KOD zaprasza na protest przed Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu

kod-sad

Komitet Obrony Demokracja zaprasza mieszkańców Tarnobrzega w czwartek, 23 stycznia przed Sad Okręgowy w Tarnobrzegu na protest w obronie niezawisłych sadów. Początek o godz. 18.

Ogólnopolski protest przeciwko zaproponowanej przez PiS ustawie ws. sądownictwa. Zdaniem organizatorów ma ona ograniczyć niezależność polskiego sądownictwa.

Poniżej treść informacji ze strony Komitetu Obrony Demokracji:

„USTAWA KAGAŃCOWA W CZWARTEK W SEJMIE !!!
Czwartek, 23 stycznia 2020 przejdzie do historii.
O 11:00 Sąd Najwyższy orzeknie wprost de facto o stanie polskiego sądownictwa.
A o 16:00 rządząca partia będzie chciała niezawisłe sądy ostatecznie pogrzebać.
Od 16:00 w czwartek rozpocznie się w Sejmie głosowanie haniebnej USTAWY KAGAŃCOWEJ.
Będziemy stać pod Sejmem i pod sądami w całej Polsce. Pokażemy naszą odmowę, niezgodę i upór.
To kolejna bitwa na drodze do wolności.
Nie możemy odpuścić!!!”

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ggg
3 lat temu

DO ROBOTY NIEROBY!

AS
3 lat temu

Nie skorzystam, nie moja bajka. Tarnobrzeg wolny od kodów (kreskowych).

swiety
3 lat temu

Jasne ze sie mogę tam zjawić.Aby demonstrować za pozbawieniem immunitetów i karanie sędziów za pomyłki sadowe i zwyczajne pospolite przestępstwa oraz za normalnym nakładaniem na sędziów i prokuratorów mandatów za wykroczenia drogowe.

obywatel
3 lat temu

Protestujemy od kilku lat. Podczas słuchania wiadomości krew zalewa codziennie minimum połowę Polaków a rządzący wbrew wszelkim fachowym opiniom, wbrew prawu i Konstytucji robią co tylko chcą i bawią sie przy tym w najlepsze. Coś a’la „psy szczekają a karawana jedzie dalej” Po ki ch. walczyliśmy o demokrację skoro obecnie PiS wszystko rozpierd…la

PRECZ Z KOMUNĄ
3 lat temu
Reply to  obywatel

O CO CI CHODZI,W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH WYGRAŁ PIS,CHCESZ POWIEDZIEC ZE ZA PEŁO BYŁO LEPIEJ?ZA PEŁO BYŁO; 1-PODNIESIENIE PODATKOW W TYM VAT NA 23%,2 WYPROWADZENIE KASY Z OFE,NIEWIADOMO GDZIE? 3 PODNIESIENIE WIEKU EMERYTALNEGO, 4 MAFIE VATOWSKIE,5 CUKIER PO 6 ZŁ,7 WYSOKIE BEZROBOCIE I GŁODOWE PENSJE,8 SIKORSKI ZJADŁ WSZYSTKIE OŚMIORNICZKI,ITD,ITD.TEGO CHCESZ? PRECZ Z KOMUNĄ!

Bozo
3 lat temu
Reply to  obywatel

obywatel w końcu się ujawnileś – jesteś komuchem który na stare lata z braku zajęcia bawi się w ten frajerski KOD. Nieźle trzeba mieć poprzestawiane pod beretem żeby uczestniczyć w takich wydarzeniach. Jednak to prawda że ludziom na stare lata mózg wysiada

obywatel
3 lat temu
Reply to  obywatel

Pełna zgoda – bolszewik, komunista lub ich potomek -prawdziwy obywatel nigdy nie będzie bronił złodziei, oszustów, kłamców z tego sądu i tych co pomagają zorganizowanej grupie przestępczej ukryć że wielu mieszkańców miasta okradziona na ponad 2 mln złotych a ci wspólnicy w tym sądzie ich bronią i pomagają okradać ludzi do tej pory.

Karol
3 lat temu

Czy będą tam ładne, mlode dziewczyny ? Czy tylko sama śmietanka PRL-owska?

ggg
3 lat temu
Reply to  Karol

TYLKO KOMUNA

John
3 lat temu

Ja nie rozumiem jak im tak zle w Polsce to dlaczego ci wybitni fachowcy nie wyjada do niemieckich sadow , tam byliby wolni i w euro by zarabiali

ława
3 lat temu

I tak za długo PiS się z nimi cyrtolił taką ustwę powinni już w tamtej kadencji uchwalić i dziś było by już kilku za kratkami .A nie protestują!!, przeciw czemu ? 15 tys. zwykły sędzia chapie i nie osądza tylko politykuje bawi się w protesty przeciw demokratycznie wybranym sejmem. KASTA MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ!!

Polak
3 lat temu
Reply to  ława

czym sie rozni slowo kasta od slowa mafia? niczym !

Mar
3 lat temu

Polecam apropo tematu (i nie tylko):
https://www.youtube.com/watch?v=1kN_3UuSZYo (od 7:34).

Obsewator
3 lat temu

Mecenasi z urzędu miasta maja być Pani mecenas AWD już była.

obywatel
3 lat temu

Bronić oszustów, kłamców złodziei – piep…. w łeb Kodziarze ,
Ten Sąd Tarnobrzeski trzeba rozwalić a tych pospolitych przestępców tam orzekających powsadzać do wiezienia.
Tylko komunista oszust , złodziei pójdzie bronić tych tarnobrzeskich sędziów.
Oni wiedzą , okradziono wielu mieszkańców miasta na ponad 2,5 mln złotych
(tylko w latach 2008-2012) i to ukrywają i co najgorsze ochraniają przestępców co to zrobili – tylko dlatego, że w tym biorą udział także adwokaci (znajomi prokuratorów i sędziów).
Zwykły człowiek by siedział za lizaka a tu ukryć, okraść bo złodziejom w togach wolno .
Zresztą jak będą zdychać to nawet niech nie modlą się o przebaczenie – bo to będzie fałszywe – okradać, oszukiwać, kłamać przez lata z pełną świadomością.

obywatel
3 lat temu

Już gonię bronić złodziei, oszustów, kłamców i przestępcówz Tarnobrzeskiego sądu co ochraniają zorganizowaną grupę przestępczą co okradła ludzi w tarnobrzegu na ponad 2,5 mln złotych .-

obserwator
3 lat temu

Na pewno zjawi się tam prawie cała Rada Kobiet. Znacie jakiegoś kodziarza z Tarnobrzega czy znowu wszystkich przywiozą ?

obserwator5
3 lat temu

NIECH ZYJE NADZWYCZAJNA KASTA LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!

Polak
3 lat temu

NIECH ZYJE NADZWYCZAJNA KASTA LUDZI !!!

nicy
3 lat temu
Reply to  Polak

Takie hasła krzyczałeś we komunie -zapomnij rusku

lol
3 lat temu

nie spodziewałem się że ,aż tylu głupków mieszka w Tarnobrzegu, albo ludzi którzy przy obecnej władzty tworzą tzw. nową „elitę” i nie bronię sędziów, ale jeśli nie widzicie pomyleńcy co w tym kraju się dzieje to jedno z dwóch?
Jeśli politycy będą sterować sędziami tak jak prokuratorami co już się dzieje , to już jesteśmy tylko dwa kroczki i Korea , jedna osoba będzie decydować o wszystkim w tym kraju

Neutralny
3 lat temu

Pisk świń oderwanych od koryta… obecne sądy, to skorumpowane sądy. Za palenie trawy do wiezienia, a za kradzież milionów można wiecznie startować w wyborach. Parodia w naszym kraju.

Benek
3 lat temu

Skoro Sąd Najwyższy,przepraszam z Gerdsdorf Sąd Najniższy manipuluje Konstytucją i łamie prawo,to my obywatele też mamy prawo łamać prawo i poza sądami wymierzyć sprawiedliwość zdrajcom i donosicielom.

anon
3 lat temu

pisiory do roboty ale sie ich nie nawidzi nie mogie sobie wyobrasic jacy sa smieszne i te co sa za nimi komuchy zacofane pez rozumu każdy z nich sie śmieje nie che sie takiego rządu złodzieje kradna kłamia konstytucje zmieniaja wojne rospoczynaja .sami nie wiedza co robia

smile
3 lat temu

…. 🙂 🙂 🙂

Zombie
3 lat temu

Oho! Klub Gazety Polskiej znowu nadaje! 😀

PRECZ Z KOMUNĄ
3 lat temu

ile bylo was wypierdki?

obywatel
3 lat temu

Do kodziarzy – to których sędziów w tym sądzie bronicie tych starych , czy tych mianowanych przez nową KRS. (- czytaj uchwały SN – nielegalnych ).
Nie dość że złodzieje , oszuści, kłamcy to jeszcze wielu jest nielegalnych co nie mają prawa orzekać ( Barańska i inne tego typu ).

amm
3 lat temu
Reply to  obywatel

Zbychu W., odpuść, że wszystko przegrywasz, nie znaczy że sad i sedziowe oszusci, kłamcy itd. 😉

obywatel
3 lat temu
Reply to  amm

Może postkomunistyczny potomku zamilkniesz – oszustko i złodziejko.

obywatel
3 lat temu
Reply to  amm

Może wypowiesz się na temat uchwał WZC w Siarkowcu w sprawie podziału nadwużek bilansowych i podziału nadwyżki z GZM za lata 2008-2012 -przedstawionych przez członków zarządu i Rady nadzorczej do uchwalenia wzc, gdzie w zdecydowanej wiekszości pracownicy spółdzielni , członkowie rady nadzorczej i rad osiedli głosowali za – pewnie jesteś jedną z tych co podnosząc rękę okradła innych z pełną świadomością wbrew prawu.
Co o takich uchwałach sądzi Rzecznik Praw Obywatelskich jest mowa w piśmie
Biura RPO z dnia 12.11 2019 roku – IV.612.3.2019.KD.
Mówiąc krótko złodzieje z pełną świadomością okradli ludzi – złodzieje i oszuści w pełnej krasie.
Tarnobrzescy sędziowie udają, że to zgodne z prawem tak jak udawali że zgodny z prawem jest wybór 9 członków w RN w TSM.

hahah
3 lat temu

nikt nie przyszedł 🙂

obywatel
3 lat temu
Reply to  hahah

Przyszło około 20 osób – pewnie potomkowie komunistów lub byli PZPR,
ale brakło tego cwaniaka – komunisty co wyprowadzał sztandar PZPR
z egzekutywy miejskiej w Tarnobrzegu.
Faktycznie 20 osób na uzurpują sobie prawa w imieniu społeczeństwa
– zakłamanie od urodzenia.
Nawet pracowników sądu nie było i nawet oni mają w d…. KOD (komitet okradania darczyńców)

mada
3 lat temu

Obywatelu,jak się określasz. Do psychiatry i to szybko. Sam nie wierzysz w to co wypisujesz.Wstyd!!! A tak naprawdę to wszyscy jesteśmy potomkami komunizmu. A ludzi dzieli się na dobrych i złych,głupich i mądrych.

obywatel
3 lat temu
Reply to  mada

Tak Tak – wszyscy należeli do PZPR – uczciwy człowiek nie należał a zwłaszcza katolik nie miał prawa należeć – do psychiatry to ty i to całe zakłamane towarzystwo a ludzi także dzieli się na uczciwych i nieuczciwych (złodziei, oszustów, kłamców).
Złodziej, oszust, kłamca zawsze jest i pozostanie złodziejem , oszustem i kłamcą.
Komunizm to ideologia którą wyznawali bolszewicy, komuniści – nie kłam że wszyscy są potomkami komunizmu , nie obrażaj bezczelnie wiele milionów Polaków a to że przyszło im żyć w tym czasie to nie ich wina – byli zmuszeni przez wyznawców komunizmu którzy opanowali urzędy, stołki a dzisiaj ich potomkowie próbują wmówić wszystkim bo mają w genach kłamstwo, oszustwo i złodziejstwo.

obywatel
3 lat temu
Reply to  mada

Dla przypomnienia. Największą ilością członków PZPR może się pochwalić
w ilości nieco ponad 3 mln.

PZPR oficjalnie posiadała status partii, pod wieloma względami nie stanowiła ona jednak partii politycznej sensu stricto (nie posiadała także, ze względu na lukę prawną dotyczącą partii politycznych, osobowości prawnej). Według jednej z tez Polska Zjednoczona Partia Robotnicza to „struktura administracyjna, która zarządzała państwem – od szczytów władzy, po najdrobniejszy zakład pracy i gminę”, co odpowiadało rzeczywistości. W księgach wieczystych sądów powszechnych PZPR figurowała, pomimo braku osobowości prawnej, jako „właściciel” wielu nieruchomości. W praktyce bowiem (nie de iure) PZPR była właścicielem całej Polski Ludowej.

A dzisiaj potomstwo tej przestępczej organizacji próbuje wmówić co innego.

logika
3 lat temu
Reply to  mada

do „mada”- „”Sam nie wierzysz w to co wypisujesz”” – a ludzi dzieli się na dobrych i złych,głupich i mądrych. – sam wpisujesz się w głupich – to psychiatry i to szybko – chociaż i tak nie pomoże bo twoje geny są pełne głupot.

Mar
3 lat temu
Reply to  mada

Mada, może ty jesteś potomkiem komunizmu, ale inni są potomkami ludzi, precyzyjniej kobiety i mężczyzny. Natomiast jeżeli to był taki skrót myślowy, że my czy nasi rodzice kształcili się, pracowali itp. za komuny, to po pierwsze wielu z nich nie było partyjniakami, zomowcami, ubekami itd. Po drugie nie mogli wybrać sobie ustroju w jakim przyszło im żyć, tak jak teraz my nie możemy sobie wybrać np. monarchii zamiast demokracji. Pomyśl zanim coś napiszesz.

obywatel
3 lat temu
Reply to  mada

Do Mado. Jeśli chodzi o sędziów to w epoce komunizmu na urząd ten był wybierany swój(z odpowiednimi poglądami zgodnymi z ideologią PZPR (a właściwie KPZR) – obcy nie miał prawa nim zostać (po II wojnie sędziami pozostawali tylko podporządkowani woli komunistów lub ludzie co kształcili się na kilkutygodniowych kursach). Później ci sędziowie wybrani przez komunistów i dopuszczali do orzekania (po roku 1989) tylko swoich (ponieważ tylko oni mieli takie prawo) – swoich wychowanków o odpowiednim nastawieniu i odpowiednim poglądzie ideologicznym) i dzisiaj mamy taki stan mimo, że wielu się wyłamało. W Magdalence zapewniono bezkarność te postkomunistycznej Kaście i trwa ona do dzisiaj. Całe to towarzystwo komunistyczne nie wyłączając obecnych potomków ma we krwi i w genach kłamstwo, oszustwo , złodziejstwo i bezczelną pogardę dla zwykłego obywatela i jego praw. Są w stanie zrobić wszystko aby ochronić komunistyczne przywileje komunistów, ich potomków (sędziów, adwokatów, prezesów spółdzielni ) – czyli wszelkiej maści złodziei, oszustów i kłamców byleby by byli swoi. Tak właśnie mamy w Tarnobrzeskim sądzie oraz w adwokaturze(wielu adwokatów, radców prawnych). Dla przypomnienia również adwokaci, radcy prawni dopuszczali tylko swoich (kolejne kasty bezkarne). Kształcili je tylko osoby które dostały tytuł profesora, doktora prawa również mianowani przez komunistów (reszta z innymi poglądami… Czytaj więcej »

ala
3 lat temu

NA ULICY ZWIERZYNIECKIEJ W SKLEPIE ATOS WLASCICIEL SPRZEDAJE NIELETNIM WODKE PIWO I PAPIEROSY NA SZTUKI . KUPUJA TAM NAWET DZIECI 12-13 LETNIE , MOZE BY SIE TYM ZAJELA TARNOBRZESKA POLICJA

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
40
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content