Nadkomisarz Marek Pietrykowski został Komendantem Miejskim Policji w Tarnobrzegu (zdjęcia)

Nadkomisarz Marek Pietrykowski został Komendantem Miejskim Policji w Tarnobrzegu. Rozkaz personalny odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinspektora Henryka Moskwy. W uroczystej zbiórce uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz, instytucji współpracujących z Policją i funkcjonariusze.

W świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Henryk Moskwa wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu nadkomisarzowi Markowi Pietrykowskiemu.

W uroczystości udział wzięli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł.insp. Stanisław Sekuła, Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł, Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek, Prezes Sądu Okręgowego Szymon Rożek, Przewodniczący Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu Marek Wójcik, Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu Artur Kozioł. Wśród zaproszonych gości byli również burmistrzowie i wójtowie powiatu tarnobrzeskiego, duchowni oraz funkcjonariusze i pracownicy jednostki policji.

Podczas wręczenia aktu powołania, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Henryk Moskwa podkreślił wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe komendanta Marka Pietrykowskiego, które pozwolą na prowadzenie jednostki Policji na wysokim poziomie.

Satysfakcję z pracy tarnobrzeskich policjantów oraz dobrą współpracę z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu podkreślili również w swoich wystąpieniach Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł i Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Nadkomisarz Marek Pietrykowski urodził się w 1974 r. w Mielcu. Jest absolwentem pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 1998 r. rozpoczął służbę w Komisariacie Policji w Grębowie. Pokonując kolejne szczeble kariery, w 2006 r. został Kierownikiem Posterunku Policji w Grębowie, a w 2011 r. objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Nowej Dębie. Komendant Pietrykowski w 2016 r. został Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. 1 lipca 2019 roku został I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji Tarnobrzegu, a od sierpnia br. pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Foto&info: Policja Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
uuuuuu
1 rok temu

No i mamy komendanta z nadania Moskwy :O

mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  uuuuuu

Badzo dobrze .Wspaniały młody człowek i z Tarnobrzegu od zawsze.

analiza
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Czytaj :ur. w Mielcu w 74r=45lat, średni wiek -nie młody, pracował 13 lat w Grebowie,5 lat w Nowej Dębie a 3 ostatnie lata w Tbg ,świadomie kłamiesz?

Aga
1 rok temu

A w czym sie społeczeństwu az tak zasłużył?

resFT
1 rok temu

Zawsze się zastanawiałem jak w ciągu 21 lat można awansować od posterunkowego do nadkomisarza, skoro w regulaminie pisze że jeden stopien wyżej(a było ich 11),to co najmniej 2 lata służby ,a potem coraz więcej Musiał mieć naprawdę duże osiągnięcia zawodowe, taka ciekawostka

Stanisław
1 rok temu

Gdzie jest prokurator, gdzie są organy ścigania???????
To co sie wyprawia na tym forum to skandal w biały dzień. Post uzytkownika: Cyrulik to hańba w biały dzień. Obraża wszystkich szkalując dobre imię !!!!!!!

Pytam się gdzie jest redakcja i moderacja forum ???

Mam nadzieję że wkrótce zajmię się tym PROKURATOR !!!!!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content