Tarnobrzeski koncert „Niepokonani Maja i Eryk”. Sala w TDK pękała w szwach (fotoreportaż)

Pierwszy z dwóch koncertów charytatywnych „Niepokonani Maja i Eryk” odbył się w miniony piątek  w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Drugie widowisko miało miejsce wczoraj, w Sandomierzu.

Dla 2,5 letniej Mai i zmagającej się z białaczką limfoblastyczną oraz 15 letniego Eryka, który choruje na nowotwór kości wystąpili lokalni artyści, odbyły się również licytacje.  Łącznie udało się zebrać około 30 tys. złotych.

Foto: Piotr Morawski

Foto: Krzysztof Zbroszczyk

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TBG
1 rok temu

Akcja in plus – widac ludzi dużo, oby się udało. Brawo trzeba pomagać, bo lepiej pomagać niż tej pomocy potrzebować.

John
1 rok temu

Tarnobrzeg i mieszkancy naszego miasta jak i organizatorzy spisali sie na medal niestety tego samego nie mozna powiedziec o sandomierzu , mentalnosc ludzi zza wielkiej wody jest taka wy dajcie nam wszystko a my wam gow…o wiec najwyzszy czas podziekowac im za wspolprace i zaslug naszego miasta nie przypisywac ludziom o tak chorej mentalnosci

Obywatel
1 rok temu

Jest i nasz piękny Dariusz, no jakżeby inaczej. Co tam w Krośnie słychać? 🙂

Tola
1 rok temu
Reply to  Obywatel

G…wno!

znajomy królika
1 rok temu

Muszę przyznać, że prezydent Bożek jest świetny w prowadzeniu licytacji i tego typu akcji. Nadaje się do tego jak mało kto. Tylko do tego.

Ala
1 rok temu

Hehehe Jak tak dalej bedzie to sprawnie zlicytuje tarnobrzeg Ostatni gaszą swiatlo

Mar
1 rok temu

Zebrano ok. 30 tys. Biorąc pod uwagę, że planowany koszt organizacji Sylwestra to kwota 17 tys., jest szansa, że suma zebranych pieniędzy przekroczyła sumę pieniędzy wydanych na organizację, dzięki czemu konkretna pomoc trafi do potrzebujących.

joe
1 rok temu
Reply to  Mar

mógłbyś rozjaśnić tę zbitkę nieprecyzyjnych sugestii ;”zebrano ok 30 tys….koszt organizacji Sylwestra to kwota 17 tys., jest szansa, że suma zebranych pieniędzy przekroczyła sumę pieniędzy wydanych na organizację”,(czego organizację?)

Mar
1 rok temu
Reply to  joe

Zorganizowanie imprezy coś kosztowało. Toteż dla porównania podałem koszt innej imprezy – Sylwestra. Zakładając, że koszty były nie większe niż w przypadku Sylwestra daje to co najmniej 13 tys. na cele dobroczynne. No bo datki powinny pokryć co najmniej koszty, aby finanse publiczne nie ucierpiały. Chyba że wszelkie koszty pokryli prywatni sponsorzy, to wtedy całe 30 tys. idzie na cele dobroczynne.

ivan_drago
1 rok temu

elyta nie tylko tańczy i śpiewa,elyta nawet pomaga.
dobra okazja do lansu nie tylko prezydenta ale jego świty.

Tom
1 rok temu

Dobra robota Monika

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content