Tarnobrzeg: Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej

PHU POLKAR oraz MPK Tarnobrzeg, informuje pasażerów, że od dnia 16.12.2019 trasa linii 14 nie będzie przebiegała przez Borów i wraca na ul. Warszawską i Litewską.

Informujemy również, że w dni robocze kursy linii 14 z godz. 6:03 /przyspieszony z godz. 6:13/ i 11:58 będą w Sobowie przebiegały ulicami Handlową Zatorze – Kalinową – Edukacji cd bez zmian.

PHU POLKAR oraz MPK Tarnobrzeg informuje pasażerów, że od dnia 16.12.2019 r. w dni robocze kurs linii 4 z godz.16.33 zostaje opóźniony na godz.16.43

Dodatkowe informacje – tel. 15 814 18 18

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lolek
1 rok temu

Zakazać wjazdu wieśniakom z sobowa do metropolii Tarnobrzegu bo im się gnój z gumofilców obsypuje

Ano
1 rok temu

Świetnie. Moje dziecko codziennie z Borowa do centrum jedzie do szkoły. I z tego co widze autobus jest popularny. Super pomysł zabrać coś co się sprawdza!

Ano
1 rok temu

Dzwoniłam do Polkaru.
To wydział komunikacji UM zadecydował że wyłączy Borów z komunikacji miejskiej.
Podobno zmiana na stałe.
Bardzo proszę o interwencję dziennikarzy w tej sprawie, tym bardziej że Polkar nie widzi problemu by stanąć na tym przystanku. Każda zmiana wymaga czasu, ludzie dopiero się uczą że jest tu przystanek, ale naprawdę coraz więcej osób stoi a buduje się coraz więcej domów które zamieszkała rodziny z dziećmi.

Mar
1 rok temu

Hmmm, dziwne. Przecież miasto jest nas wszystkich, a nie tylko Pana Prezydenta, a Pan Prezydent słucha głosu mieszkańców, zgodnie zresztą z jego programem wyborczym
http://dariuszbozek.tarnobrzeg.pl/index.php/program-wyborczy
(5. Tarnobrzeg obywatelski > systematyczne konsultacje z mieszkańcami i bieżące rozpoznawanie potrzeb).

Mar - oszust
1 rok temu
Reply to  Mar

Ile jeszcze czasu będziesz podszywał sie za mój nick ?

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar - oszust

To pytanie najlepiej zadaj sobie sam do siebie

kumka
1 rok temu
Reply to  Mar - oszust

jego już tylko KAFTAN może uratować i wykop z UM

donas
1 rok temu
Reply to  kumka

Bo to rzecznik prezydenta „wmieszany w tłum” ale ciamajdę każdy rozpozna

Mar
1 rok temu
Reply to  kumka

Zapewne tak jest. Ciepła pensyjka i posadka.
Najłatwiej to podszyć sie pod kogoś

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Spokojnie klakierzy 😉 Ja napisałem tylko, że to jest dziwne, opierając moją opinię na przekazie Pana Prezydenta. Każdy niech doda 2 do 2 i sam oceni.

Mar
1 rok temu

Ano bardzo dobrze że piszesz nam o tej sytuacji. To jest skandal na miare seks-afery w Samoobronie. Dzięki takim mieszkańcom jak TY, dzięki takim redaktorom jak portal Nadwisla24 możemy dowiedzieć sie o nieprawidłowościach na niespotykaną skalę.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Nie popadajmy w paranoję 😉 Na razie to jest po prostu dziwne biorąc pod uwagę różne zapewnienia Pana Prezydenta. Ciekawe czy, a jeżeli tak, to co powie na to UM.

TBG
1 rok temu

A kto obsługuje 11 do Sandomierza? Wczoraj żłób który kierował busem(odjazd spod pkp o godz.12.50)nie zatrzymał się starszej kobicie na Serbinowie pomimo tego ,że sam Jej sprzedawał bilet 2 przystanki wcześniej.Nie zajechał w ogóle do zatoczki,a jak się kobita dopchała do drzwi z przodu,naciskając wcześniej guzik stop, to wypuścił ją dopiero na Dzikowie jeszcze opieprzając że jest osobą bez kultury.

Mar
1 rok temu
Reply to  TBG

A nie PKS? Co do zachowania kierowcy, to jak wszędzie – zależy na jakiego człowieka trafisz. Jeżeli było jak piszesz, to buractwo i tyle.

TBG
1 rok temu
Reply to  Mar

Oczywiście że PKS a nie PKP.Tak było.Jeszcze opieprzał młodzież że po co mu stoi tu z przodu,jak tył wolny,a zaraz i tak będą wysiadać osoby na Serbinowie. Czyli ciul wiedział,a pomimo to nawet nie zwolnił przed zatoczką nie mówiąc już o zatrzymaniu się choć na sekundę.

Mar
1 rok temu

No ale nie Polkar 😉 Mnie najbardziej wkurzają kierowcy busików, którzy szaleją narażając zdrowie pasażerów i innych osób na drodze. A buraka zawsze można nagrać telefonem, a jakby zaczął się rzucać, to mu powiedzieć, że niech dzwoni po Policję to podyskutujemy.

artur
1 rok temu

Oj tam .Wiem z pewnego źródła ze nie zatrzymał sie bo mu sie srać zachciało i chciał zdarzyć przed rozluźnieniem zwieraczy .

kopacz
1 rok temu

A w Stalowej Woli jeszcze rozwijają siec komunikacji miejskiej .Jest tam juz 28 lini plus cztery specjalne. i wydłużają je.Jednocześnie zwiększają częstotliwość.Poza tym jest elektroniczny system rozkładu jazdy ,wifi i biletomaty w autobusach i przy przystankach.Ale trzeba miec pookładane w głowie aby rządzić miastem.Miasto to nie korytarz szkolny.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content