Kamil Kalinka z PiS zainaugurował kampanię wyborczą do Sejmu (zdjęcia oraz video)

„Zadbajmy o nasze miasto. Wybierzmy posła z Tarnobrzega” oraz „Wsparcie i ochrona rodziny” – to hasła z którymi do wyborów do Sejmu idzie Kamil Kalinka, z Prawa i Sprawiedliwości.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
79 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tutturu
2 lat temu

Elegancko, podoba mi się to. Kuca i pozostałych proszę zostawić daleko w tyle, niech oglądają Pana plecy.

Zatroskany
2 lat temu

Brawo ! Całym sercem wspieramy całą rodziną! Wszyscy na Pana zagłosują! Oby wkoncu był poseł ziemi tarnobrzeskiej;-) kibicujemy i zachęcamy wszystkich do głosowania.

Julka
2 lat temu

Czy te kampanie finansuje sam kandydat czy partia

Kopernika
2 lat temu
Reply to  Julka

partia

Gość
2 lat temu
Reply to  Kopernika

Kandydat

as
2 lat temu

Jestem za panem – oby miasto poparło nawet to z PO, tylko nie zawiedź na jak wygrasz – bo kredyt zaufania bedzie rozliczony.

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Czy jako poseł będzie Pan gwarantem przyspieszenia prac nad realizacją drogi ekspresowej S-74 oraz budowy przebiegającej przez Tarnobrzeg nowej drogi ekspresowej S-9 Rzeszów-Radom? Takie ekspresówki wpłynęłyby znacząco na rozwój Tarnobrzega, ale i również Stalowej Woli, Mielca i w ogóle województwa podkarpackiego. Chciałbym oddać na Pana głos, ale proszę dać argumenty, że będzie Pan rzeczywiście zabiegał w Sejmie o sprawy naszego miasta oraz regionu Północnego Podkarpacia (bo uważam, że musimy współpracować razem z kolegami ze Stalowej Woli, Niska i Mielca, a historycznie także i Sandomierza, z którym – mimo położenia w odrębnych województwach – tworzymy podawany we wszystkich analizach statystycznych GUS wspólny biegun wzrostu gospodarczego).

tego
2 lat temu

Gwarancję i to siedmioletnią daje firma KIA a od posła możemy domagać się starań i wysiłków.

Mokrzyszowiak
2 lat temu

BU HA HA HA ale wybieg. Zrobić konferencję tam gdzie mieszkańcy nie zjawią się. No cóż mogłyby pojawić się niewygodne pytania a na to już pozwolić nie można. Człowieku daj już sobie spokój z polityką, gdyż w polityce potrzeba minimum inteligencji i minimum uczciwości.

Qwerty
2 lat temu
Reply to  Mokrzyszowiak

Z perspektywy Mokrzyszowa jedynym godnym politykiem jest radny, który uzbrojony pocisk wiózł przez pół miasta. Zagłosuj na nowego aktywistę PSL Kukiza, on ci tak pomoże, że ze śmiechu się nie powstrzymasz.

Marian
2 lat temu
Reply to  Mokrzyszowiak

„W polityce potrzeba minimum inteligencji i minimum uczciwości” – masz rację, dlatego ciebie tam nie ma ;D

viola
2 lat temu

Ucieczka do machowa ? Tam już cała banda ich siedzi na stołkach i kasuje po cichu za nic ..
A kto spierdzielił wyszynskiego ?
Kto zorganizował tak idiotyczny remont przy dworcu pks >?
Kto doprowadził do upadłości TBS ?
Kto wygenerował najdroższe smieci w Polsce ?? Nie panie klainiak , dziękujemy , nic pan nie ma do zaoferowania .

ego
2 lat temu
Reply to  viola

„Kto wygenerował najdroższe smieci w Polsce ?” Nieocenioną rolę w tym procederze wykazał niejaki B.Potański ówczesny kier.osiedla i inni działacze dzisiejszej władzy miejkiej.

ego
2 lat temu
Reply to  viola

„Kto doprowadził do upadłości TBS ?” Zosia wsadzona i kierowana przez łapownika G.K – te twoje zarzuty potwierdzają twoją ignoranctwo i złośliwość komunisty

Mieszkaniec
2 lat temu

Temu Panu już dziękujemy. Pokazał Pan swój styl i brak skuteczności przez 8 miesięcy. Poustawiał Pan swoich na stołkach : Motyka Brzozowski Cąpała,Kłeczek itd. to przykłady ludzi którzy wykonują rozkazy Kalinków. Jeżeli to im odpowiada to ich sprawa i ich kariera wątpliwa.

A tak na prawdę to Machów bo tam można pomachać chorągwieka i przygotować klakierów. W centrum miasta juz mogło być gorzej. To właśnie poziom Mokrzyszowa

mieszkaniec II
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Wymienileś tylko osoby wykonujące funkcje publiczne. Ile było innych zmian kadrowych w urzędzie i w radach nadzorczych .Nepotyzm pełna parą > nie trudno przewidzieć co się bedzie działo jak zostanie posłem . Już żaden mieszkaniec o innych niż pis poglądach nie ma szans na przetrwanie.BOżek sie nie obroni przed Kalinka to to dwie odrębne osobowości. Trzeba sie wynieść z tego grajdoła. Widać bylo za rządów Kalinki jak ludzie inteligentni byli marginalizowani. My tego nie chcemy.

wróżba
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Zakład czy wyżej wymienieni będą na wiecu w Machowie .Kto zgadnie ?

prefekt
2 lat temu
Reply to  wróżba

Nie będzie nikogo.

Pracownik
2 lat temu

W Machowie…no ręce opadają. A słyszeliście że pracownicy Siarkopolu itd byli przymuszani do podpisywania list poparcia? Nie? No to już wiecie !!!!

Pracownik
2 lat temu

I dodam sami związkowcy, poddani a mieszkańcy gdzie? Tchórzu uciekłeś przed mieszkańcami !!! I niewygodnymi pytaniami !!!

enyaw
2 lat temu

zmienił by se te oprawy krzywe w końcu

tnr
2 lat temu

do viola
debilko sączy ci się z pyska czerwono-tęczowy jad.

Zwolennik
2 lat temu

bardzo dobrzże chce pieniadze z Warszawy sciagać PiS chetnie daje swoim patrz Stalowa Wola a i tercet Stalowowolski pomogłby Tarnobrzegowi mowa o Nadbereznym Weberze i Kwiecińskim 13 padziernika wybór jest jeden tylko Kamil Kalinka

Gość
2 lat temu

Żadnych szans nikt z tego miasta nie dostanie się do sejmu

Arek
2 lat temu

Kalinka, wytłumacz się z faktu podarowania za darmo 40 arów działki nad jeziorem dla pzw na 10 lat.

żaba
2 lat temu

Mimo mojego przywiązania dla miasta Pan Kalinka to słaby kandydat. Życzę wszystkim startującym sukcesów ale nie wróżę go Pani Kamilowi niestety… nie budzi zaufania

Ale farmazony
2 lat temu

Boże co za farmazony plotl.Taki klasyczny pisior.

Markiz
2 lat temu

A bo młody, a bo za mało się uśmiecha, a bo taki jakiś dziwny.
Ludzie z całym szacunkiem, ale ile razy musicie dostać po przysłowiowych czterech literach, żeby cokolwiek zrozumieć?

Już jeden taki został wybrany, co to się ładnie uśmiecha, ładnie mówi, ładnie wygląda. Wszystko ładnie, tylko … na rozwój miasta jakoś to nie ma przekładni.

Patrząc szeroko, dla mnie wybór jest prosty.

Yok
2 lat temu

Pan Kalinka to może by sam pobiegał z listami poparcia po mieszkańcach, a nie wysyłał pracowników WORD.

Skandal
2 lat temu
Reply to  Yok

Synek pracowników Word zmusza do latami z listami a tatuś w siarkopolu i zakładach chemicznych a pewien przewodniczący rady nadzorczej lata po kancelarichw mieście

widok
2 lat temu
Reply to  Skandal

A jeden dureń wyje z nienawiści i plecie bzdury bez zmuszania bo zielenieje z zazdrości

Monika
2 lat temu

Wysłuchałam bardzo dokładnie co miał do powiedzenia Pan Kalinka i muszę przyznać, że jest bardzo inteligentnym człowiekiem, wie o czym mówi i mówi konkretnie.
Może rzeczywiście powinniśmy skończyć z retoryką „każdy, byle nie Kalinka”, jeśli chcemy aby nasze miasto miało jakieś szanse na rozwój, to powinniśmy postawić na Kalinkę. Już w wyborach na prezydenta go olaliśmy i teraz miasto stoi na skraju przepaści (postawiliśmy nie na tego konia co trzeba).
A to, że konferencja na Machowie, hmm, no cóż, to, że ten parking się buduje, to jakby nie patrzeć, jest poniekąd zasługą Kalinki, więc czemu nie? No i chyba nikt nie zabronił nikomu wsiąść do samochodu czy na rower (pogoda dopisuje) i pojechać posłuchać i zadać „niewygodne pytania”.
Ja w tych wyborach postawię na Pana Kalinkę, bo nie dam się ogłupić drugi raz tym wszystkim, którzy krzyczą, że Kalinka jest be! Mam oczy i widzę, że to jak do tej pory jest najlepszy kandydat.

upadek Tarnobrzega
2 lat temu
Reply to  Monika

Moniko popieram w 100%.Szkoda że tak mało jest takich merytorycznych i rozsądnych wpisów.

Do moniki
2 lat temu

Ja rozumiem że na konwencji pisu polecony aby kandydaci mieli ciepły i merytoryczny wizerunek Moniko mas, w tym cel i bezkrytycznie wielbisz Kalonke. CO ON MĄDREGO POWIEDZIAŁ. odczytał wytyczne z NOWOGRODZKIEJ
Pozdrawiam i do usłyszenia 13 pazdziernika

do ciebie
2 lat temu
Reply to  Do moniki

Taki rozgarnięty jak ty to rozumie tylko pałę gumową i sekretarza KC

Monika
2 lat temu
Reply to  Do moniki

Tak, masz rację, mam cel. Moim celem jest to, aby Moje (Nasze) miasto zaczęło się rozwijać i abyśmy mieli posła z Tarnobrzega, a jak już pisałam uważam, że pan Kalinka jest najlepszym kandydatem. Czy go wielbię? Nie sądzę, nawet go osobiście nie znam, ale obserwuję jego pracę na rzecz miasta i jak dla mnie jest ok. Nie zauważyłam żeby coś czytał, raczej mówił z głowy, co świadczy o jego inteligencji. Z miłą chęcią posłucham też co mają do powiedzenia inni kandydaci z Tarnobrzega, czyli pani Zych i pani Paluch i wtedy porównamy, które z nich bardziej wie o czym mówi i ma pojęcie o problemach miasta i mieszkańców. Pozdrawiam

wędkarz
2 lat temu

Pan Kalinka zamienił nam naszą najgorszą działkę nad jeziorem na najlepszą, więc będę na niego głosował. Chłop potrafi o swoich kumpli dbać.

Pracownik
2 lat temu

Uszanował byś mieszkańców i się ubrał jak człowiek a nie jak burak. Zero konkretów. Widownia porażająco duża. Uciekłeś przed mieszkańcami. A plakaty no jak na Mokrzyszów przystało. Człowieku do zdjęcia choć się ubierz.

ziemniak
2 lat temu
Reply to  Pracownik

Ale mu dosadziłeś i to same konkrety .Od razu wiadomo że to tyś burak.

Pracownik
2 lat temu
Reply to  ziemniak

Niestety nie ja. Ale on tak.

tnr
2 lat temu

Do Pracownik
Nie będę się nad tobą pastwił bo los cię skrzywdził już w momencie urodzenia

Tarnobrzeg Waszą stolicą
2 lat temu

Kampania rozpoczęta bardzo słabo, trzeba więcej konkretów.

asalas
2 lat temu

Słabo kulwa słabo nie było mocnego pierdolnięcia. Kampania musi być mocna.

ZULU GULA
2 lat temu

Kalinka to pyszałek, dba ale tylko o swoją karierę polityczną, tak jak jego ojciec. Ludzie, którzy ich znają to doskonale wiedzą. A wyborcy, no cóż im zostaje rozum i dobra obserwacja, co nie jest łatwe, żeby się na te gładkie gadki kandydata nie dać nabrać. Trzeba oceniać po faktach a nie gładkiej buźce. To niedorosły, rozpieszczony dzieciak i jedyne dziecko PIS-u na okolicę. O jakiej wybitnej inteligencji niektórzy tu wspominają 😉 ??
Być może nie potrafią rozpoznać człowieka naprawdę inteligentnego ?? ;)) No cóż, już bez komentarza

gul gul
2 lat temu
Reply to  ZULU GULA

Ale „wiedza , doświadczenie i sama inteligencja” bucha z ciebie. I nikt cię takowego nie rozpoznał,nie wystawił na listę ,nie wsadził na stanowisko. Ale cóż zrobić jak ludzie nie umieją rozpoznawać i widzą w tobie ćwoka.

zaczepiony
2 lat temu

Chodzą ludziska po urzedach i zaczepiają aby podpisać listy poparcia dla Kalinki. Ostatnio uaktywniła sie przedszkolanka ,Maciuś z urzędu i paru innych którzy czekają na synekury. Juz widze jak je beda rozdawac. na pewno nie tym którzy roznoszą ulotki. Juz tatuś zadba o swoich.

viola
2 lat temu

przecież nie jest możliwe żeby ktoś tak zadufany w sobie , niekompetentny i mściwy miał dostać poparcie ludzi w mieście , już nam swoją arogancką twarz pokazał jak był przewodniczącym rady miasta i komisarzem wysłanym przez pis zamiast kiełba ; Nie ma w tym żadnej wartości oprócz ambicji starego kalinki a na szczęście jest dużo dobrych alternatyw i na tej liscie i na innych ;
nigdy na takiego oszołoma .

gutman
2 lat temu
Reply to  viola

Zapewniam cię że rzeczy kompletnie niemożliwe dla ludzi o takim zakłamaniu i złośliwości jak ty stają się na przekór im możliwe i nad wyraz prawdziwe.A oni zostają jeszcze bardziej zakłamani i złośliwi

Dzikowiak
2 lat temu

Szanowny pan tak szanuje ludzi i ucieka przed nimi do Machowa? No cóż ludzie już dokładnie znają ten klan. Tatusia i jego dawną działalność a zwłaszcza za komuny. Panie kandydacie na posła. Pewien czas rządziłeś miastem i pokazałeś, że potrafisz zadbać tylko o interesy kumpli. Teraz coś obiecujesz? Wiemy co potrafisz. Teraz jesteś już obciążeniem dla własnej partii, więc dostałeś takie miejsce. To już chyba koniec kariery politycznej

a453777
2 lat temu

Mastalerz nr 2 )))

lasowiaczek
2 lat temu

Brak pokory. Jak został po. prezydenta to jego kumple aż piali z zachwytu. To wtedy na tarnobrzeskiej Nowogrodzkiej w siedzibie tarnobrzeskiego pisu zasiedli : Tatus, kumpel tatusia niejaki bardzo stary przewodniczący solidarności. asystent osobisty tatusia i paru wiernych pisiorów w towarzystwie zaproszonego niejakiego W/W. Wyniki tych nocnych obrad znamy. Ruchy kadrowe w urzędzie i spółkach do dziś utrzymane. Zmiany w radach nadzorczych do dziś utrzymane, zmiana paru prezesików itd. Pytam czy wtedy Kalinka miał na uwadze dobro miasta czy swoich partyjnych popleczników i osobiste rozgrywki w postaci zemsty nad Kiełbem.
Taki obraz zosatwił Pan kalinka po 8 miesiącach . Co się zmieni jak zosatnie posłem. ?A no nic poza tym ,ze partyjni koledzy będą awansować. Klan Kaliniaków jest złakniony władzy absolutnej w mieście Tarnobrzeg. To się czuje i widzi.
To mamy zaryzykować i pozwolić aby myślenie i sposób rządzenia rodem z Mokrzyszowa ogarnęło miasto. Niektórym to może się podoba Ale wiem na pewno,że : ludziom myślącym, kochającym miasto i wykształconym ,bez kompleksów na pewno nie.

tom
2 lat temu
Reply to  lasowiaczek

Powtarzasz się w tych uprzedzeniach i kłamstwach. Gebelsowską metodą obrzucić sto razy gównem to coś się przyklei – wystawiasz sobie świadectwo zawziętej mendy .

Edek
2 lat temu
Reply to  lasowiaczek

Może lepiej przyznaj się co takiego wywinąłeś, że Kalinka wyrzucił cię z pisu? Przestałeś być jego „partyjnym kolegą”, czy co?! 😀 Bo pewnie dlatego tak ziejesz nienawiścią i pod każdym artykułem, po kilka razy (używając kilku nicków) piszesz to samo, ciągle opluwając pana Kalinkę i jego ojca. Nie znam ani jednego, ani drugiego, ale twoje komentarze wskazują na to, że masz straszny ścisk dupy!

Artur
2 lat temu

Swoją inteligencje już pokazał kiedyś smsami do p. Ortyla… jakoś szybko ludzie zapomnieli. A potem wielki Jaśnie Pan w UM !!! Typowy gostek który nic jeszcze nie zrobił swoimi łapkami tylko zalicza stołeczki 🙁 Włączyć TVP takich jest setki..czekających na swoją kolejkę…(bez względów na opcje polityczną). Optymistów wierzących że miejscowy poseł zrobi coś dla swoich, odsyłam do przykładu marszałka Kuchcińskiego który rodem z Przemyśla a dla miasta nie zrobił kompletnie nic!!! Pozdrawiam

Ewelina Z.
2 lat temu
Reply to  Artur

Czy Kuchciński zrobił coś dla Przemyśla czy nie, tego nie wiem. Ale popatrz na kolegę Kalinki ministra Webera ile zrobił dla Stalowej Woli. Myślę, że Kalinka bierze przykład ze swojego kolegi Webera, a nie z dziadka z południa. Obaj to młodzi, wykształceni, mądrzy, ambitni i pracowici mężczyźni. Szkoda, że tacy hejterzy jak ty mącą ludziom w głowach, odbierając Tarnobrzegowi szanse na rozwój.

typek
2 lat temu
Reply to  Artur

Tylko złośliwość ,tylko obrzucanie błotem – nie podoba ci się nie oddasz głosu . Zaproponować swojego kandydata z samymi super cechami,talentami i osiągnięciami nie potrafi bo umie tylko knajacko prymitywnie oczerniać.

Wyborca
2 lat temu

Każdy byle nie Kalinka Już wtedy nikt poza pisem nie będzie miał prawa do własnego zdania PiS wykluczy z życia publicznego każdego kto nie z PiS Kalinka pokazał to przez 8 miesięcy.

tru
2 lat temu

Przecież pieprzysz te najgłupsze farmazony i nikt ci japy nie zamykał, nie zamyka i nie będzie zamykał. Tylko nikt w te kłamstwa nie wierzy.

zorientowany
2 lat temu

padlinka to najlepszy kandydat kiedys uratuje ludzkosc albo dostanie nobla wiec glosujcie na niego durnie bo nie macie innego wyjscia

zorientowany
2 lat temu
Reply to  zorientowany

ja mam w łepetynie tylko kłamstwa i absurdy

Misiu
2 lat temu

Ten kandydat jest tak ambitny jak wszystkie misie w pisie.

kpw
2 lat temu
Reply to  Misiu

Misiu – ja mam ponad 60 lat i przez te lata mój kraj był „czarny” a dzięki PiS-owi ostatnio nabiera „kolorów” . Po prostu chce się żyć dzięki temu co robią,w którą stronę prowadzą Polskę .Są efekty o których ludzie marzyli by nie żyć w biedzie (500+ ,płaca minimalna, obniżony wiek emerytalny). Ponad to ważną sprawą jest polityka historyczna,prestiż na świecie , Coraz więcej Polaków jest dumnych że są Polakami i coraz więcej obcokrajowców nam zazdrości . Więc niech PiS rządzi i naprawia naszą ojczyznę a komuniści i ich poplecznicy niech się uczą i mogą marudzić.

Misiu
2 lat temu
Reply to  kpw

Do kpw Twoja narracja przypomina narrację jednego z działaczy komunistycznego Stronnictwa Demokratycznego Tyle lat minęło a faceta po tej nienawistnej narracji można bez trudu rozpoznać Misiu zajmij się sobą bo Kalince nie pomożesz

ten sam
2 lat temu
Reply to  Misiu

Z rozpoznawaniem matole to ty już nie raz się popisałeś i nauka poszła w las a matoł został ten sam .

Tbg
2 lat temu

Bardzo dobrze! Jeśli komuś zależy żeby w Tarnobrzegu się coś działo powinien na Niego zagłosować!
Powodzenia.

Stw
2 lat temu
Reply to  Tbg

Adaś jest piękna pogoda Wpadnij do MARIANKA wypijcie piwko na i tak przygotowujc ie kampanie Na forum już nie pisz

resFT
2 lat temu

Konferencja jest w Machowie nie przez przypadek, bo to tam znajduje się faktyczne centrum miasta, to tam przyjeżdża tysiące turystów,to tam niedaleko przecinają się drogi krajowe,to tam jest centrum przemysłu. Miasto zaś to tylko przybudówka a winę za ten stan ponoszą samorządowcy którzy od 30 lat nie poczynili nic aby rozwinąć miasto. Pora to zmienić, Pan Kalinka nie znalazł silnej grupy PiS w Tarnobrzegu aby wygrać wybory, wmieszał się w niepotrzebne spory z byłym prezydentem. Ale dostał nauczkę ,w sejmie znajdzie współpracowników ,wspólnie pomogą miastu wydostać się z tej zapaści

Rta
2 lat temu
Reply to  resFT

Ale bredzisz Kalinka przeniósł centrum miasta do Machowa Alescie to sobie w sztabie wyborczym wymyslili
Żenada

Tarnobrzezanin
2 lat temu

Już się sypie mur pisowski. Nie takie mocarstwa padały Mam nadzieję że lud tarnobrzeskiego ma dobre myślenie i zrezygnuje z Pana Kalinki

Artur
2 lat temu

Nigdy nie oddałem i nie oddam swojego głosu wyborczego na tę zbydlęconą do szpiku kości organizację, zwaną pis. Kłamaliście, kłamiecie i będziecie kłamać, będziecie knuć intrygi, będziecie próbować niszczyć ludzi, bo macie to zapisane w pisowskich genach (pochodzących od J. Kaczyńskiego) Okradacie w bezczelny sposób pracowitych Polaków od 4 lat, mieliście rozliczyć poprzedników z PO i PSL, i co ? znowu ZERO !!! Zmarnowaliście kupę naszych pieniędzy na jakieś posrane komisje, które potrafiły się kolejno tylko kompromitować, a D.Tusk punktował was jak dzieci we mgle… I ja mam zaufać takim ludziom ? Nigdy !!! Panie Kalinka, nie mam nic do Pana osobiście, bo nie znam Pana. Jako rodowitemu mieszkańcowi Tarnobrzega ani mi Pan nie pomógł, ani nie zaszkodził, ale dokonując wyboru, nigdy nie oddam głosu na kogoś, kto reprezentuje partię ludzi przesiąkniętych nienawiścią do normalności i dzielącą społeczeństwo na sorty, bo kojarzy mi się to z latami trzydziestymi i pewnym faszystą. Jeśli chce Pan zmieniać Tarnobrzeg, to najpierw radzę odciąć się od ludzi pokroju Kaczyńskiego, Morawieckich, czy Ziobry. Wówczas nie mówię, że nie oddałbym glosu na Pańką kandydaturę, ale póki co, mówię zdecydowane NIE !

koza
2 lat temu
Reply to  Artur

Sam jesteś bydłem i szukasz towrzystwa bydlęcego na siłę bez rozumu bo tylko instynkt ci został.

cenzor
2 lat temu

na kalinkę albo jego przydupasów kampania rozpoczęta,ile musi jeszcze spektakularnych porażek ponieść cudowne dziecko partii by zrozumieć,że się nie nadaje ?
to już lepiej było wystawić gładkiego Nowaka choć to taka sama wydmuszka i dziecko partii.

pług
2 lat temu
Reply to  cenzor

Z ciebie analityk jak z raka ogier -zajmij się uprawą buraków i nie kompromituj się pod następnem nikiem

cenzor
2 lat temu
Reply to  pług

dużo ci piebiak płaci za ten spam partyjna mendo ?

brona
2 lat temu
Reply to  cenzor

takich młotów ani piebiak ani brezja nie potrzebują – tylko łany buraków

RTA89
2 lat temu

Kalinka. Toż to chyba w partii ustalili że przegra to więcej posłów będzie mieć Stalowa Wola. Tatuś nic nie widzi

burczek
2 lat temu
Reply to  RTA89

chybaj ,chybaj bęc znów będzie jak już nie raz bywało

RTA89
2 lat temu
Reply to  burczek

Co nie zrozumiałeś?

mruczek
2 lat temu
Reply to  RTA89

to ty tumanie pytajnik postawiłeś i udajesz rozgarniętego!!!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
79
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content