Prezes Siarki D. Dziedzic: Na pewno rozczarowaliśmy kibiców ale również samych siebie (video HD)

Poparcie zarządu dla trenera Grzegorza Opalińskiego, pierwsze zmiany w składzie, cele na ten sezon, klubowe finanse – to część tematów, o których mówił w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic.

Tarnobrzeski klub zakończył rundę jesienną na ósmym miejscu, ze stratą sześciu punktów do lidera z Kielc. – Na pewno rozczarowaliśmy kibiców (…) ale również samych siebie – mówił NW24.pl D. Dziedzic. – Broni nie składamy, na pewno będą zmiany – dodał.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kako
3 lat temu

Rozczarowujesz prezesie swoją osobą i to od kilku lat. Jesteś człowiekiem bez honoru i jakiejkolwiek wizji. Razem z akcjonariuszami. Wyciągacie ręce po publiczne pieniądze a efekty jakie są każdy widzi. Proszę porównać budżety np. Wólczanki i nasz oraz miejsce w tabeli.
Ile Siarka rocznie dostaje od miasta a ile taka Wólczanka od gminy.
I niech pan głupot nie gada, że te pieniądze idą np. na szkolenie młodzieży, bo rodzice muszą płacić za treningi.
Także kończ waść, wstydu oszczędź.

turbacz
3 lat temu
Reply to  Kako

Jasne że tak. A ja jeszcze skwituje jednym słowem: KUPISZTAL

Duk
3 lat temu

Dziedzic to ty jesteś tym który wstrzymuje ten klub. Daj se chlopie spokój bo pomysł twój zaprowadził Siare do 3 ligi i z tobą u steru posiedzimy tu 5 lat

Kako
3 lat temu

Kibiców? Masz na myśli prezesie tą garstkę ludzi co przychodzi jeszcze na mecze? Robią to chyba bardziej z przyzwyczajenia.
Co zrobiłeś jako prezes? Aby przyciągnąć ludzi na stadion. Pochwal się, bo może jest coś o czym nie wiemy.

Kibic
3 lat temu

Postulat do Prezydenta TBG:
1.Wstrzymać dotację dla Klubu do momentu przedstawienia sytuacji finansowej i planu naprawy,
2.Wprowadzić przedstawiciela miasta do Zarządu,
3.Odwołać trenera (Nieudacznika) który nie ma wizji na drużynę i walkę o awans,
4.Odwołać Dziedzica który jest głównym winowajcą problemów klubu.
Panie Prezesie Dziedzic nie ma Pan honoru tak samo jak trener przyznać się do błędów więc tacy ludzie nie powinni pełnić takich funkcji.Robi Pan sobie prywate z klubu i wyciąga kasę z miasta oraz sponsorów na realizację swoich „prywatnych” biznesów. My jako mieszkańcy sprzeciwiamy się temu i rządami odejścia.

robert2211
3 lat temu
Reply to  Kibic

Pan prezes nie musi robić prywaty, przecież KS Siarka – piłka nożna seniorów to S.A. czyli prywata. Własność akcjonariuszy, którzy wybierają prezesa. Modlitwy o to by miasto zareagowała nie mają sensu, bo miasto dotuje ale nie posiada władzy w tej spółce.

gość
3 lat temu
Reply to  robert2211

Władzy i wiedzy

kiełbasa
3 lat temu

honor hehe
koleś jest przyspawany do koryta i kiwa kolejną ekipę.
na pewno wysłucha waszych apeli.

ważne,że kasa się zgadza a tą przecież z naszych kieszeni ku chwale dziedzica i reszty dystyngowanych akcjonariuszy nasi bezradni regularnie na jego konto przelewają.

psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Mar
3 lat temu

Gdyby był honor, to byłby zwrot możliwej kwoty dotacji, a już przynajmniej jednoznaczna deklaracja zakończenia jej poboru. Tyle w temacie.

kiełbasa
3 lat temu

marszałek karczewski też wolontariusz 🙂
jest pan prekursorem panie darku ! szacunek !

anon
3 lat temu

jakich kibicó przecierz nie ma nikt nie chodzi na mecze nikt sie tym nie interesuje nie ma na co patrzec nikt nie jest rosczarowany wiadomo że tak będzie zajmna na konieć miejsce w srodku albo na kiniec tabeli dziady cieniasy grać nie potrafia i nikt dobry nie przyjdzie do tego grajdołka przychodza sami dziady co grać nie potrafia i nie łapia sie nigdzie do składu

edmund
3 lat temu
Reply to  anon

pławo nie ma głosu

mieszkaniec
3 lat temu

3 liga na zawsze albo i 4liga nawed 3 liga to jest dla nich za silna brak słów abu to wszystko opisać i zawodników nie płacic zawodnokom za darmo by nie grali a miasto niech nie daje im kasy bo im nie otrzeba lepiej przeznaczyc na co innego

wayne
3 lat temu

prywatny folwark sponsorowany przez miasto , takie cuda tylko w Krużewnikach 😉

mieszkaniec
3 lat temu

jaki prezes haha i tak nic nie zrobi i będzie dalej tak jak jest brak słów aby to wszystko opisać i zawodników tez 3 liga na zawsze albo i 4liga ta liga i tak jest za mocna nie płacic kasy im niech graja za darmo a miasto niech nie daje kasy im bo im nie potrzeba lepiej przeznaczyć na co innego

edmund
3 lat temu
Reply to  mieszkaniec

tak jak wcześniej pławq nie ma głosu

Wazne
3 lat temu

wgl skandalem jest sposób bytu klubu niby prywatny a woła pieniadze miasto , to niech miasto kupi wiekszosc udziało i to ono rzadzi klubem a nie dokładamy się do prywatnego biznesu w Stalowej Woli też mają społke akcyjną w której udziały ma miasto 83 procent akcji firma Vodex 15 procent i Stowarzyszenie kibiców Stali Stalowa Wola 2 procent

edmund
3 lat temu
Reply to  Wazne

zamknij jape psie z wysypiska z koziej wólki

Kibic
3 lat temu

Człowieku ale ty przecież jesteś od tego żeby nie rozczarowywać kibiców bo rozczarowaliście kibiców rok temu i teraz znowu rozczarowujecie więc jak to jest ?
Przyjdzie nowy sezon i znowu rozczarowanie i tak w kółko będziesz zwoływał te konferencje i głupio się tłumaczył? Tak ciężko powiedzieć NIE DAJĘ SOBIE RADY PODAJĘ SIĘ DO DYMISJI ? Zarządzanie klubem to nie taka prosta sprawa i nie każdy nadaje się na to stanowisko.

Stalowa Wola
3 lat temu

spadliście do trzeciej ligi bo w czasach słusznie minionych wydobycia siarki i PRL oraz w obecnym okresie w Tarnobrzegu nadal jest komunistyczne silne lobby-to podział na komunistyczne szkoły średnie :górnik /imienia Stanisława Staszica/ budowlanka kozyra/imienia Stefana Wyszyńskiego/ I NIE UMIECIE KOMPLETNIE Z TYM SOBIE PORADZIĆ ,BO NIE CHCETA,TAK WAM PO PROSTU WYGODNIE. JEDYNYMI GODNYMI MIANA BYCIA SZKOŁAMI ŚREDNIMI SĄ ROLNIK RODZENIA&SZCZYTYŃSKIEGO ORAZ LICEUM PREZYDENTA MIASTA DARIUSZA BOŻKA.

Stalowa Wola
3 lat temu

ROLNIK -SOLIDARNOŚĆ LICEUM -SOLIDARNOŚĆ . KOMUCHY =GÓRNIK,BUDOWLANKA,KOZYRA

Sandomierz
3 lat temu

pieprzyć ten tarnobrzeg

rasisci
3 lat temu

nie wiem skąd tyle arogancji od kiedy w stw nie jest rezydentem Slezak to miasto się wyludnia a kiedy miasto nie bedzie miało skad nabywac kasy to i społka stalwej mogo miec mniejsze pieniadze i nie bedzie walki o u trzymanie a potem awans do pierwszej jak się wypowiadaja kibice w stw ale to nie mój problem a z prezesa moze zrezygowac tylko radni miasta ale czy bedzie miał honor i sam to zrobi tego nie wiadomo?
a miasto ma udziały w klubie wiec dlatego napis zniknoł z obu trybun a co do nowych zawodników to niech sie za wiecej rozgladaja bo jak zoch odejdzie to nie wiem gdzie dobrego bramarza znajada a robski moze wyladaowac w motorze bo o tym głośno się mówi ale lepiej aby cała druzyna strzelała a nie tylko jeden zawodnik bo nie kazdy mecz wyjdzie liderowi wiec lepiej obwiniac jednego czy 11 bo juz tak trener robi a sam do tej druzyny nalezy a skaro ma zostac to niech mysli o wiecej usawienia nie jak ostatnio o jednej

Janusz
3 lat temu

Jak nie spadną do 4 ligi to będzie naprawdę sukces.

Anonim
3 lat temu

Pan prezes uznaje dotacje z miasta jako własne pieniądze które mu się należą. Jego własne błędy w postaci źle składanych wniosków o dotację wywołały problemy z przekazaniem pieniędzy. Ale przed kamerami lepiej powiedzieć że to wina urzędników.

Sandomierz-Stalowa Wola
3 lat temu

witamy siare w 4 lidze

kolbuszowa dla Siarki
3 lat temu

DZIEDZIC DO DYMISJI…..MIEJ HONOR …SAM ZREZYGNUJ…JESTES ZEREM

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
27
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content