Koniczynka Ocice – Płomień Chmielów 3:0. Druga z rzędu wygrana gospodarzy (fotoreportaż oraz video HD)

Udany początek sezonu notuje Koniczynka Ocice, która wygrała drugi z rzędu mecz, tym razem z Płomieniem Chmielów 3:0. Dwie bramki dla Ocic strzelił Jan Kołodziej, który w sumie po dwóch kolejkach ma już 6 goli na koncie.

KONICZYNKA OCICE – PŁOMIEŃ CHMIELÓW 3:0

1:0 – Łukasz MAZUR 57′
2:0 – Jan KOŁODZIEJ 74′
3:0 – Jan KOŁODZIEJ 87

Punkt wywalczył Junior Zakrzów, bezbramkowo remisując z KS Cygany. Meczu nie rozegrała za to Iskra, spotkanie z LZS Furmany zostało bowiem przełożone na 4 września.

W ramach 3 kolejki w klasie B w grupie Stalowa Wola I Junior podejmie LZS z Tarnowskiej Woli, Iskra WKS z Zabrnia, Koniczynka zaś pojedzie do Kolejarza Knapy.

KLASA A

W klasie A w grupie I Stalowa Wola drugie w sezonie zwycięstwo odniosła Wspólnota, wygrywając z Sanem Wrzawy 4:3. Zremisował za to OKS Wielowieś – w Woli Baranowskiej 4:4. Porażkę poniósł zaś OKS Mokrzyszów, który przegrał z Wisanem w Baranowie Sandomierskim aż 1:4. Dla drużyny ze Skopania to pierwsze punkty wywalczone w rundzie jesiennej.

W ramach 5 kolejki OKS Mokrzyszów podejmie LZS Żabno, OKS Wielowieś wicelidera z Rzeczycy Długiej, Wspólnota pojedzie do Unii do Skowierzyna.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content