Prezentacja kandydatów, programu oraz szefa struktur powiatu. Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej w Tarnobrzegu (zdjęcia oraz video)

– Prezentacja kandydatów, programu oraz szefa struktur powiatu – tym tematom poświęcona była wtorkowa konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej, która odbyła się na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Początek od 24:50

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
john
2 lat temu

Bardzo dobrze ze w Tarnobrzegu dominuję Pluralizm. Tym właśnie charakteryzuję się demokracja aby każdy mógł wygłosić swoje poglądy.

urzędnik
2 lat temu
Reply to  john

Nie wystarczy ci, że cię z tarru wywalili? Nie wystarczy że siedzisz rok na L4? Nadal musisz mącić? Idź się napij, John 🙂

Krzysztof Zbyrad
2 lat temu
Reply to  urzędnik

Szanowny Panie, zapewne Andrzeju. Życzę Ci z całego serca, abyś cierpiał na to, z czym mi się przyszło zmagać, a zaręczam, że jest to bardzo ciężkie, lecz się nie skarżę, idę dalej przez życie i jeszcze nie jedno osiągnę. Nie czytam komentarzy, oprócz tarnobrzeg.info, na którym czasem zabieram głos, tu nie zabieram wcale. Z TARR nikt mnie nie wyrzucił, zresztą ta instytucja chyba nie wie, jakie czekają ją problemy związane z finansami i prawem, lecz nie z mojej strony, a z jakiej, sądzę, że będzie głośno. Nie wiem, co masz na myśli drogi forumowiczu pisząc o alko, winny się tłumaczy, ja nie mam z czego. Jako ojciec zajmuje się dzieckiem (gdyby było inaczej, zostałbym pozbawiony praw rodzicielskich), schorowanymi rodzicami, na ile pozwoli mi zdrowie, i proszę nie traktować tego jako użalanie się nad sobą, absolutnie. Utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze, iż nie pomogłem Ci napisać żadnego wniosku. Powyższe zostało skonsultowane ze specjalistami, zanim zostało popełnione.

Z poważaniem
Krzysztof Zbyrad, były prezes TARR, obecnie pracownik TARR. Proszę mnie zostawić w spokoju.

urzędnik
2 lat temu

Brawo, wreszcie z imienia i nazwiska, a nie ciągle ten John i John. Gratuluję postępu

Krzysztof Zbyrad
2 lat temu
Reply to  urzędnik

Szanowny Panie,
Nigdy nie pisałem jako John,korniszon, abc, czy jakąkolwięk ksywą. Nigdy również nie pisałem na tym portalu.Piotr właściciel portalu był łaskaw mnie poinformować co czynicie pod moim adresem. Został poinformowany o moim wpisie.

Krzysztof Zbyrad.

urzędnik
2 lat temu

Skąd przypuszczenie, że to pod Pana adresem? A swoją drogą, szanowny pan Piotr musi mieć o panu kiepskie mniemanie, informując że piszą o panu jako o tym którego zwolniono za alkohol. Ale to już sprawa między wami, panowie. Pozdrawiam.

Krzysztof Zbyrad
2 lat temu
Reply to  urzędnik

Z jednego powodu. Nie dopowiedziałem, ja dzwoniłem do Piotra zupełnie w innej sprawie, sam wówczas mnie poinformował. Ale jak mniemam, bardzo to kogoś boli i zemsta jest ponoć słodka, ale ma swoje konsekwencje. Jakie kto o mnie zdanie, kompletnie mnie szanowny internauto nie interesuje. Ale ja tak tego nie zostawię. Koniec mojej dyskusji, proszę myśleć, co Pan uważa.

urzędnik
2 lat temu

Ślę serdeczne pozdrowienia ????

urzędnik
2 lat temu

Słowo wyjaśnienia:
po pierwsze, mój pierwotny post był kierowany do osoby wyrzuconej z tarru za alkohol, a skoro to nie pan, to tylko pogratulować. Nie wiem jednak dlaczego akurat pan wszedł w tę dyskusję, skoro nie o pan mowa.
po drugie, chyba jednak wie pan, przyjmując że podpisuje się pan swoim prawdziwym nazwiskiem, coś o alkoholu. Oto co napisały 6 grudnia 2017 roku o Krzysztofie Zbyradzie lokalne media:
https://echodnia.eu/podkarpackie/prezes-tarnobrzeskiej-agencji-rozwoju-regionalnego-jechal-autem-nietrzezwy-straci-stanowisko/ar/12742850

Krzysztof Zbyrad
2 lat temu
Reply to  urzędnik

Bo jedyną osobą, która nazwijmy to poleciała właśnie za to, i to po godzinach pracy, w niedzielę, byłem ja. I tylko ja. Cóż, człowieka łatwo rozebrać pod w względem psychologicznym i historycznym. Internet z Siarkowca? To już wiem, a później jest prawo i odpowiednie służby. W Internecie nic nie znika, to nie magia.

wdfg
2 lat temu

i tak nie bedzie żadnego posła Stalowa, Mielec i Kobuszowa nas skłuci, zasieje ziarno podziłąu i tak Tarnobrzeg i powiat tarnobrzeski jest dup..ony przez cały czas. PO miastu nie dało nic kiedy rzadziła platforma dlatego bye bye. LUDZIE OBUDŹCIE się maipulaują kłucą i sieją podziłąy. Obudzcie się

POLSKA
2 lat temu

https://youtu.be/-nQ-RkcgVQo a tym czasem spot wyborczy PiS ZOSTAŁ NAKRECONY W sTALOWEJ wOLI JEDNOCZESNIE JA PROMUJAC

Jan
2 lat temu

Koło wejścia do biedronki.Jest szansa,ze demokratyczny reporter złapie w kadrze jakaś publikę.

Kutombo
2 lat temu

W dupie mamy koalicje obywatelską.Dobranoc

resFT
2 lat temu

Tym panom już dziękujemy ,brednie powtarzają w telewizji,a teraz jeszcze przyjadą wygłaszać na żywo. Znaleźli sobie mało znaczące miasto, bo gdzie indziej już ich nie wpuszczą,hehe

Siarkowiec
2 lat temu

O Wspaniale akurat w tym dniu bedzie cysterna wstydu Po PSL w Tarnobrzegu fajnie będzie jak zajedzie i będzie widać ją w tle cyrku Kidawy

gość
2 lat temu
Reply to  Siarkowiec

Akuirat wtedy cysterna stanie w pobliżu? Czysty przypadek , czy metody walki o władzę? Brudna kampania coraz bardziej zezwierzęcone obyczaje. Żeby tylko z tego jeszcze wojny domowej nie było jak naród w porę się nie opamięta.rat wtedy cysterna stanie w pobliżu? Czysty przypadek , czy metody walki o władzę? Brudna kampania

ciekawski
2 lat temu
Reply to  Siarkowiec

Cysterna wstydu PiS raczej. Będą spuszczać swój jad. Muszą go rozlewać wszędzie gdzie to możliwe. Inaczej by nie przeżyli i się nim zadławili.

resFT
2 lat temu

Wojna domowa? Bez przesady, jako pisowiec nie akceptuje ani wojny,ani przemocy. Ale co powiem to powiem i to bez ogródek.
Chciałbym żeby cysterna wjechała do centrum i wtedy ci z PO by nareszcie usłyszeli co Tarnobrzeżanie o nich sądzą prosto w twarz za te lewackie poglądy,obyczaje i sianie kłamstw politycznych.

wyborca
2 lat temu

Ja głosuję na PIS…

Antek
2 lat temu

Pan Gawlik szef lokalnej PO jak przystało na profesora i światowca, który przyjechał na prowincję wita się (także z kobitami) trzymając drugą rękę w kieszeni.

Klasa!

smile
2 lat temu

żadnego zainteresowania…nawet nikt nie chciał na nich patrzeć!… 🙂 🙂 🙂

ROMAN
2 lat temu

Czy samochód wyborczy pana Gawlika, miał zgodę władz miasta na wjazd na plac Głowackiego?

żaba
2 lat temu

Co Wszyscy tacy smutni ? Jakby nie wierzyli w sukces ? Może śliwki pomogą ? a nowy przewodniczący PO w Tarnobrzegu to w wyborach wyłoniony ?

Mieszkaniec
2 lat temu

Pewnie miał. Poseł Gawlik to kolega Pluty.

Karlay
2 lat temu

Czy ten Gawlik to poważny gość? Jego zachowanie to jakaś żenada okrutna, dobrze, że reszta zachowała się na poziomie, zwłaszcza ten młody w czerwonej koszuli. Oj Panie Gawlik nieładnie…. Ciekawe czy to auto miało zezwolenie na wjazd na Plac ?

resFT
2 lat temu

Spotkanie odbyło się ,no ale było tak skromnie i smutno i pusto, jakby w szeregach PO zapanowała jakaś wielka rozpacz. W ogóle gdzie się podzieli ci wszyscy antypisowcy, ci zatwardziali antyklerykałowie? Gdzie oni wszyscy? 10 osób, reszta dziennikarze TVL i Nadwisłą oraz radyja jedynego słusznego nad Wisłą i Sanem no i kilku samorządowców PO no i tyle. A gdzie prezydent lub wice?No gdzie?
Widać jak bardzo im wstyd że w Stalowej odbyło się spotkanie z ogromną pompą i widzą gołym okiem jak nie dorastają im do pięt. Teraz to wreszcie widać,nawet ci najmniej zorientowani i świadomi już widzą gdzie Tarnobrzeg obecnie się znajduje

Blef
2 lat temu

Pitra wygra

Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Blef

Na pewno Tak jak wygra Kalinka

eco
2 lat temu

Ale żenada Tvp info w programie w Tylewizji pokazało to nagranie i nieźle oberwało sie pani Zych. Ja i cała moja rodzina głosować będzie na PiS.

Pracownik
2 lat temu

O pan przewodniczący. Na płocie wisiały PZPR, PSL, lewica,PiS, a teraz PO-KO. To teraz rozumiem czemu tak często do pielęgniarki jeździ hahaha jak Ci nie wstyd chłopie.

Jan
2 lat temu

W przysłowiu badziew można kupić za czapkę gruszek,tu za tackę śliwek.

maria
2 lat temu

Ale tłumy ..

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
33
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content