Tarnobrzeg: Kandydaci PSL-Koalicji Polskiej zaprezentowani (zdjęcia oraz video HD)

Konferencja prasowa PSL-Koalicji Polskiej odbyła się wczoraj na tarnobrzeskim rynku. W konferencji udział wzięli m.in. wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka oraz startujący do Sejmu z tej listy były starosta tarnobrzeski Paweł Bartoszek oraz tarnobrzeżanin Paweł Cieśla, dyrektor przedszkola nr 5.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
2 lat temu

PSL to już pokazał jaką jest partią (swego czasu popularny był dowcip: „Kto wygra wybory? – Koalicjant PSL!”). Teraz niby deklarują zmiany i inne zarządzanie partią, ale jakoś mi się w to wierzyć nie chce. Kukiz jako ugrupowanie (a lider w szczególności) kompletnie straciło wiarygodność, miało być partią antysystemową, a stało się de facto koalicjantem PiSu, PiS urósł w siłe na tyle, że Kukiz przestał być potrzebny, no to startujemy razem z PSL. Szkoda słów, dla mnie to zdrada wartości własnego ruchu. Wartości, które obecnie reprezentuje jedynie Konfederacja! Dlatego jedynym racjonalnym głosem jest głos na listę nr 4! Konfederacja to nowa siła, pokolenie ludzi młodych, którzy chcą w końcu wziąć sprawy tego państwa w swoje ręce! Niech starsze pokolenie da nam na to szansę! A ze swojej strony zachęcam na oddanie głosu na Pana dra Witolda Zycha, wybitnego kandydata z Tarnobrzega i okolic, którego wejście do Sejmu daje rękojmię godnego reprezentowania tego miasta i skutecznej walki o lokalne i regionalne interesy.

Soloz
2 lat temu

Popieram, ale Zych się nie dostanie. Lepiej głosować na pana Brauna

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Soloz

Dostanie się, tylko nie można tak pesymistycznie do tego podchodzić. My, młodzi ludzie jesteśmy bardziej zmobilizowani, bo rozumiemy jakie skutki dla nas i kolejnych pokoleń ma taka polityka jak obecnie i w poprzednich latach. Problem w tym, że starsze pokolenie nas przegłosowuje, bo „liczy się tu i teraz, a kolejne pokolenia i ich zadłużenie to już nie nasz problem”. Albo się coś zmieni, albo trzeba będzie emigrować. A ponieważ nie chcemy emigrować tylko żyć w swoim kraju i zmieniać go na lepsze, dlatego głosujemy na nową jakość – na Konfederację! Niestety przez to jak obecnie wyglądają media w Polsce, Konfederacja jest spychana na dalszy plan, mówi się tylko o PiS, PO (KO), Lewicy i PSL-Kukiz, w efekcie mało osób wie, że Konfederacja istnieje, nie mówiąc już o programie wyborczym…

Soloz
2 lat temu

Wiem że moje podejście jest pesymistyczne, ale prawda jest taka, że nasz ciemnogród wybierze Kalinkę. Ja głosuje na Brauna

Tentego
2 lat temu

Do Tarnobrzeżanin – napisałeś ,my młodzi jesteśmy bardziej zmobilizowani, a na wybory samorządowe właśnie młodzi nie poszli. Więc się nie chwal na razie tylko mobilizuj towarzystwo. Tyle że głos na słabych to de facto głos na PiS, tak że pomyslcie zanim zrobicie.

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Tentego

Każdy się uczy na błędach, teraz na pewno pójdzie więcej młodych niż wcześniej, niestety ciężko jest się przebić, kiedy w mediach publicznych mówi się głównie o 4 innych komitetach, a Konfederację pomija. Jednak zapewniam Cię, że ludzie młodzi, są coraz bardziej sfrustrowani tym co się dzieje w naszym kraju i jestem pewien, że Konfederacja do Sejmu wejdzie. Jak pokazuje ostatni sondaż, jest to 4. siła polityczna w Polsce (7,5%), więc głos na Konfederację nie jest głosem na słabych, a na nową jakość i odpowiedzialnych, wykształconych i patriotycznie nastawionych reprezentantów, takich jak Pan Doktor Witold Zych.

Tentego
2 lat temu
Reply to  Tentego

Do Tarnobrzeżanin – najnowsze badanie preferencji wyborczych w grupach wiekowych, pierwsza liczba odnosi się do wieku 18-24, drugą 25-44, trzecia 45+
PiS – 50 proc., 49 proc., 42 proc.
KO (PO, N. i Zieloni) – 16 proc., 23 proc., 29 proc.
Lewica (SLD, Wiosna, Razem) – 17 proc., 12 proc., 15 proc.
PSL-Koalicja Polska – 3 proc., 6 proc., 8 proc.
Konfederacja – 10 proc., 8 proc., 3 proc.
Inny komitet – 4 proc., 2 proc., 3 proc.

mieszkaniec .
2 lat temu

Tylko Pan Zych .Szkoda ,ze nie miał kasy na wybory prezydenckie. Bo teraz szkoda miasta.

cenzor
2 lat temu

transferowany tyszka okaże się liderem lepszym od burego ?

oddać głos na konfederację ? nie dziękuję 🙂 na oszołomstwo nie oddam głosu.

Soloz
2 lat temu
Reply to  cenzor

Następny omamiony przez TVPis

Olo
2 lat temu

Konfederacja nie przekroczy najpewniej jak zwykle progu wyborczego. Głos wówczas będzie zmarnowany. Swoją drogą niektórzy jak sądzę kandydaci uważają się za młodych mając sześćdziesiątkę na karku? Szacun

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Olo

Ja mówię o osobach urodzonych po 1990 roku, bo sam się do tej grupy zaliczam i mam dość partii, które prześcigają się w tym, która z nich rozda więcej publicznych pieniędzy. W dłuższej perspektywie doprowadzi to do katastrofy ekonomicznej, tak trudno to zrozumieć? Jak czytam, że większość Polaków popiera podniesienie pensji minimalnej, to się zastanawiam czy próba badawcza była wybrana rzeczywiście losowo, a jeśli tak, to ubolewam nad wiedzą ekonomiczną średniego Polaka. Cieszmy się, póki jest faza rozkwitu, niestety cykle koniunkturalne mają to do siebie, że po szczycie następuje spadek, a następnie dno. Jakimi środkami będziemy wtedy dysponowali, skoro w okresie wzrostu nie zgromadziliśmy odpowiedniego kapitału? Dojdzie do tego, że w tym kraju będą sami milionerzy, kto rozumie o czym piszę, niech się zastanowi nad obecną sytuacją.

Pracownik
2 lat temu

Tylko Braun !!! Waldek idź z tego forum, lewacki pajacu co żeś się dorobił dzięki mamusi. Nawet studiów nie skończyłeś historyku z Bożej łaski.

Soloz
2 lat temu
Reply to  Pracownik

Dobrze się czujesz?

Magura
2 lat temu

A ja zdecydowanie mówię,, nie,, opcji reprezentowane przez p. Zycha. Bosak,Korwin Mikke-nie mógł p. Zych znaleźć sobie lepszego towarzystwa, tylko takie oszołomstwo?! I do tego p. Godek. Nie głosuję na p. Zycha, bo dosyć już ośmieszło siebie i Polskę to towarzystwo.

Soloz
2 lat temu
Reply to  Magura

Proponuje ograniczyć oglądanie TVPis

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Soloz

On pewnie nawet z programem się nie zapoznał. W obecnej sytuacji to najlepiej w ogóle nie czerpać informacji z telewizji, gdzie mówią to, co chcą, żeby widz usłyszał. I tyczy się to wszystkich największych stacji w Polsce…Najgorsze, że większość społeczeństwa oddając potem głos w wyborach, tak naprawdę nie wie, za czym głosuje, bo nie jest świadoma konsekwencji realizacji programów poszczególnych ugrupowań. Kto da więcej, ten jest lepszy – a przecież rząd nie ma swoich pieniędzy, żeby dać jednemu, musi zabrać drugiemu (i to więcej, bo trzeba do każdego programu doliczyć koszty wypłat dla urzędników obsługujących taki program). Dlatego lepiej jest po prostu nie zabierać i pozwolić ludziom działać.

mhd
2 lat temu

No to popisz się realizacją programu twojego ugrupowania.Chyba nie takim komuszym absurdem „żeby dać jednemu, musi zabrać drugiemu”. PiS rozjaśnił ludziom umysły nie trzeba zabierać nikomu a tylko wystarczy nie kraść jak robili to poprzednicy.

Tentego
2 lat temu
Reply to  mhd

Jędrzej, naprawdę istnieją tacy ludzie, którzy sądzą, że budżet państwa napełnia się sam !!! ???

Melisa
2 lat temu

Ta cała prezentacja to żałośnie wyglądała, na konferencji PO ich lider Gawlik pokazał się w pomiętej koszulce z krótkim rękawem a na prezentacji PSL Tyszka bez krawata w pomiętym garniturze a lider Bartoszek w dżinsach- żenujące taki mają szacunek dla Tarnobrzeżan, Kalinka w koszuli nawet bez marynarki sam się prezentował. Przy tym towarzystwie to Konfederacja wypadła wzorowo elegancko w krawatach. To pokazuje kto na prawdę szanuje wyborców a kto uważa że wszystko im się należy.
http://nadwisla24.pl/2019/09/24/tarnobrzeg-kandydaci-psl-koalicji-polskiej-zaprezentowani-video-hd/#comments

Marian
2 lat temu
Reply to  Melisa

Czy krawat i marynarka jest wyznacznikiem mądrości, wiedzy? Może lepiej jest się skupić na tym, co kandydat ma do powiedzenia.

obywatel
2 lat temu

Zorganizowana grupa przestępcza z satelitą (kukizem) przedstawiła pokaz na placu czerwonym przy udziale czerwonego Stępnia
– kto będzie głosował na zorganizowaną grupę przestępczą w tarnobrzegu
– tylko tacy sami – komuniści i złodzieje.

Będę głosował na Konfederacje na prawdziwych patriotów.
2 lat temu

Grzegorz Braun jest już jednym z ostatnich ludzi których warto jeszcze posłuchać a jutro będzie do tego okazja w Tarnobrzegu.

Magura
2 lat temu

Nie oglądam Tvpis kolego.Osoby o których wspomniałem nie od dzisiaj są w polityce i oczywiste są ich poglądy i poczynania. Eurosceptymizm, podejrzenie o kontakty z brunatny i czy oszołomstwo, wręcz wariactwo Korwina – to mam popierać?!

Olo
2 lat temu

Ja też nie poprę faszystów.

As
2 lat temu

„Super” kandydaci.
Mamy kandydatów z własnego miasta i gościowy z Wrzaw dziękujemy.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content