Baranów Sandomierski: Zmodernizowany posterunek policji oddany do użytku

Funkcjonariusze z Baranowa Sandomierskiego mają do dyspozycji gruntownie zmodernizowany posterunek policji. Liczący ok.100 m kw. budynek mocno różni się od obiektu jeszcze sprzed kilku miesięcy, przebudowano jego wnętrze, wymieniono instalacje i wyposażenie. Przeszedł on również termomodernizację.

Obszar gminy Baranów Sandomierski zamieszkuje ponad 12 tysięcy mieszkańców. W posterunku policji w Baranowie Sandomierskim pracuje 6 funkcjonariuszy, w tym 2 dzielnicowych. Prace adaptacyjno-budowlane zostały sfinansowane ze środków programu modernizacji Policji na lata 2017-2020 za kwotę 938 592,00 złotych.

Posterunek Policji w Baranowie Sandomierskim otrzymał radiowóz oznakowany marki Hyundai Tucson za kwotę 149.937 zł. Pojazd wyposażony jest w nawigację GPS, automatyczną skrzynię biegów, posiada napęd na cztery koła, o mocy 170 km. Natomiast Komisariat Policji w Nowej Dębie otrzymał nieoznakowany radiowóz marki Hyundai Kona za kwotę 90 tys. zł. Pojazd wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów, posiada napęd na cztery koła, o mocy 170 km.

Przekazane radiowozy zostały sfinansowane w połowie ze środków Policji, a w drugiej połowie ze środków Starostwa Tarnobrzeskiego i władz samorządowych Nowej Dęby i Baranowa Sandomierskiego.

foto&info: Policja Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
złomiarz
1 rok temu

Jak radni z Baranowa podnieśli opłaty za śmieci do mega ceny. zobaczcie sami
https://www.youtube.com/watch?v=o0EgbjTeEcQ

Olek
1 rok temu

Będzie bezpieczniej. Super

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content