Opatowskiej. Nic się nie rusza. Zmuszeni pilnym dostaniem się do Tarnobrzega wybieramy opcję zawrócenia i przedostania się mostem w Nagnajowie – niesamowicie duży ruch w okolicznych małych wsiach przy Sandomierzu. Stracony czas 1,5h+.

Brak logistyki, strategii, organizacji, zdrowego rozsądku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content