Tarnobrzeg: Protestowali w obronie wolnych sądów. „Dziś sędziowie – jutro ty”

W ponad 200 miastach w całej Polsce odbyły się wczoraj protesty w obronie wolnych sądów. Proponowana przez Prawo i Sprawiedliwość nowelizacja ustawy o sądach ma m.in. radykalnie zaostrzyć represje wobec sędziów. A to może uniemożliwić lub utrudnić funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości.

We wszystkich miastach protesty odbyły się przed sądami. Wyjątkiem była Warszawa, gdzie protestujący zebrali się pod Sejmem.

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
transparent
1 rok temu

Więzienia się przed wami otwierają – wy „wolni i sprawiedliwi”

Jarosław
1 rok temu
Reply to  transparent

masz racje,dlatego tak się boją prawa i sprawiedliwości

władza to My
1 rok temu
Reply to  transparent

Co innego trójpodział władzy, władza Ustawodawcza, Wykonawcza, Sądownicza a co innego „NIESPRAWIEDLIWY wyrok ws Prezydenta Tarnobrzega”.

bumi
1 rok temu
Reply to  władza to My

No niesprawiedliwy bo te 20 kafli nie oddał.

Miś
1 rok temu
Reply to  bumi

Kanalia chciał być bohaterem a jest CWELEM.

Krys
1 rok temu

Ci ludzie pod Sądem to największe przygłupy w Tarnobrzegu

IUHU
1 rok temu
Reply to  Krys

trzeba było iść i powiedzieć im to w twarz a nie cwaniakować i obrażać sprzed ekranu

Jarosław
1 rok temu
Reply to  IUHU

bylem ,mówiłem,precz z peło!złodzieje i oszuści!

Sądy i sprawiedliwość
1 rok temu
Reply to  Jarosław

DZIĘKI TYM WSPANIAŁY LUDZIOM POD SĄDEM POLSKA MAŻE ODBIĆ SIĘ OD DNA.
DZIĘKI TYM LUDZIOM POD SĄDEM TARNOBRZEG STAŁ SIĘ MIASTEM.

BARDZO DZIĘKUJEMY ŻE DOSTRZEGACIE PROBLEM !!!

STRAJKI ODBYŁY SIĘ W WARSZAWIE, RZESZOWIE, GDAŃSKU, ŁODZI I TARNOBRZEGU.

Jarosław
1 rok temu

nigdzie niebyło strajków tylko troche komuchów starych wyszło i gawno zdjełali.hahahahahahaaa

jola
1 rok temu

Jarosław zadzwoń do Banasia

Jarosław
1 rok temu
Reply to  jola

A TY DO RUDEGO PACHOŁKA NIEMIEC ZKODOWANA KOMUNISTO,PRECZ ZPEŁO I KOMUNĄ!

klawisz
1 rok temu

Precz z „specjalną kastą” oszustów i kłamców. Nikt poza wami samymi was nie słucha ,nie wspiera. BRAWO PiS nie cofajcie się ,skończyć z tą kastą.

Jarosław
1 rok temu

precz z kastą ,peło kaput!

deko204
1 rok temu

brawo za odwage !!

anon
1 rok temu

wszystko przez pis tak rządza żle łamia konstytucje komuchy zacofane pis sie boi same pisiory w tych sądach najgorsza partia i rząd

wsi
1 rok temu
Reply to  anon

Najlepszą była PZPR ale ona jak rozum do ciebie już nie wróci!!!

Myślący
1 rok temu

Czas na totalna dekomunizację polskiego społeczeństwa osoby które zdobyły wykształcenie w PRL-u powinny poddać swoje tytuły i odejść na darmowe emerytury

awi
1 rok temu
Reply to  Myślący

ty może i myślący ,ale na pewno nie głową (lepiej nie ujawniaj czym)

Mar
1 rok temu

Polecam, nie tylko apropo sądów:
https://www.youtube.com/watch?v=xtafd7_1WE4 (o sądach od 3:00).

obywatel
1 rok temu

Prawdziwe hasło tego mini protestu winno brzmieć ” W obronie bezkarności kasty nadludzi, złodziei, oszustów, kłamców, tych co prawo mają w d… , Boga się nie boją i zwykłych ludzi mają za nic”. Przyszła garstka działaczy z Partii Oszustów, dziadków i babć co tęsknią do czasów PZPR – co nominowali takich sędziów na stołki a ci nominowani dopuścili swoich postkomunistycznych potomków i uczni do urzędu sędziowskiego. Wmawiają wszystkich że w obronie jakichś wartości gdzie tym czasem ci sędziowie (włącznie z tutejszymi) bronią zorganizowane grupy przestępcze, okradają zwykłych ludzi, kłamią bezczelnie w uzasadnieniach , załatwiają sprawy aby zasądzić koszty swoim znajomym (z właściwym PZPR pochodzeniem) adwokatom i radcom prawnym, ochraniając ich bezczelne, cyniczne kłamstwa w pismach procesowych , ochraniają krzywoprzysięstwo świadków którzy są ich znajomymi. Kłamliwe wypowiedzi że pod presją – jaką presją jak za nic nie odpowiadają – nawet kasjerka na kasie w biedronce ma większą odpowiedzialność . Kary dla tej bandy nie było i czas najwyższy aby odpowiadali za swoje przestępstwa – jak każdy obywatel bo Konstytucja mówi że ” wszyscy są równi wobec prawa, mają równe prawa i obowiązki” a ci byli bezkarni bo tak uzgodnili komuniści ze swoimi współpracownikami z SB w Magdalence . HA HA HA… Czytaj więcej »

Jarosław
1 rok temu
Reply to  obywatel

tym starym babkom i dziadkom 13 emerytura sie nienależy!niech sie zgłoszą do peło to im da wiek emerytalny 80 lat,precz z komuną i peło!

Amm
1 rok temu
Reply to  obywatel

Zbyszku, napij się wody i idź spać ha ha ha

obywatel
1 rok temu
Reply to  Amm

Marzy ci się Zbyszek bo ciągle przytaczasz to imię ale czy on marzy o tobie jak ty o nim – wątpię. Myśl i marz o nim jak tylko chcesz i ile chcesz.

Kutombo
1 rok temu

Grupka błaznów

kopacz
1 rok temu

Hasło powinno brzmieć ,,Wczoraj wy dzisiaj my „

Krys
1 rok temu

Obywatelu pełna zgoda w 120%

obywatel
1 rok temu

W obronie sędziego co kradł kiełbasę w Stalowej Woli i przez lata unikał odpowiedzialności ( notabene z Tarnobrzeskiego chyba sądu). W obronie sędziego politykiera z Olsztyna który nadzorując sprawę komornika wydał wyrok pozbawiając człowieka dorobku życia za grosze. W obronie sędziego co okradł staruszkę na stacji benzynowej i SN go uniewinnił (zrobił to przez roztargnienie i automatycznie – automatycznie kradnie zawodowy złodziej,). W obronie sędziów z SO w Tarnobrzegu – elity najlepiej wykształconych ludzi w kraju z kasty – baranów , co trzech kadencji rady nadzorczej w TSM nie potrafiła policzyć i umożliwiając elicie brania nienależnej kasy, bezprawnie przez kilka miesięcy. W obronie byłego prezesa Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu co brał łapówki na zorganizowanie imprez integracyjnych dla pracowników Sądu (i sędziów) – jak donosiła prasa . W obronie sędziny z SR w Tarnobrzegu, która bezczelnie wywłaszczyła zwykłych obywateli z praw majątkowych pisząc świadomie bezczelne kłamstwa w uzasadnieniu ochraniając złodziejstwo w Siarkowcu. W obronie sędziów z Rejonu Tarnobrzeskiego co odebrali rodzicom dziecko z biedy. W obronie sędziów co kradną w sklepach. W obronie sędziów co jeżdżą po pijaku i zasłaniają się immunitetem. W obronie sędziów ( w tym z Tarnobrzeskiego Sądu – spr sygn akt I Ca 180/18)) co bezczelnie kłamią,… Czytaj więcej »

Amm
1 rok temu
Reply to  obywatel

Zbyszku, „Tarnobrzeskiego” piszemy z małej litery
Już to wskazuje na poziom , który reprezentujesz
Poza tym to jeden bełkot – jak zawsze
🙂

york
1 rok temu
Reply to  Amm

z tego „bełkotu” tylko pisownie przymiotników zrozumiała(e)ś ? to ten wysoki poziom? -zwłaszcza sugestia „Zbyszku” zaświadcza o niziutkim wsiowym poziomie

obywatel
1 rok temu
Reply to  Amm

Co ty z tym Zbyszkiem – nie chlaj więcej – potomek postkomunisty z PZPR
zabiera głos – jak zawsze i jak uczono PZPR -ów , jak nie ma się nic do powiedzenia to ośmieszyć wypowiedzi – odnieś się do tematu ,
bo z koniem się nie nagada . HA HA HA.

Amm
1 rok temu
Reply to  obywatel

Co ze Zbyszkiem ?
A czemu się czujesz wywołany do odpowiedzi ?
Widocznie trafione imię Zbyszku W.
Może dosc obrażania ludzi, fałszywego oczerniania i przywoływania w kółko jednej sygnatury akt jako dowod niesprawiedliwości sądowej . Zwyczajnie przegrałeś sprawę, zwyczajnie nie masz racji i tyle. Odwoływanie się do potomków PZPR i układów jest nudne i świadczy o braku argumentów .

obywatel
1 rok temu
Reply to  Amm

Nie chlaj więcej a skoro to przywołujesz to miejmy nadzieję ,że do spowiedzi nie pójdziesz a tym bardziej do komunii – bo to świętokractwo no ale potomkowie komunistów (dawnych PZPR) ma to gdzieś i tak to zrobi bo wstydu nie ma a i zawsze można pokazać (udawać że się jest uczciwym człowiekiem.
Kłamca, złodziej i oszust zawsze pozostanie tylko kłamcą, złodziejem
i oszustem niezależnie czy skazany czy nie, niezależnie czy to zwykły robol czy sędzia, adwokat itp.
Tak na marginesie – kłamstwo jest grzechem i nie wiadomo po co tacy rozmyślnie
robiący chodzą do kościoła.
Faktem jest że w SM Siarkowiec okradziono ludzi na ponad 2,5 mln zł (tylko za lata 2008-2012) przy udziale radcy prawnego i adwokaciny nie wspominając o wielu pracownikach zatrudnionych w spółdzielni, którzy byli na zebraniach. Złodziejem jest nie tylko ten co kradnie lecz również ten co pomaga to zrobić i ukrywa co zrobiono.

Koniec tematu z jednym ze złodziei, oszustów i kłamców bo zapewne jesteś jednym z nich skoro tak dobrze jesteś wtajemniczony (a) .

Amm
1 rok temu
Reply to  obywatel

Ha ha ha
Oj się zdenerwował
Rozczaruje – nie chodzę do kościoła
By Zbigniewie W.

tom
1 rok temu

Precz z czerwoną okupacją wymiaru sprawiedliwości. 74 lata wystarczy. Jechać z nimi dokońca,niech kwiczą!

Obywatel
1 rok temu

Na echu więcej zdjęć. Chyba tam pani żona przewodniczącego RM, pani Serwi(n), i reszta bożej gawiedzi. Nawet protestu nie umieją zorganizować.

wszystko dla ludzi
1 rok temu

Najpierw zaczyna się od organu szukania cZyli policja(itp) jak nie zapłaci mandatu bo ich nie stać wiadome gdzie się trafia a nawet ludzie są gnojeni ze nie maja za co chleba kupić to wola iść do puszki wiec pytanie kto wiecej sprawia problemow policja, sąd czy politycy na których się głosowało a teraz się przyznać nie chce wiec nie piszcie takich bzdur że za komuny było źle a co teraz się dzieje z młodymi polakami uciekają to jak są wychowywani teraz tylko rodzice dajcie a potem musza kaucję zapłacić lub alimenty sam sobie problemów narobiłeś a za to się płaci za głupotę a hasło powinno być wszysko dla ludzi tacy jacy są?

Tentego
1 rok temu

Trochę podziwiam manifestujących a trochę im współczuję, bo dziś była możliwość niewpuszczenia ustawy pod obrady sejmu, ale posłowie opozycji nie dopisali, po prostu sobie nie przyszli na głosowanie. A że wczoraj ludziska stali na chłodzie to i cóż

bumi
1 rok temu
Reply to  Tentego

Ty się pochyl nad ofiarami tej kasty ,a ci niech stoją nawet w syberyjskich mrozach.

wim
1 rok temu

Teraz wiem na pewno że to miasto pisiorów ( ograniczonych umysłowo ludzi ) !!!

tomoje
1 rok temu
Reply to  wim

„jaja se robisz” z siebie czy z tej kasty sędziów

Jarosław
1 rok temu
Reply to  wim

głosuj pełowcu na peło to ci wiek emerytalny podniosą do 90 lat i zdechniesz bez emerytury,tego chcesz?bo rudy powie ze łunia tak kazała i angela.hahahahahahahahaha

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
42
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content