Krzysztof Ropski nadal zawodnikiem Siarki

Siarka_ROpski

Bardzo krótko trwała dotychczasowa przygoda Krzysztofa Ropskiego z Motorem Lublin. W związku z niewypełnieniem przez klub z Lublina oraz samego zawodnika warunków kontraktu dotyczących klauzuli odstępnego, Krzysztof Ropski nadal pozostaje zawodnikiem Siarki.

Kwota przekazana na rachunek bankowy Siarki przez Motor została zwrócona na konto klubu z Lublina, a zawodnik został wezwany do wypełniania obowiązków wynikających z kontraktu z Siarką. Wcześniej Krzysztof Ropski miał zostać zawodnikiem Stomilu Olsztyn ale jak stwierdził dyrektor sportowy Stomilu, Sylwester Czereszewski przez typowo polskie zachowanie pseudo-menedżerów, którzy podali absurdalną propozycję, jakbyśmy mieli do czynienia z zawodnikiem z ekstraklasy – temat przejścia Ropskiego został odpuszczony.

Info : Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HEH
4 lat temu

Chciał za dużo piniendzy jak i jego agent, bo to gwiazda na ekstraklase ale realia są inne niestety to musi zostać z podkulonym ogonem …

kaganiec
4 lat temu

I co? Dziedzic czy ty naprawdę sadzisz ze Robski po takim traktowaniu będzie grał dla Siarki z sercem i z zaangażowaniem ? Jestem pewien ze oleje Siarkę i przy pierwszej lepszej okazji będzie baaaardzo kontuzjowany 🙂 Nikt nigdy nie będzie mieć pożytku z niewolnika.Takie traktowanie tylko w Siarce Tarnobrzeg .Ostrzegam wszystkich aktualnych i przyszłych zawodników Siarki.Macie przesrane.

kaganiec
4 lat temu

Ropski sorki

anon
4 lat temu

a kto to jest ten ropski i siarka niech odchodzi nie trzymac go nikt go nie chce ale gwiazdor z niego haha najlepszy mistrz ha chce miliony zarabiac za co on jest dziedyga

Dokąd zmierzasz Siarko
4 lat temu
Reply to  anon

Przeniesc dziada do Siarki 2 na rezerwę może przestanie gwiazdorzyc, a po sezonie przejdzie co najwyżej do Izolatora Boguchwała, bo a klasowiec się tam nada.

Dokąd zmierzasz Siarko
4 lat temu

Do Siarki 2 dziada na rezerwy przesunąć, niech tam dogra do końca sezonu.

KSS
4 lat temu

Wiochmenie ze stalowej wólki masz swój tęczowy zks ebał pies to tam sobie doradzaj i pilnuj bo wstyd.

edek
4 lat temu

Zarząd klubu podkreślił jednocześnie, że nie zamierza płacić Siarce dodatkowych pieniędzy i zgłosi Krzysztofa Ropskiego do kadry Motoru na rundę wiosenną. Pełna treść oświadczenia zarządu Motoru Lublin: „Klub Motor Lublin zgodnie z regulacjami zawartymi w Uchwale nr III/54 z dnia 27 marca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej „Minimalne wymagania dla standardowych kontraktów zawodników w sektorze zawodowej piłki nożnej” wpłacił odstępne za piłkarza Pana Krzysztofa Ropskiego, czyli oznaczoną w kontrakcie kwotę pieniężną umożliwiającą automatyczne rozwiązanie kontraktu w Klubie odstępującym, czyli w Siarce Tarnobrzeg. Dodatkowo Motor Lublin powiadomił klub Siarka Tarnobrzeg o zamiarze skorzystania z tej klauzuli. Biorąc pod uwagę stanowisko klubu Siarka Tarnobrzeg podwyższanie kwoty odstępnego od zobowiązań (zaległości) klubu względem zawodnika od początku rundy jesiennej (01.07-31.12) oraz rundy wiosennej (01.01-30.06) jest naszym zdaniem niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami tworzenia kontraktów, a w szczególności instrumentu jakim jest wartość odstępnego za zmianę przynależności klubowej. Kwota odstępnego musi być określana według jasnych i czytelnych parametrów (wartości), a nie od kwot / wartości nieznanych klubowi pozyskującemu. Klub pozyskujący nie ma i nie może mieć wiedzy jaka jest wartość kontraktu pozyskiwanego zawodnika, a tym bardziej kwoty zobowiązań klubu odstępującego wobec zawodnika. Zawodnik także tych kwot nie może ujawniać. Klub Motor Lublin wykupił Krzysztofa… Czytaj więcej »

to jest racja
4 lat temu

nie warto go na siłe trzymac wiec pozwolcie mu odejsc niech sie dogadaja i nawet to stw niech idzie nawet lepiej grac jedna klase wyzej ale nie za duzy chajs

kaganiec
4 lat temu

Ropski czy jak mu tam jest tu najmniej ważny.Ważne jest jak traktujecie człowieka.I to nie tylko jego.Siarka to zaściankowy klub kierowany przez gbura bez honoru i jaj..Jasne ze piłkarz nie może tak sobie odejść kiedy chce i gdzie chce ale może zachorować kiedy zechce i kuleć kiedy zechce .Ostrzegam aktualnych i przyszłych piłkarzy Siarki Tarnobrzeg.Macie przesrane.

KSS
4 lat temu

Psy pławo szczekają karawana idzie dalej. Dziedzic i ten z posiwiałą brodą(Strzałka?) wywalić ich na zbity pysk!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content