Tarnobrzeg: Uchwała dot. zbycia udziałów w Wodociągach zdjęta z porządku obrad

Na prośbę prezydenta Tarnobrzega uchwała dotycząca czasowego zbycia udziałów w spółce Tarnobrzeskie Wodociągi została zdjęta z porządku obrad dzisiejszej sesji Rady Miasta.

– Jeszcze dzisiaj wpłynęła do mnie prośba ze strony pracowników, ze strony związków zawodowych (…) poproszono mnie o to, aby dać jeszcze kilka dni pracownikom Wodociągów na zapoznanie się z tym projektem i z tym co przewidujemy (…) Te kilka dni są po to, żeby pokazać że mnie jako prezydentowi Tarnobrzega i radnym zależy na jednej bardzo prostej rzeczy, na dobru Wodociągów i pracowników, że ta procedura nie zagraża Tarnobrzeskim Wodociągom i ludziom, którzy tam pracują – tłumaczył prezydent Bożek.

– Będę wnosił do pana przewodniczącego o zwołanie nadzwyczajnej sesji – dodał.

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
2 lat temu

Co zmienia przesuniecie w czasie ? Jesli jeszcze bardziej zadluzysz miasto czego sam sie wyrzekales to jestes nikim wiecej jak zwyklym cwiercmozgiem

oko
2 lat temu
Reply to  John

Zdecyduj się czego wreszcie chcesz, bo trudno nadążyć.Jeśli masz pomysł na inne zdobycie pieniędzy dla zadłużonego miasta to śmiało wal na sesję – jest otwarta. Może przyprowadź jeszcze bezdomnego z furą lub żołnierza AK z kamienicą do zbycia lub… Jęczysz, jątrzysz i wszystko krytykujesz. Trzeba było wygrać wybory i mielibyśmy krainę miodem i mlekiem płynącą.

oko
2 lat temu
Reply to  oko

Nazywasz kogoś „ćwierćmózgiem i zasrańcem”, a sam używając tego języka wpisujesz się doskonale w te określenia. Tyle sobą reprezentujesz co zwykłe zero.Skupiasz jak w soczewce wszystkie najgorsze cechy. Mówisz o pieniądzach? Sam być może jesteś beneficjentem programów + , wiec odczep się od ludzi, którzy pracują. Mocny w gębie, bohaterski, anonimowy John. I wielce zadowolony z każdego obraźliwego wpisu.

John
2 lat temu
Reply to  oko

Najwiekszymi beneficjentami + jestescie wy urzednicze miernoty ktore nie chca brac odpowiedzialnosci adekwantnej do wyplat jakie sobie fundujecie , ukrywajac swoje umowy zlecenia w roznych dzialach urzedu , busz , gadzalski , wielki prokurent ttbsu , wymieniac ci dalej darmozjadzie

John
2 lat temu
Reply to  oko

I mozecie udawac ile wlezie jak bardzo wy jestescie madrzy wykrztalceni i obyci w swiecie to nie wiem prostaku czy zauwazyles ze nikt z wami nie chce rozmawiac nic nie zalatwicie a zwienczeniem braku szacunku jest spot wyborczy poncyliusza ktory jakiegos chlopa z kucykiem nazywa prezydentem tarnobrzega wy sami nie wiecie co jest czym

art
2 lat temu
Reply to  John

Tu akurat, spierał się nie będę.

oko
2 lat temu
Reply to  John

Dużo znasz jeszcze tych obraźliwych epitetów? Można odnieść wrażenie, że twój słownik jest bardzo ubogi skoro nie używasz innych powszechnie akceptowanych określeń. A zarzucając komuś brak honoru, kłamstwo i chamstwo daj innym wzór i podpisz się imieniem i nazwiskiem. Starczy odwagi i honoru?

John
2 lat temu
Reply to  oko

Komu mam sie przedstawic ? Z checia to zrobie napisz tylko komu i podaj numer tel to jeszcze herbatke zaproponuje. A co do epitetow to bedziesz mial szanse poczytac bo od czasu do czasu lubie byc wylewny

gość
2 lat temu
Reply to  oko

Narcyzy i male fiaty już tak mają .

John
2 lat temu
Reply to  gość

Idz stad

smieci po 18
2 lat temu
Reply to  oko

POMYSL NA ZDOBYCIE PIENIEDZY JEST BARDZO PROSTY,PREZYDENT Z PISU,PATRZ STALOWA WOLA BEDZIE MIEC TRZECI MOST A MY MAMY ŚMIECI TRZY RAZY DROZSZE NIŻ W STALOWEJ,OT TAKA MAŁA RÓŻNICA.LUDZIE GŁOSUJCIE NA PIS!

oko
2 lat temu
Reply to  smieci po 18

Przypominam, że to między innymi po. z PIS- u nie rozstrzygali przetargów lub je unieważniali a cena za każdym razem była wyższa. Wniosek z tego taki, że nie wystarczy być z PIS-u, żeby mieć lekarstwo i monopol na wszystko.Poza tym znaczenie i tym samym możliwości osób z tej partii są nieco odmienne. A tak na marginesie to wszystkim tarnobrzeżanom powinno zależeć na dobru miasta i to nas powinno łączyć.

John
2 lat temu
Reply to  oko

Przyklad idzie z gory narazie wladza pokazala ze jej nie zalezy na dobru miasta tylko grupie kolesi akcjonariuszy i prezesom siarki , prezesom i prokurentom ttbs , itd itp . a teraz wskaz mi palcem tak konkretnie tak czytelnie jakikolwiek ruch bozka dla dobra miasta

obywatel
2 lat temu

Pracownikom nie zaszkodzi a jakie będą ceny wody? Powiedzcie otwarcie że wzrosną bo będą musiały wzrosnąć. Przestańcie czarować.

Mieszkaniec
2 lat temu

Jak czytam kolejne wpisy o tym, że ceny wody będą musiały wzrosnąć to już wiem dlaczego w tym mieście jest jak jest. Przecież podwyżki cen wody już zostały zatwierdzone w obowiązującej taryfie. I na początku przyszłego roku czeka nas najwyższa z serii podwyżek, które były rozłożone w czasie. Czyli jak może wzrosnąć coś co już wzrosło? Tym bardziej, że w podwyżkach tych było już ustalone spłacanie wziętego zobowiązania. Ale o tym nikt nie powie wprost i na głos.
Więc żyjcie dalej w przeświadczeniu, że podwyżka wody o 30% w latach 2018-2020 nie miała, nie ma i nie będzie miała miejsca.

L74
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

A miało być tak jasno i czytelnie dla wszystkich mieszkańców. Jeżeli tak faktycznie jest, to czemu nikt z rządzących w mieście nie powie tego wprost, że cenniki wody na przyszłe lata, przyjęte i zaakceptowane przez PGW WODY POLSKIE obejmują już, spłatę zaciągniętej pożyczki(inaczej skup i umorzenie udziałów spółki które w latach następnych będziemy musieli odkupić) i wnioskowana uchwała dot. zbycia udziałów w Wodociągach, nic już nie zmieni w zaakceptowanych cennikach.

Mar
2 lat temu

Kojarzy ktoś jak nazywa się obłuda, głupota i tchórzostwo w jednym?

helena
2 lat temu

Dariusz „krok w przód dwa kroki w tył” Bożek, po raz kolejny udowadnia, że funkcja go przerasta. Pamięta może ktoś jeszcze strefę płatnego parkowania i jej zdejmowanie z sesji na wniosek nauczyciela historii…?

Rodezja
2 lat temu

Brawo w końcu rozsądne myślenie.

Pracownik
2 lat temu
Reply to  Rodezja

Tak tak pani psycholog.

Jozek
2 lat temu

Gdyby nie nadwisla24 to głupota brnela by dalej bez refleksji. A tak to gdzie te świetne strefy parkowania przygotowane na głowie.

John
2 lat temu

To nie jest prrzydent to jakis cjlopek bez pojecia ktory udaje ze cos rozumie cos wie i ze cos zrobi szkoda ze dzis gloryfikuje sie klamcow chamow i glupcow ludzie nie wiedza juz co to honor bo gdyby to pojecie funkcjonowalo to sam by odszedl a tak bedzie dalej wraz ze swoja glupota udawal ze cos sie dzieje

art
2 lat temu

Czy Nikt z Władz w Tarnobrzegu nie zareaguje na wciąż powtarzające się wypowiedzi niejakiego osobnika: John

art
2 lat temu
Reply to  art

Ów Pan, wszystkich i kogo tylko może obraża słownie

art
2 lat temu
Reply to  art

Czy Szanowna Redakcja widzi w postach, że Ktoś w swoich komentarzach obraża : Człowieka/Ludzi?

John
2 lat temu
Reply to  art

Jak poczules sie obrazony to pedz do prokuratury albo do soku z buraka

art
2 lat temu
Reply to  John

Serdecznie, ale nie pozdrawiam

John
2 lat temu
Reply to  art

I nie obrazam a stosuje slowne obrazowanie mojej oceny na wasz temat . na wasz temat a nie wszystkich

art
2 lat temu
Reply to  John

Mój Świat zostaw w spokoju. Nie jestem politykiem, ani pracownikiem z ramienia jakiegokolwiek Urzędu. Nie podoba mi się to co piszesz, bo uogólniasz .

John
2 lat temu
Reply to  art

Uogolniam ? Czlowieczku znam mnustwo urzednikow ktorzy robia robote w papierach majac bezposredni kontakt z mieszkancami doradzajac i pomagajac i robia to zwykle za najnizsza krajowa a obok tego boxek tworzy elite urzednicza taka smietanke ktora ma trzasc tym urzedem lata jakis chlop z kita i pysk na ludzi wydziera jakas boska rejczel od promocji teraz jeszcze polonisty szukaja i obstawili sie stanowiskami i umowami na niemale pieniadze a powiedz mi co daja w zamian ?

art
2 lat temu
Reply to  art

Nazywasz mnie Człowieczkiem . Dla mnie to właśnie brak szacunku dla drugiego człowieka. Ja też robię jak piszesz za najniższą średnią krajową i co? Mam obrażać ludzi?

art
2 lat temu
Reply to  art

Studia wyższe i pomagisterskie skończyłem uczciwie. Pozdrawiam

kiełbasiany frustrat
2 lat temu

Papa smerf narobił w gacie !

Gość
2 lat temu

Wygląda na to ,że decyzja o zbyciu udziałów w wodociągach została tylko przesunięta o tydzień Pozyskane pieniądze zostaną w lwiej części zapewne wydatkowane na budowę dróg nad jeziorem i w strefie. Czy poprawi to sytuację ? Szczerze wądpię. Dotychczas nikt się nie pojawił i tu i tu. W razie niepowodzenia , zostaniemy z drogami ale bez wodociągów. Dlaczego nikt nie powie , z czego zamierzają te udziały potem odkupić? W najnowszej historii miasta wszystki takie pomysły ze sprzedażą ,źle się kończyły. Wodociągi to ostatnie tak wartościowe miejskie przedsiębiorstwo.

Maciek
2 lat temu

Do mieszkańców
Wylewanie żali na forach nie wystarczy, żeby coś zmienić. Przede wszystkim trzeba się zainteresować, żeby nie przeaczać takich np. stwierdzeń
https://drive.google.com/file/d/1YI22kXahmmG9NUzndGkf8NV1Ov1Vkvxk/view ,
a następnie trzeba podjąć działania formalne (petycje, wnioski, skargi), bo tylko takie mogą odnieść skutek prawny.

Do nieuczciwych i/lub nierzetelnych urzędników
Przeszkadza Państwu krytyka, a tymczasem niektórzy z was nie byli w stanie doprowadzić do np. prawidłowego oznaczenia przejścia drogi dla rowerów w drogę dla rowerów i pieszych na wlocie ulicy Kopernika na skrzyżowanie z ulicą Sikorskiego. Skoro nie jesteście Państwo w stanie doprowadzić do realizacji rzeczy tak prostych i łatwych, to zasługujecie na krytykę, tym bardziej, że nie pracujecie za darmo.

leon
2 lat temu

Panie prezydencie abyś był wiarygodny w tej kwestii to nie tylko pracownikom wodociągów ale właśnie tu na sesji powinien pan podać rzeczywiste przyczyny rezygnacji z tego projektu na początku roku i co jest teraz takim atutem w tym podejściu.

obserwator sesji
2 lat temu

Zdjęcie uchwały w sprawie Wodociagów to zabieg czysto socjotechniczny. Jest burza i dyskusja na forum to zdejmę z obrad a później to już nikt nie będzie pamietał bo będą inne sprawy i wszyscy radni łapki podniosą.
Tak już parę razy Bożek skutecznie zastosował taki manewr. Jest super zabawa.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
37
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content