Tarnobrzeg: Dziesiąta edycja Olimpiad Specjalnych. Zawodnicy rywalizowali w tenisie stołowym i w trójboju siłowym (fotoreportaż oraz video HD)

Po raz dziesiąty Tarnobrzeg gościł uczestników Olimpiad Specjalnych w tenisie stołowym i trójboju siłowym. Zawody odbyły się w minioną środę.

W tegorocznej edycji zawodów udział wzięła młodzież z dwunastu ośrodków i szkół specjalnych z terenu Podkarpacia oraz reprezentanci ośrodka w Sandomierzu. Jak co roku największą popularnością cieszył się turniej tenisa stołowego, w którym udział wzięło łącznie 60 zawodniczek i zawodników. W znacznie bardziej wymagającej konkurencji czyli trójboju siłowym, rywalizowało z kolei 16 uczestników.

Reprezentanci dwunastu szkół i ośrodków specjalnych z województwa podkarpackiego rywalizowali wczoraj w Tarnobrzegu, w ramach kolejnej edycji Olimpiad Specjalnych.

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu we współpracy z tarnobrzeskim Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content