OKS Wielowieś i Transdźwig Stale przed rundą wiosenną. Wysoka wygrana ekipy z tarnobrzeskiego osiedla (fotoreportaż oraz video HD)

W marcu ruszy piłkarska wiosna w rozgrywkach stalowowolskiej klasy okręgowej i klasy A. W ramach przygotowań do rundy w meczu...

W marcu ruszy piłkarska wiosna w rozgrywkach stalowowolskiej klasy okręgowej i klasy A. W ramach przygotowań do rundy w meczu kontrolnym zmierzyły się wczoraj zespoły OKS Wielowieś i Transdźwigu Stale. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną zespołu z tarnobrzeskiego osiedla.

OKS WIELOWIEŚ – TS Transdźwig Stale 5:1 (3:0)

Bramki dla OKS Wielowieś: Daniel Kuciński 4x, Jakub Węgiel
Bramka dla Transdźwigu Stale: Konrad Stybel

Po rundzie jesiennej Transdźwig Stale prowadzony przez trenera Adama Mażysza zajmuje 9 miejsce w stalowowolskiej okręgówce (22 punkty). Pierwszy jest Sokół Nisko – 38 pkt, drugi Sokół Kamień – 35 pkt, trzeci zaś Sokół Sokolniki – 29 pkt.

Z kolei zespół z Wielowsi występuje w klasie A. Przed rundą wiosenną podopieczni trenera Wojciecha Mrozika zajmują 4 miejsce (29 pkt). Na pierwszym miejscu plasuje się drużyna Czarnych z Lipy (34 pkt), na drugim Jeziorak Chwałowice (32 pkt), na trzecim zaś LZS z Woli Rzeczyckiej (31 pkt). Stawkę 16 druzyn zamyka OKS Mokrzyszów (7 pkt), zaś Wspólnota Serbinów jest 10 (19 pkt).

W materiale video rozmowy z trenerami A.Mażyszem i W. Mrozikiem

foto&video: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...