Hotel konferencyjny z zabytkowymi salami w okolicach rynku w Krakowie czy w Rzeszowie

Organizacja konferencji i szkolenia w Krakowie to świetny pomysł ze względu na dużą dostępność obiektów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Kraków jest atrakcyjnym turystycznie miastem, a jednocześnie posiada bogatą i wielowiekową historię, którą możemy spotkać na każdym kroku. W okolicach rynku w Krakowie znajdziemy sporo zabytkowych i odrestaurowanych obiektów – kamienic, pałacyków czy niewielkich dworków, które obecnie pełnią funkcję hoteli i centrów konferencyjnych. Na http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/ znajdą Państwo sporo obiektów, które zachwycają nie tylko klimatyczną architekturą, ale również doskonałym wyposażeniem wnętrza.

Hotele konferencyjne z zabytkowymi salami w Krakowie są idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkoleń, eventów, sympozjów czy spotkań biznesowych na mniejszą i większą skalę. Do wyboru są sale konferencyjne o wielkiej, kilkusetmetrowej powierzchni, w której bez problemu pomieści się nawet kilkaset osób. Dostępne są również niewielkie, bardziej kameralne sale, idealne do organizowania niedużych spotkań. Wszystkie sale konferencyjne, bez względu na lokalizację czy styl architektoniczny, są świetnie wyposażone, dobrze oświetlone, posiadają do dyspozycji uczestników nowoczesny sprzęt konferencyjny, urządzenia audiowizualne i multimedialne. Właściciele obiektów doskonale bowiem zdają sobie sprawę z nieustannie rosnących oczekiwań i wymagań organizatorów spotkań branżowych. Hotele najczęściej posiadają również profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Uczestnicy konferencji mają więc zapewnione serwisy kawowe, poczęstunki, lunche czy eleganckie, wieczorne przyjęcia, a także możliwość zakwaterowania w komfortowo urządzonych apartamentach. Organizacja konferencji w Krakowie pozwala połączyć spotkania branżowe z możliwością zwiedzania stolicy Małopolski i jej najbliższych okolic. To świetne rozwiązanie dla organizatorów, którzy chcą zapewnić uczestnikom spotkań coś więcej niż tylko możliwość udziału w branżowych eventach.

Konferencje w Rzeszowie

Ciekawym miastem, które również zyskuje na popularności jako miejsce konferencji i spotkań branżowych jest Rzeszów. To pełna uroku miejscowość, w której jest sporo zabytków oraz miejsc o wielowiekowej historii. Także tutaj znajdziemy więc hotele konferencyjne z zabytkowymi salami, w których można organizować różnego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Choć zabytkowych obiektów jest tu zdecydowanie mniej niż w Krakowie, Rzeszów urzeka przede wszystkim spokojem. Będzie więc sprawdzoną lokalizacją, jeśli poszukujemy miejsca z dala od zgiełku wielkiego miasta. Rzeszowskie obiekty posiadają sale konferencyjne w różnych lokalizacjach i o rożnej wielkości, a także świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Sprawdzą się więc zarówno na kilkugodzinne spotkania, jak i na wydarzenia, które trwają kilka dni.

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
2 lat temu

Ile kosztują takie konferencje ?
Miasto na trudną sytuację finansową a tutaj konferencje w takich miastach

Bozo
2 lat temu
Reply to  Andrzej

Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem i nie rozumiesz sensu tego artykułu to lepiej się nie udzielaj

kto będzie następny?
2 lat temu

W Krakowie oprócz zabytków, wielowiekowej tradycji i turystów jest jeszcze smog!!!
A tak w to jaki sens ma organizacja konferencji w Krakowie czy Rzeszowie na tematy dotyczące Tarnobrzega?

boss
2 lat temu

Warto się odchamić, zobaczyć jak wygląda teatr.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content