Wielkie ściganie powróciło nad Jezioro Tarnobrzeskie. Za nami III runda Południowej Ligi Przeprawowej (fotoreportaż oraz video HD)

Kolejny raz amatorzy mocnych wrażeń mieli okazję kibicować kierowcom samochodów terenowych i quadów, którzy na terenach pokopalnianych nad Jeziorem Tarnobrzeskim zmagali się w III rundzie Południowej Ligi Przeprawowej. Zawody rozegrane zostały w minioną sobotę.

Południowa Liga Przeprawowa Całkowicie nowy pomysł na rynku rajdów przeprawowych w Polsce. Na jej cykl składa się pięć jednodniowych odbywających się w południowej części Polski. Zwycięzca klasyfikacji generalnej wywalczy tytuł Mistrzowski Południowej Ligi Przeprawowej 2019

Rywalizacja toczy się w klasach: EXTREME MECHANIK, EXTREME ELEKTRYK, SERYJNY WYCZYN, SERYJNY TURYSTYK i QUAD.

• Klasa Extreme Mechanik – pojazdy zmodyfikowane z 1 wyciągarką mechaniczną i dowolna ilością wyciągarek elektrycznych

• Klasa Extreme Elektryk – pojazdy zmodyfikowane z max 2 wyciągarkami elektrycznymi

• Klasa Seryjny Wyczyn – pojazdy lekko zmodyfikowane z 1 wyciągarką

• Klasa Seryjny Turystyk – pojazy seryjne z dopuszczonymi lekkimi modyfikacjami typu (progi, zderzaki, lift), bez wyciągarek

• Klasa Quad – nadwozie zmodyfikowane lub nie, 1 wyciągarka

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski


foto: Krzysztof Zbroszczyk

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mania
3 lat temu

I znów zniszczyli mnóstwo zieleni , drzew – na poligon do Nowej Deby !!!!!!!!!!!!!!
Kto na to pozwala !!!!!!!

Marek
3 lat temu

niech niszczą swoje podwórka a nie tereny wokół jeziora!!!!

Ciekawski
3 lat temu

Jezioro Tarnobrzeskie niedawno było promowanie jako cud ekologii!!! A teraz? Cud degradacji! Brawo dla …..

Piotr.
3 lat temu

Spróbujcie sobie zorganizować taki cross w skandynawi. Pogonią was jak zadżumionych.Jak ktoś wjedzie na teren z potokami , bagnami, moczarami to co ? nie zostawi olejów , smarów spod silnika ? Wyczyści całe podwozie. Oto kraj właśnie. Zagraniczni chętnie przyjeżdżają na crosy w Polsce bo w ich krajach jest to zabronione. Z uśmieszkiem politowania patrzą na polaczków i poklepują ich po plecach ” fajną imprezkę zorganizowaliżcie, he he „

cyc
3 lat temu
Reply to  Piotr.

Skąd ty masz taką wiedzę i doświadczenie!!! ty musisz mieć tytuł profesora ,menadżera i na pewno kurs ekologa. Musiałeś też być pogonionym jak zadżumioego , wiesz co jest na zachodzie zabronione i doznałeś politowania jako polaczek . Ja mogę ci tylko złożyć wyrazy współczucia i dać radę nie kompromitowania się i tego ekologicznego trendu .

P1
3 lat temu

ciekawe czym sie tu chwalic przyjechali rozljechali co sie dało i zostawili zgliszcza pewnie nikt ich u siebie nie chce a nasi włodarze sie chwala jaki to sukces miec taką ekipe u nas lepiej chronic dzikie tereny nad jeziorem która jest ostają dla dzikich zwierzat a nie ja dewastowac moze ktos z magistratu sie zastanowi na bilansem strat i zysków ktorych tutaj nie widac

log
3 lat temu
Reply to  P1

Zbilansował „spec” bez wizji lokalnej,bez badania tylko z wbitych stereotypów na kursie ekologicznym , Spadaj i zajmij się czym pożytecznym bo nawet nie wiesz że kilka tat temu tam były dopiero zgliszcza!!!

Extreme cyc i seryjny log
3 lat temu

Co za extremalna głupota i to seryjnie kontynuowana sprowadzać tą bandę, która rozjeżdża plażę nad jeziorem, i tak już kiepskie drogi wokół i tereny nieopodal, gdzie niszczą przyrodę i gniazda lęgowe zwierząt. Smrodzą, zaniczyszczają spalinami i olejem piękne tereny wokół jeziora. Co z tego ma miasto?! Jakie wymierne korzyści, kto na to pozwala?!

gość
3 lat temu

Zgoda. Może miasto przedstawi co na tym zyskuje. Po co dewastować i niszczyć jak nie ma z tego wymiernych korzyści a tylko degradacja środowiska.

doprzeRM
3 lat temu
Reply to  gość

Mądralo już znany- na jakiej podstawie stwierdzasz: „Po co dewastować i niszczyć jak nie ma z tego wymiernych korzyści a tylko degradacja środowiska”. Komunista gotowy do układania się pseudo-ekologiem (nie znając sprawy)

do Extreme
3 lat temu

Potwierdziłeś totalną głupotę i poglądy psedo-ekologów na podstawie snów i zwidów. „tą bandę, która rozjeżdża plażę nad jeziorem, i tak już kiepskie drogi wokół i tereny nieopodal, gdzie niszczą przyrodę i gniazda lęgowe zwierząt. Smrodzą, zaniczyszczają spalinami i olejem piękne tereny wokół jeziora” – Takimi absurdalnymi argumentami chcesz być traktowany poważnie?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content