Powitanie Nowego Roku na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu (zdjęcia)

Jak co roku część mieszkańców Tarnobrzega przywitała Nowy Rok na placu Bartosza Głowackiego. Życzenia przybyłym złożył prezydent miasta Dariusz Bożek.

Mimo iż w ramach miejskiego sylwestra magistrat zaproponował zamiast pokazu sztucznych ogni deszcz konfetti, to fajerwerków nie zabrakło, odpalali je bowiem sami mieszkańcy. Za oprawę muzyczną zabawy na tarnobrzeskim rynku odpowiadał Piotr Żak, dziennikarz z Radio Leliwa.

foto: echodnia.eu

 

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
8 miesięcy temu

Prezydent coś śpiewał Acapella ? Bo mnie nie było a widzę że trzyma mikrofon.

Huehue
8 miesięcy temu

Dobrze że nie było pokazu fajerwerków na imprezie miastowej bo o wiele ciekawszy pokaz dali mieszkańcy w całym Tarnobrzegu i w okolicy. Za co dzięki, było co oglądać a i biedne pieski żyją i mają sie dobrze 😀 Jak witać Nowy Rok to z hukiem!

robert
8 miesięcy temu

Na wszystkich portalach te same foty -nie chciało się ?

Alicja
8 miesięcy temu
Reply to  robert

I tylko 13?

obserwator
8 miesięcy temu

najgorsze zdjęcia jakie widziałem na tym portalu

Protazy
8 miesięcy temu

Frekwencja pokazuje siłę i wielkość naszego miasta. Ci panowie z racami też dają wizytówkę naszej młodzieży. Po co promować na tym portalu takie jednostki?

Obytele
8 miesięcy temu
Reply to  Protazy

Nie znam ludzi ale wrzuć zdjęcia ze swojego sylwestra, to porównamy co straciliśmy a już na pewno ocenimy z jakim kwiatkiem mamy do czynienia 🙂

Cyrulik Dzikowski
8 miesięcy temu

To byl bal „Biedoty i Bezrobotnych” w opustoszalym grajdole gdzie wodzirejem byl Dariusz BOSTWO !!!!!! A gdzie byl soltys PLUTO ….???? W Dymitrowie ?????

Obserwator
8 miesięcy temu

To najgorszy Sylwester od 1990roku
Brak ludzi atmosfery i ogólnie żal miasta

resFT
8 miesięcy temu

Muzyka była beznadziejna ,kompletna porażka. Wszystko z puszki, takie oklepane ,nudne. DJ kompletnie bez pojęcia,nie wiem skąd ten facet się urwał,ale moje dziecko umie zapuścić lepsze kawałki i ma lepsze rozeznanie muzyczne od tego gościa. On chyba nie słyszał co w tym czasie było grane w telewizji w TVP ,TVN ,Polsacie. Nie wiedział że się puszcza remiksy w stacjach radiowych na żywo, że trzeba zagrać coś nowego,różnorodnego. Wystarczyło zapodać program na żywo z radia Rekord, Trendy radia, z Eski i czy wielu innych stacjach,gdzie program sylwestrowy był miksowany na żywo ,leciały kawałki do tańca,z różnych epok

Cyrulik Dzikowski
8 miesięcy temu

A soltys Pluto Miroslaw za pieniadze z Tarnobrzega zrobil Sylwestra i pokaz fajerwerkow w Dymitrowie !!!!! A w Tarnobrzegu byl ” BAL BIEDOTY i CIEMNOTY ” !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga
8 miesięcy temu

Jak by zaprosili Bajer Full albo Top One to pewnie rynek byłby pełny a tak to komu się chciało przyjść jak wiadomo było że będzie lipa.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x