S. Wieczorek, prezes Wisły Sandomierz: „Funkcjonujemy wirtualnie”. Kibice: „Marzec jak Kononowicz – Nie będzie niczego” (video HD)

– Funkcjonujemy wirtualnie – tymi słowami prezes Wisły Sandomierz Sebastian Wieczorek podsumowuje bieżącą sytuację w klubie. Jak wylicza w rozmowie z naszym portalem, do zamknięcia rundy potrzeba 200 tys. zł. Kwota ta pozwoliłaby na uregulowanie zaległości wynikających z funkcjonowania klubu, w tym wynagrodzeń dla piłkarzy.

– Staramy się nawiązać dialog z miastem o dodatkowe wsparcie dla naszego klubu – tłumaczy S. Wieczorek. – Tych rozmów nie wyliczę ile się już odbyło aczkolwiek nadal żadnych konkretnych decyzji ze strony miasta nie ma, a my cały czas opieramy się i funkcjonujemy na obietnicach, tak jak to miało miejsce od początku tej rundy – dodaje.

Obietnice te według prezesa Wieczorka, to zapewnienie ze strony miasta o pomocy finansowej w momencie kiedy wykorzystane zostaną pieniądze z ostatniej transzy dotacji.

– Mam nadzieję, że miasto nas wspomoże i uda nam się zakończyć tę rundę ale przed nami jest kolejna runda w przyszłym roku i tutaj trzeba podjąć decyzję co robimy. Jeśli budżet zostanie na tym samym pułapie który jest, czyli 550 tys. zł, to jaki jest sens startować ze świadomością, że na koniec roku znów nam braknie

– Musimy usiąść z burmistrzem i Radą Miasta i się zastanowić, czy miasto stać na 3 – ligę w Sandomierzu i na koszty jej utrzymania, to jest kwota 850 tys. zł – wylicza prezes Wieczorek.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieczysław
2 lat temu

Dlaczego tak drogo i ile to kosztuje ?

robert2211
2 lat temu

To może połączą się z Siarką i wtedy wystarczy i jednym i drugim, a tak brakuje i jednym i drugim.

Mieczysław
2 lat temu

To wszystko tyle kosztuje, jak nie ma to nie ma trzeba to zrozumieć. Najłatwiej wziońść i wyciagnac od miasta

Wojtek
2 lat temu

Widać jabłka słabo stoją że brakuje parasolom.

hehe
2 lat temu
Reply to  Wojtek

Czy możesz wyjaśnić głąbie dlaczego „parasolom?
Weś mi człowieku i wszystkim mieszkańcom Sandomierza LOGICZNIE wyjaśnić?!
Bo np. idąc Twoim głupkowatym tokiem myślenia to i o Tobie można powiedzieć identycznie.
Czy kiedykolwiek w Sandomierzu była fabryka parasoli?! nie!
czy w Naszym mieście wszyscy nadużywają parasoli ?! Też chyba nie. Czy może uważasz, że okoliczni sadownicy trzymają swoje uprawy pod parasolami ( bo chyba do tego ..pijesz )
Więc wykaż się teraz inteligencją i sensownym wyjaśnieniem, czekam.
Mieszkaniec Sandomierza.

PRZECIW SŁOŃCU ZNACZY PARA SOL Z WŁOSKIEGO
2 lat temu
Reply to  hehe

PARASOLU, określenie PARASOL, na mieszkańców lewego brzegu Wisły wzięło się z czasów zaborów, gdzie na Wiśle była granica między Galicją a Zaborem Ruskim
,gdzie za rzeką stały budki strażnicze których zadaszenia miały kształt parasola, więc jest to uwarunkowanie historyczne PARASOLU. Nomen omen świeższym pseudonimem są Tasmańczycy, ale to już chyba wiadomo skąd 😉

PRZECIW SŁOŃCU ZNACZY PARA SOL Z WŁOSKIEGO
2 lat temu
Reply to  hehe

Halo Parasolu ???

klub
2 lat temu

jak zawodnikom zależy na klubie to jakoś się powinni dogadać zarządem powinna być rozmowa z firma przewozowa która w ramach reklam na stadionie która będzie woziła piłkarzy na mecze czy tylko taki sie znajdzie w san-rzu
szkoda kibiców wisły ale miasto tylko w tym momecie ratuje serial ale z turystyki miasto sie za bardzo nie utrzyma ale mozna pogadac o sponsoringu z jednej jak i drugiej strony wiecej obcji nie widze

Dzikovia
2 lat temu

W Tarnobrzegu dużo krętaczy nie chce by istniał klub, nakręcają to naciągacze z Zardzewiałej Wólki – na pochybel zdrajcom i wrogom KS Siarka. Pseudo mieszkańcy, którzy myślą, że kontrolują finanse miasta – ból dupy zostaje, a od Siarki wara.

K
2 lat temu

Od szczeniaka chodzę na mecze, ale sądzę że piłkarzom się w głowach poprzewracało.
Za 4 klasę rozrywkową płacić 800btys. na rok to stanowczo za dużo.
Skoro to poziom amatorski to i takie powinny być płace. Sorki Panowie. Chcecie zarabiać to trzeba grać lepiej i na wyższym poziomie.

Greg
2 lat temu

Burmistrz i rada maja weza w kieszeni
Co to jest niecaly 1%budzetu

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content