Tarnobrzeg: Centrum Natura 2000 zaadoptuje kwiatki

Działające w Tarnobrzegu Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 prowadzi akcję pn. „Adoptujemy kwiatki”. Akcja ma związek z zieloną ścianką,  powstającą w nowej siedzibie organizacji.

– Jeżeli macie Państwo w domach, biurach kwiaty, których nie chcecie – nie wyrzucajcie ich – prześlijcie nam zdjęcie, a bardzo prawdopodobne, że z chęcią je przygarniemy, by zdobiły ściankę, paludaria lub terraria. U nas będą miały dobrze – informują pracownicy Centrum.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
1 rok temu

To jest najlepiej działająca instytucja w całym mieście. Ale musi być taki efekt skoro ludzie z pasją zajmują się sprawą.
Szczerze to nie żal mi ani złotówki jaka idzie na Centrum bo robi ono „coś z niczego”.

Bolek
1 rok temu

Co za innowacyjny projekt.
Fakt – zapłakane kwiatki stoją w oknach i czekają kto ich przygarnie.
Skala problemu wzruszyła wszystkich mieszkańców Tarnobrzega.
Ciekawe ile twórcy nad tym myśleli, bo nie wierzę, że to była jedna nieprzespana noc, toż to wydarzenie na skalę światową.

reporter
1 rok temu

Taka akcja i bez Prezydenta ???? Na pewno przyjdzie z jakąś palmą z urzędu zrobić sobie zdjęcie.

Lisowczyk;)
1 rok temu

BEZ TEGO SUPERO CENTRUM ZAMEK W DZIKOWIE BYŁBY TYLKO PIEKNYM POMNIKIEM PRZESZŁOŚCI A TAK ŻYJE WIELORAKIMI ŻYWYMI POMYSŁAMI. OBY UDAŁO SIĘ ODNOWIĆ I URUCHOMIĆ W PARKU TĄ FONTANNE BYŁOBY SUPER MIEJSCE, A W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI ODNOWIĆ I POKAZAĆ LUDZIOM STARY BUNYNECZEK PO ELEKTROWNI W PARKU, STARY GENERATOR Z PRZESZŁOŚCI MÓGŁBY BYĆ HITEM – SPONSOR DO RENOWACJI ZAKŁAD ENERGETYCZNY MA KASĘ I BYŁOBY WIĘCEJ CIEKAWYCH MIEJSC W DZIKOWIE. POWODZENIA W DZIAŁANIU OBY TAK DALEJ 😉

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content