„Jestem oburzony. Zawsze uważałem prezydenta Dziubińskiego za kulturalnego człowieka” – Bieżąca polityka podnosi ciśnienie byłemu prezydentowi Tarnobrzega

83065296_496488197674910_6601662555574239232_n

„Jestem oburzony. Zawsze uważałem prezydenta Dziubińskiego za kulturalnego człowieka, który nie zniża się do pewnego poziomu. Tymczasem jak widać bawią go żenujące żarty z orientacji seksualnej Roberta Biedronia, jak również porównywanie polityków opozycji do małp. Według mnie nie wypada byłemu wieloletniemu prezydentowi Tarnobrzega a obecnemu radnemu Sejmiku Wojewódzkiego takie zachowanie” – e-maila tej treści dostaliśmy na adres redakcji. To reakcja internauty na dwa memy, opublikowane przez Jana Dziubińskiego, na jego prywatnym profilu w mediach społecznościowych.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Jana Dziubińskiego:

„Panie Piotrze. Obecna wymiana ciosów między opozycją a koalicją rządzącą udziela się wszystkim którzy się interesują polityką. Również i mnie to dotyczy co nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Chciałbym za pośrednictwem Pana Piotrze przeprosić internautę. Podobnie jak on,  ja też otrzymuje wiele informacji które też podnoszą mi ciśnienie. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam”.

82854906_237976303890730_564796931092512768_n

67
Dodaj komentarz

37 Wątków komentarzy
30 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
32 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obsewator

Nie wiem skąd taka opinia o kulturalnym byłym Wymagania jednak się zmieniają

Krzysiek

Internauta? Czy jeden z radnych. Ciekawe. Naprawdę czy warto takimi głupotami się zajmować? Chłop udostępnił na swoim profilu i no z całym szacunkiem ale pierwszy mem to nie prawda? Widział ktoś gdzieś na świecie takie rzeczy? A drugi mem to żart. Tarnobrzeg staje się stanem umysłu.

Osiedlanin

„Widział ktoś gdzieś na świecie takie rzeczy?”

Poguglaj sobie: Xavier Bettel, Gauthier Destaney, Luksemburg.

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Anka

Podobnie myślę jak internauta. JD zawsze wydawał się kulturalnym człowiekiem ale z „żartem” o pierwszej damie Biedronia przesadził.

adek

W czym przesadził?- taka jest rzeczywistość , chyba że do wyborów wezmą rozwód!!!

Łapówka

na drugim zdjęciu brakuje mi Budki wśród praprzodków

Łapówka

na berlińskiej paradzie nie takie numery wykręcaliśmy z Robertem

$ONaR

Część społeczeństwa nie dorosła do tego aby osoba o innej orientacji seksualnej została prezydentem kraju czego Robertowi życzę z całego serca. pisiory nienawidzą go okrutnie. W Słupsku pokazał im jak można mądrze i uczciwie rządzić miastem. Mieszkańcy Słupska go uwielbiali a pisiory go tam nienawidziły. Kim trzeba być aby wymyślić tak obrzydliwy mem? Po co go rozpowszechniać? Bardzo to słabe.

arek

Nie kłam że w Słupsku był uwielbiany bo jego ucieczka z tego miasta jest chyba wyrażnym zaprzeczeniem twojej opini. Ćwoku” pisiory” to też mieszkańcy!

Jan

Zawsze uważałem prezydenta JD za kulturalnego człowieka…żenada.

Jan

Dlaczego ten kulturalny człowiek nie siedzi w pace?

waldek

ach co zrobić

tomi

4 kadencje i przepite szanse rozwojowe Tarnobrzega , rozsprzedany majatek , brak rozwoju , dróg , a potem zostaje wybrany na radnego do wojewodztwa , mleczna droga bez pożytku dla Miasta

rech

Musiało tak być(4 kadencje przepite) ale z tobą komuchu,zapomiałeś kto wtedy rządził krajem i z jakim rezultatem (SLD ,PO ,PSL) .Dzieki J.D. mamy stadion ,wiadukt ,plac czerwony ,kauflad , bazar i wiele innych rzeczy.

gość

Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Miasto , które było jedną z pierwszych stref w kraju zaprzepaściło swoją szansę na rozwój. Nie zrobiono prawie nic. Dziś zbieramy plony tamtego okresu….

memor

było jak sprzedawało siarkę i utrzymywało komuchów przy korycie w Warszawie a czym się odwdzięczyli ; województwo , póżniej miasto-powiat dla urzędasów i kuroniówki dla mieszkańców.

gość

Co miasto zrobiło w tamtym okresie ,żeby przyciągnąć inwestorów? Wtedy wystarczyło naprawdę niewiele. Kupić teren , zmienić albo uchwalić nowy plan na przemysł , dociągnąć media , pobudować deogi i ewentualnie dać ulgę w podatku od nieruchomości na kilka lat. Tak dużo? . Patrząc z perspektywy lat , na pewno byłaby to lepsza inwestycja niż stadion z wiaduktem razem wzięte. Sąsiedzi nie przespali ….

gość

Co miasto zrobiło w tamtym okresie ,żeby przyciągnąć inwestorów? Wtedy wystarczyło naprawdę niewiele. Kupić teren , zmienić albo uchwalić nowy plan na przemysł , dociągnąć media , pobudować deogi i ewentualnie dać ulgę w podatku od nieruchomości na kilka lat. Tak dużo? . Patrząc z perspektywy lat , na pewno byłaby to lepsza inwestycja niż stadion z wiaduktem razem wzięte. Sąsiedzi nie przespali ..

eh

Tak się składa że to też za Jana .D. powstało TTBS jedyna firma budująca bloki w TBG i dzięki niej (a nie żadnej ze spółdzielni mieszkaniowej) mamy jakiś rozwój mieszkaniowy ,powstało 8 bloków za jego okresu. a za następców 4 i to z problemami.

Obserwatorka

A może były Pan prezydent a obecnie radny Sejmiku raczy się pochwalić na facebooku co załatwił dla naszego miasta, gdyż już minął rok kadencji a o jego sukcesach ani widu ani słychu? Co do Pana prezydenta jako byłego gospodarza miasta Tarnobrzega, którym zarządzał przez 14 lat to gratuluje mu dobrego samopoczucia w kontekście zajmowania się opozycją. Panie Prezydencie Dziubiński mi też podnosi się ciśnienie jak przejeżdżam przez specjalną strefę ekonomiczną na Machowie i widzę ruinę gospodarczą gdzie w Mielcu, Stalowej Woli czy Nowej Dębie małymi krokami budowano potencjał gospodarczy, a za Pana rządów nawet ul. Zakładowej nie dało się wyremontować.

Obsewator

Kultura mleczna z dodatkiem jogurtu

Obsewator

Poziom Solidarnej Polski której członkiem jest były prezydent

Sauron

Rech! Plac czerwony?! Co to kur.! Jest! Wybrukowany deptak?

Mar

To jest kostkowa pustynia w samym centrum miasta. Zamiast zrobić w obrębie „rynku” mniejszy plac na środku i opasać go kolejno miejscami postojowymi, ulicą jednokierunkową z ruchem „w prawo” (jak na rondzie) i szerokim chodnikiem przy kamienicach, to zrobili plac czerwony.

emor

Specjalista od „Zamiast zrobić ” – to było robione 20 lat temu ,dzisiaj by też byłoby inaczej zrobione , Nie stać cię na coś realnego , potrzebnego dzisiaj , tu i teraz tylko: zamiast, trza było – dziecinada.

Mar

Po pierwsze co stało na przeszkodzie, żeby w tamtych czasach zrobić jak opisałem? Nie było wtedy jezdni, chodników lub miejsc postojowych? 😉 Po drugie chcesz coś realnego, potrzebnego dzisiaj – dostaniesz! Zresztą pisałem o tym już nieraz. W programie wyborczym Pana Prezydenta jest punkt „wydzielenie fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie”. Teraz możesz iść do urzędu dowiedzieć się kiedy to zostanie wreszcie zrobione, bo problem to żaden. Jak tylko się dowiesz, to napisz proszę w komentarzu. Do wieczora dzisiaj dasz radę?

emor

no jak to co wtedy byli sami ciemniacy i dopiero teraz los nas obdarzył „Mar”-em fenomenem (z bożej łaski). po drugie ten pomysł uważam ze głupiutki i cieszę się ze nie jest realizowany

Mar

Po pierwsze ty napisałeś, że „wtedy byli sami ciemniacy”, a po drugie ze mnie żaden fenomen, po prostu prawda broni się sama. Dowodem na to jest to, że nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie na moje pytania:
„Po pierwsze co stało na przeszkodzie, żeby w tamtych czasach zrobić jak opisałem? Nie było wtedy jezdni, chodników lub miejsc postojowych?”.

Poza tym sugerujesz że Pan Prezydent zawarł w swoim programie wyborczym głupiutki pomysł? Oj nieładnie 😉

Mar

Chciałeś czegoś realnego i potrzebnego dzisiaj, a jak ci podałem takie coś, to ględzisz zamiast iść załatwiać. Poza tym sugerujesz że Pan Prezydent zawarł w swoim programie wyborczym głupiutki pomysł? Oj nieładnie, może być kłótnia w rodzinie 😉

emor

Niestety w tym programie jest wiele głupiutkich pomysłów tylko teoretycznych i na pokaz ,że jest się dobrym i będzie się jeszcze lepszym dla miasta a zwłaszcza dla dobra mieszkańców .

Mar

Oj, Pan Prezydent nie będzie zadowolony 😀 Ale skoro nie jego program, to dam ci inny przykład czegoś realnego i potrzebnego dzisiaj: wyznaczenie dróg pieszo-rowerowych na chodnikach na ulicy Wyspiańskiego, tych bliżej jezdni. One są szerokie na bodajże 3 m, więc nie ma żadnych przeciwwskazań. Także możesz zacząć załatwiać. Napisz proszę jutro co uda ci się załatwić w tej sprawie.

emor

Lecz się, może będą jakieś postępy nim ja zacznę załatwiać twoje zachcianki i pisać ci sprawozdania. zdrowia.

Mar

No to przegrałeś, bo najpierw zarzucasz mi, że nie stać mnie na coś realnego i potrzebnego dzisiaj, a potem na pierwszy przykład czegoś takiego kręcisz nosem, zaś na drugi uciekasz jako ignorant bez argumentów 😉

Mar

Także możesz zacząć załatwiać jako ignorant bez argumentów. Napisz proszę jutro co uda ci się załatwić w tej sprawie.

Mar

Aha – i powołaj się na punkt programu wyborczego Pana Prezydenta „rozwój infrastruktury dróg rowerowych”, żeby w urzędzie nie robili wymówek.

Mar

No i jak tam emor / made / nota / mania, idziesz jutro do urzędu załatwiać drogę pieszo-rowerową na ul. Wyspiańskiego?

rech

tak deptak a nie zarośnięty krzakami „zagajnik” z żulami tam urzędującymi!!

KAJA

Przecież nie od dzis wiadomo co rządzi panem byłym prezydentem-alkohol.PIŁES NIE PISZ.

gość

Może ktoś mu to podrzucił? Chłop o niczym nie wiedział….

Jasnowidz

Normalny odruch normalnego faceta! Śmieje się Pan Dziubiński z tego z czego się śmieje 100% normalnych facetów bez których nie było by świata. Jeszcze nie słyszałem żeby gej urodził dziecko! To Pan Bożek się kompromituje! Przynależność partyjna mu oczy zaślepia o rozumie trudno mówić bo już chyba za późno!

Tentego

G..noburza

Niebieski

Brawo „jasnowidz” Lewactwo i kodowcy wmawiają nam że rzeczy nienormalne w sypialni są normalne. Bezskuteczne trwanie w tarnobrzeskim urzędzie nazywają pracą dla dobra miasta ! Jak ci ludzie spoglądają w lustra?!

obserwator

Ekipa Dziubińskiego może i pila ale była znacznie mądrzejsza od obecnej ekipy. Dziubiński jednak miał też więcej pokory od obecnego prezydenta Bożka ,który nie ma dystansu do siebie i jest bardzo zadufany. Zresztą uwielbia te uśmiechy i udawanie że jest najlepszy na świecie. Taką też ma ekipę . Chodzą po urzędzie i uśmiechają się . Nie wymagają od siebie i od urzędników. Za Dziubiuńskiego był ład i porządek ale teraz jeden chaos i bałagan. Nie umieją tego ogarnąć. . Najważniejsze są bankiety i telewizja. Uśmiecha się BOżek do pisu i brata sie z Kamilkiem który jest trzy razy sprytniejszy Krytykuje… Czytaj więcej »

obserwator

Ekipa Dziubińskiego może i piła ale była merytoryczna w przeciwieństwie do obecnej.

oburzony

Ja też jestem oburzony

obsewator

A dzisiejsza ekipa to może nie pije tylko się obraża. Uśmiech od ucha do ucha .Tyle Bożek wymaga od swoich ludzi. Żenada.

Tatar

Panie Dziubiński pij pan po pół!

mirekm58

…. 🙂 🙂 🙂

Obsewator

To mleko zaszkodziło a nie wódka

Obsewator

To nie tak dawno

resFT

Ojojoj ,a któżto się tak oburza, że radny sejmiku wojewódzkiego, były prezydent ma zdeklarowane poglądy polityczne i zamieszcza memy na swoim profilu? A co to ma wspólnego z kulturą? To jest polityka i satyra, to było zawsze i nic sie nie zmieniło.

Jan

Dzięki Bogu , ze tak myśli większość,bo przetrwamy jako naród.Ale kulturę,kręgosłup moralny tego piana oceniamy nie po Facebooku,tylko po zachowaniu 3 kadencji.A wniosek jest taki,ze mleczarz powinien dziękować sądowej kascie.

Obsewator

Mleko

Edek

Pewnie był pijany jak to pisał

boy

Pewnie mógłbyś być mądrzejszy ale szkoła na górce itd

Michał Dul

Partyka sie oburzyl?

Michał Dul

Albo inny Dybus

Karol

Tak się składa, że gdyby nie prezydent Dziubiński, nie było by obecnego rozwoju miasta. Teraz także nas wspiera z pozycji radnego Sejmiku. Radzę przyglądać się działaniom prezydenta Bożka a Pana Dziubińskiego zostawić w spokoju.

Kozak

W jaki sposob wspiera?

gość

Wddług mnie miasto zmarnowało swoją szansę. Jedna z pierwszych stref powstała w tym mieście. Co zrobiono ,żeby przyciągnąć inwestorów? .Gdzie są dzisiaj sąsiedzi ? Duża część majątku została sprzedana. Zamiast stadionów i wiaduktów trzeba było kupować tereny zbroić i oferować inwestorom.Ci co tak wtedy robili wygrali.

obywatel

Puknij się w łepetyne – jak chcesz zobaczyć rozwój to przejedź się do Stalowej Woli lub do Mielca lub za Mielec w stronę Dębicy.
Począwszy od Dziubińskiego do obecnego to samo – pijar, pijar i pijar
aby napchać sobie i swoim kieszenie , pozatrudniać swoich kolesi i rodzinę
czy też wsadzić gdzieś do Rady a przede wszystkim wydawanie kasiory na inwestycje które nie przynoszą zysku a tylko generują zbędne koszty
– a ty bredzisz o jakimś rozwoju.

Bob

Mleczarz powinien być wczoraj pod sądem i bronić kasty sędziowskiej.Jak mafia padnie to go wsadza.

Witek

skutki picia alkoholu w ukryciu są widoczne.

kelner

a chlaj gdzie chcesz w ukryciu i przed sklepem -kogo to obchodzi.

Mieszkaniec

Szkoda miasta dla tych wszystkich prezydentów

ala

NA ULICY ZWIERZYNIECKIEJ W SKLEPIE ATOS WLASCICIEL SPRZEDAJE NIELETNIM WODKE PIWO I PAPIEROSY NA SZTUKI . KUPUJA TAM NAWET DZIECI 12-13 LETNIE , MOZE BY SIE TYM ZAJELA TARNOBRZESKA POLICJA

ivan_drago

jan wyprzedaż dziubiński powinien się nazywać.
koleś był mizernym prezydentem,wyprzedał wszystko na pniu,on sam przecinał wstęgi a rządził za niego katecheta za jedyne 10 tyś plus vat.
ale ile się wtedy piło w magistracie to ich 🙂

za norberta się nie piło a żarło za to.