LIVE: Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka (zadaj pytanie)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, która odbędzie się w czwartek 6 lutego br., w...

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, która odbędzie się w czwartek 6 lutego br., w budynku magistratu. Początek godz.9.

Jak informuje rzecznik W. Lis: „podczas konferencji podsumowane zostaną najistotniejsze działania z roku ubiegłego”.

Jeśli mają Państwo pytania do prezydenta, prosimy o przesłanie ich na adres: redakcja@nadwisla24.pl, lub zamieszczenie w komentarzu pod tą informacją. W miarę możliwości postaramy się je zadać D. Bożkowi.

LIVE:

 

87
Dodaj komentarz

57 Wątków komentarzy
30 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
44 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
przedsiębiorca

Panie Prezydencie, chciałbym zapytać w jaki sposób wspiera Pan lokalnych przedsiębiorców. Pojawiał się Pan przed wyborami chociażby na śniadaniach biznesowych Siarki Tarnobrzeg, gdzie zapewniał Pan o tym, że postara się dbać o dobro lokalnych firm. Wiem, że wiele zleceń, które mogły być realizowane przez tarnobrzeskie firmy są zlecane podmiotom np. z województwa świętokrzyskiego. Dodatkowo wprowadzana „na dniach” strefa PŁATNEGO parkowania utrudni funkcjonowanie wielu firm w jej rejonie.

Mieszkaniec

Za co urzędnicy dosatali tak wysokie nagrody pieniężne?

Mar

Doprecyzowałbym: za co konkretnie, proszę podać co najmniej 2 przykłady, np. postęp w sprawie obwodnicy.

urzędnik

Nie wiesz za co dostaje się nagrodę? Za dobrą i wydajną pracę.

Marek

Czy ktoś kontroluje stan tych parawanów na wisłostradzie? na niektórych odcinkach jest po kilka pod rząd powyrywanych lub zerwana osłona co stwarza zagrożenie dla kierowców

Mar

Moje pytania.
1) Dlaczego Gmina chce utworzyć w centrum Tarnobrzega strefy płatnego parkowania, a nie strefy ograniczonego postoju z czasem postoju ograniczonym do 1-1,5 h, będące rozwiązaniem tańszym, prostszym i skuteczniejszym w kwestii rotacji pojazdów na parkingach?
2) Dlaczego do tej pory nie wydzielono fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie, wbrew programowi wyborczemu Pana Prezydenta?
3) Na kiedy planowane jest ogłoszenie przetargu w celu wyłonienia nowego wykonawcy drogi obwodowej Tarnobrzega?
4) Dlaczego do tej pory nie utworzono żadnej nowej drogi rowerowej na ulicach Tarnobrzega, np. na nadających się do tego chodnikach (m.in. ul. Wyspiańskiego), wbrew programowi wyborczemu Pana Prezydenta?

Marcin

Ludzie pytajcie. Ostatnia taka konfeerencja była prawie 5 miesięcy temu we wrześniu 2019. Nastepna okazja może być dopiero za rok 😀 Prezydent Bożek po kilku wpadkach unika kontaktu z dziennikarzami zadającymi pytania na które się nie przygotowywał.

MarTar

Szanowny Panie Prezydencie. W Tarnobrzegu od kilku lat mamy niepokojącą tendencje mianowicie odnotowuje się stały odpływ ludności co niesie ze sobą negatywne reperkusje. Zdaję sobie sprawę ,że jest to zjawisko ogólnopolskie aczkolwiek jest kilka miast tzw.średniej wielkości ( Nowy Sącz, Suwałki, Siedlce , Biała Podlaska) wśród których liczba mieszkańców wzrasta lub utrzymuje się na podobnym poziomie co pokazuje ,że można przeciwdziałać temu zjawisku. Jakie zamierza Pan podjąć kroki w celu odwrócenia lub zatrzymania negatywnego trendu ? Czy miasto ma opracowaną długotrwałą strategię dotyczącą budownictwa wielorodzinnego ? Jak wiemy Tarnobrzeg powierzchniowo jest dużym miastem o jednej z najmniejszych gęstości zaludnienia w… Czytaj więcej »

tadeuszbl

Kiedy rozpocznie się budowa galerii przy Sienkiewicza i Warszawskiej ?

Mieszkaniec

Prezydent pewnie sam nie wie a ty mu zadajesz takie pytanie.

rada kobiet

CZY I KIEDY ZAMIERZA SIĘ PAN PODDAĆ DO DYMISJI?

Mieszkaniec

Pytanie
W jakiej wysokości otrzymał nagrodę Zastępca Prezydenta w jakiej wysokości Skarbnik i Sekretarz oraz w jakiej naczelnicy średnio i średnio pozostali pracownicy
Uprzedzam upór Prezydenta do podania danych że względu na ochronę osobowa
Taka ochrona nie istnieje To są osoby wykonujące funkcje publiczne
Dla przypomnienia obecną Sekretarz bardzo krytykowała poprzednika za wysokie wynagrodzenie Czas na przejrzystość Nagrody pewnie się należą tylko mieszkańcy muszą wiedzieć jakie zasady i w ogóle znać prawdę.
Prezydent mówił że oszczędza. To zobaczymy czy też w sprawach nagród jest oszczędny

łukasz

Odpowiedź na te pytania masz w artykule o nagrodach: „Po 10 tys. zł otrzymali zastępca prezydenta i sekretarz miasta, z kolei skarbnik prezydent przyznał nagrodę rzędu 8 tys. zł. W zestawieniu nagród dla naczelników, najwięcej bo 6 tys. 200 zł otrzymała naczelnik Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego i Drogownictwa, po 6 tys. zł naczelnicy Wydziału Urbanistyki, Architektury i Budownictwa i Wydziału Geodezji i Gospodarki Gruntami, zaś 5.500 tys. zł naczelnik wydziału Organizacji i Partycypacji Społecznej. 13 naczelników otrzymało nagrody rzędu 5 tys. zł, 4 tys. zł dostał naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Sportu i Kultury zaś 3 tys.zł naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej… Czytaj więcej »

Zainteresowany

Pytanie
W jakiej formie prowadzona jest obsługa prawna urzędu czy umowy o pracę czy zlecenia czy też kancelarie Czy wybór nastąpił w trybie zamówień publicznych i na jaki czas zawarte są umowy.

orzeł

1. Czy w obecnej sytuacji finansowej, bez widoków na nowe inwestycje TBS-u, nadal musimy utrzymywać prokurenta? Czy zostały wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec poprzedniej pani prezes? 2. Czy i ewentualnie dlaczego, sprawami prawnymi Miasta, nadal zajmują się osoby, które naraziły nas na starty finansowe i wizerunkowe? (mimo rzekomego pokrycia strat finansowych, jestem przekonany, że gdyby nie burza medialna, nikt by o tym nie wspomniał ani nie oddał złotówki) 3. Czy podjęto jakieś kroki w sprawie hotelu w Machowie (program wyborczy) 4. Skoro nie dostał Pan rocznej „nagrody”, oznacz to, że Pan na nią nie zasłużył, niczym się Pan nie wyróżniał? Swoją… Czytaj więcej »

Mar

A niech się przygotowują, na niektóre kwestie nie ma usprawiedliwienia, a bujdy, odwracanie kota ogonem, ogólniki czy przemilczenia ludzie inteligentni wyłapią. Np. schodzenie z zadłużenia przez zaciąganie zobowiązań: trzeba mieć poważne ograniczenia, żeby łyknąć takie brednie.

gość

Ja wysłałem redakcji NW24 pytania e-mailem, nie chcę aby prezydent znał ich treść przed konferencją 🙂

Kutombo

Czy władze Tarnobrzega robią cokolwiek aby sprowadzić inwestorów którzy dadzą prace mieszkańcom naszego miasta???

Konus

Jak tak to konkretnie jakie??? Tylko konkretnie bez bawełny nie owinie

Gosc

Polityka to czyste emocje jak wiadomo.Proszę ochłonąć i zerknać czego konferencja dotyczy i zadawać pytania na temat.Myślenie nie boli

Konus

Niektórzy boją się trudnych pytań, ale po to one są by uspokoić rozgrzane emocje.

Jan B

Co z obwodnicą Tarnobrzega, co z pieniędzmi i planami ?
Kiedy konkretna asfaltowa droga nad jeziorem Tbg?
Może tak ścieżka rowerowa dla mieszkańców w stronę cmentarza w Dobowie?
Może by tak zrobić drogę rowerową przez Zwierzyniec ?
Co z dworcem PKP? Wiem że był plan aby pozyskać ten obiekt od PKP dla miasta.
Jakieś plany antysmogowe w Tbg? Wymiana pieców „kopciuchów” ewentualnie jakiś zakaz palenia byle czym.

Tom

Panie prezydencie, co z budową galerii na Sikorskiego? I co z planowaną drugą galerią Karuzela? Jak wyglądają ich sytuacje?

Konus

Co z mostem na Wiśle bo prom pływa od czasów końca II wojny – chyba czas to zmienić??? Nie sądzi Pan

Konus

Jedyne miasto tej wielkości, które nie ma w centrum mostu na Wiśle – to efekt zaniedbań poprzedników. Czy Pan coś zmieni w tej sprawie??? burmistrz Koprzywnicy przyjdzie z pomocną dłonią

Slash

Jak nie miasto, to państwo wybuduje nam ten most wraz z planowaną trasą S74 która ma przebiegać pomiędzy Tarnobrzegiem a Sandomierzem. Jednak kiedy to dojdzie do skutku to jest pytanie. Z konkretnymi planami tej trasy można zapoznać się na stronie GDDKiA tutaj – https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/7940/s74-opatow-nisko.

wielopole

Z ilu odbytych spotkań i z kim są jakiekolwiek nadzieje (bo efektów nie ma) na jakieś postępy w rozwoju miasta?

Mark

Jestem przekonany, że po takiej reklamie konferencja odbędzie się w konwencji oświadczenia Prezydenta i nie będzie możliwości zadawania pytań.

kilwater

Droga redakcjo proszę o zadanie następujących pytań 1. Dlaczego „w ramach oszczedności” zwolniono z MOSIR-u najbardziej kompetentnego człowieka w sprawie Jeziora Tarnobrzeskiego a nastepnie na jego miejsce przyjęto 3dniowego prezesa TTBS który w niczym się nie orientuje ? 2. Dlaczego nie pozyskuje się środków europejskich na infranstrukturę wokól Jeziora tylko de facto sprzedaje się ostatni majątek miejski w postaci wodociągów który będą musieli odkupić mieszkańcy płacąc horrendalne stawki za wodę ? 3. Jakie są konkretne efekty podpisywanego szumnie Czwórmiasta ? 4.Dlaczego w Rejonie Dróg Miejskich wiceprezesem został kumpel prezydenta Pluty Kazimierz I. z Baranowa i jakie są jego kompetencje w… Czytaj więcej »

Mark

Pozwolę sobie odpowiedzieć na pytania tak jakbym to ja był Prezydentem Miasta Tarnobrzega. 1. Bo tak uważam za słuszne. 2. Pytanie z tezą i hejt. Poza tym zarzuty w nim stawiane nie mają oparcia w faktach. 3. „Pracujemy, rozmawiamy.” 4. Kandydat w wewnętrznym postępowaniu wykazał się największymi kompetencjami spośród rozpatrywanej jednej kandydatury. 5. Decyzje personalne leżą w kompetencjach Prezydenta i nikt mu nie będzie wskazywał ani zabraniał zatrudniania kogokolwiek. 6. Wypominanie komus wieku jest ciosem poniżej pasa. Zatrudniona osoba posiada wszelkie niezbędne kompetencje do piastowania powierzonego stanowiska. 7. Bo tak było obiecane podczas kampanii wyborczej. Uważamm, że Prezydent w 100%… Czytaj więcej »

Magura

Czy ma Pan w planach pomoc w reaktywacji sekcji koszykówki? Czy dalej Pan zamierza dotować prywatną spółkę piłki nożnej bez żadnych możliwości decyzyjnych dotyczących podmiotu,na który idą pieniądze mieszkańców?

Mark

Czy sekcja koszykówki nie była przypadkiem też Spółką Akcyjną?

orzeł

1. Czy można by utworzyć również rady takie jak rada ludzi zmotoryzowanych, niezmotoryzowanych, rowerzystów?
2. Czy Pański wywiad radiowy, prowadzony przez żonę Pana podwładnego, przyjętego w dodatku przez Pana nie przypomina wywiadów posłów Pis-u w TVP?

też belfer

A czy nie jest Panu tak po ludzku i męsku wstyd za te wszystkie niedotrzymane obietnice, kłamstwa, krętacwa, kombinacje, za nepotyzm, kolesiostwo, upartyjnienie, nieudolnośc, niekompetencję, brak wizji i chęci do pracy ? Jacy będą nasi wychowankowie kiedy dajemy im taki przykład ? Piekne słowka to za mało, sobą trzeba dać świadectwo.

orzeł

czy udział w radiowym wywiadzie, z pytaniami meilowymi od słuchaczy, prowadzonym przez żonę swojego podwładnego, zatrudnionego w dodatku przez Pana, nie przypomina Panu wywiadów w TVP z politykami PIS-U

Pytający poważnie

Ważne pytanie
Panie Prezydencie ile do tej pory miasto i spółka wodociągi poniosły koszt w sprzedaży udziałów spółki Wodociągi Ile kasy poszło na ekspertyzy prawne i ekonomiczne dla kancelarii warszawskich
Tylko prawdziwe kwoty w trybie informacji publicznej

Prawda

Pytanie Ile miasto odzyskało do tej pory kasy z komornika Kto je spłaca To jest też informacja publiczna.

Gość z Rzeszowa

Pytanie Czy w Tarnobrzegu nie ma mecenasow tylko trzeba zatrudniać z Rzeszowa o Warszawy Czy Ci z Warszawy to eksperci od sprzedaży wodociągów.?

Urzędnik

Pytanie
Konkretnie za co sekretarz dostała najwyższa nagrodę Bo nie za reorganizacje urzędu? Może za dezorganizacje? Proszę o odpowiedź

Tarnobrzeżanin

Pytania do Pana Prezydenta: I. TRANSPORT i KOMUNIKACJA 1. Kiedy zostanie wyremontowany budynek Dworca PKP (wraz z dostosowaniem go do obsługi podróżnych) i jakie działania w tej sprawie podjął Pan przez ponad rok swojej prezydentury? 2. Czy, a jeśli tak – to kiedy, powstanie centrum komunikacyjne miasta – z dworcem autobusowym należącym do miasta (a nie prywatnego przedsiębiorcy, gdzie nie ma nawet napisu „Tarnobrzeg”), zajezdnią autobusów komunikacji miejskiej oraz parkingiem? 3. Kiedy powstanie w naszym mieście spółka MPK należąca do miasta, dlaczego Tarnobrzeg ma od lat najgorszą komunikację miejską w Polsce, z najstarszym taborem (niespełniającym, zdaniem wielu mieszkańców, norm BHP),… Czytaj więcej »

a to ciekawe

„Pewnie wszystkich pytań nie uda się zadać, bo Pan Prezydent będzie się głupio uśmiechał i przewracał oczami”

Jak to pięknie brzmi, napisać pytania a potem ocenić człowieka – Brawo.

Nie masz odwagi sam na korytarzu zadać tych pytań ?
Jak widzisz Pana Prezydenta to kłaniasz sie w pas mało nie fikniesz do przodu. Twój donośny głos to słychać na wszystkich piętrach

Tarnobrzeżanin

Szanowni Państwo,
nie mogę dodać komentarza ze swoimi pytaniami. Pojawia się komunikat, że wykryto duplikat komentarza, chociaż nie widnieje on pod artykułem. Czy można prosić o jego umieszczenie? Z góry dziękuję 🙂

Bartosz Głowacki

Miasto mocno inwestuje, cały czas czytamy o różnych wydatkach.

Pytanie: Ile nowych miejsc pracy powstało wraz z tymi inwestycjami podczas pańskiej kadencji?

Tarnobrzezanin II

Pytanie
Dlaczego prezydent najpierw ogłasza mieszkańcom że w ramach oszczędności nie przyzna nagród dla urzędników a następnie nagrody te przyznaje nie mówiąc o tym mieszkańcom
I dalej dlaczego dopiero jak organizacja wystąpiła o ujawnienie wysokości nagród zostały upublicznione
Czy Pan Prezydent wie że w bogatszych miastach nagród się nie wypłaca.
Czy według niego nagroda w wysokości 10tys i nagroda tzw 13w takiej wysokości jest adekwatna do wysiłku tych dwóch urzędników w pracy na rzecz rozwoju miasta

kościelny z zachrystii

dlaczego okłamał pan nauczycieli ??i czy nie wstyd panu żyć ze świadomością, że oszukał pan kolegów po fachu ??

kościelny z zachrystii

czy dzisiaj tez pan strzeli focha i nie będzie odpowiadał na pytania i wyjdzie ??

Krysia

Dlaczego ciecie i sprzątaczki z Liceum Kopernika w Tarnobrzegu nie segregują śmieci?
A jeden ciec nawet bawi się w kukułkę podrzucając z jakiejś knajpy resztki?
Tam ciągle otwarty śmietnik warto sprawdzić..

Jedni muszą a drodzy co?
Jak wszyscy segregujemy to wszyscy bez wyjątków!

Andrzej

Ustawa zabrania prezydentom powoływania doradców i asystentów
A jednak powołał pan zarządzeniem pana Grzegorza Moorthi na doradcę przy sprawie zastawiania udziałów w Tarnobrzeskich Wodociągach.

Dlaczego?

I jakie wynagrodzenie z kasy miasta otrzymał pan Moorthi?

Skandal

Jeżeli to prawda to skandal przecież do sprzedaży udziałów były zawarte umowy z kancelariami prawnymi i konsultingowymi
To trzeba sprawdzić w trybie pilnym

Bartek

Panie Prezydencie, skoro mówi Pan, że dokapitalizował Pan RDM po to, żeby miał więcej urządzeń i był spółką bardziej konkurencyjną, jednocześnie przekazując RDM zadania sprzątania miasta, to ile miasto na tym zaoszczędziło i na co będą przeznaczone te oszczędności?

Pracownik

Panie Prezydencie koszt parkowania dla osób które pracują w centrum i dojeżdżają według Waszych propozycji to ponad 500 zł miesięcznie za 8 godz. Jak Pan widzi rozwiązanie tego problemu? To dyskryminacja osób dojeżdżających i pracujących w centrum.

Maksiu

Bo taki jest zamysł tej propozycji. By nie blokować parkingów na określonych miejscach przez 8 godzin tak by mogli z nich korzystać klienci, interesanci czy pacjenci.

Pracownik

To gdzie mają parkować osoby pracujące w centrum? Ciekawe kto tych petentów, klientów,pacjentów obsługuje… pracownik też człowiek troche empatii… najlepiej utrudnić mu żywot z przybyciem do pracy żeby był permanentnie poirytowany i „miło” sfrustrowany obsługiwał klientów.
Abonament ma dotyczyć nie wszystkich mieszkańców Tbg tylko wybranych mieszkających przy strefie reszta płaci za godziny… taka została podana informacja w straży miejskiej, no to coś tu nie jest doprecyzowane i miejmy nadzieję, że to nie przejdzie. Strefy utrudnią życie przy okolicznych ulicach poza strefą.

Pracownik

Proponuję rozpoznac możliwość uniważnienia przez marszałka uchwały RM w sprawie parkomatów ze względu na ograniczanie praw o obywateli, pracowików dojżdżających do pracy w rejonie centru.

demokracja?

Ludzie trochę umiaru z tą nowoczesnością tęczową i „ograniczeniem praw pracowników w centrum” jest ich bodaj dwudziestu, mieszkańców tysiące – mniejszość ma prawa – większość nie, homoseksualista wygrywa hetero nie.

Bartek

Czy Pan Prezydent, skoro ma czas do 10:30, pozwoli zadawać pytania swojemu Zastępcy i urzędnikom? Przecież chce wszystko wyjaśnić…

Bartek

Niestety Pan prezydent tak zajęty, pracownicy zapracowani ( nagrody dostali) i mitrężyli czas na konferencji Pana Prezydenta, bezproduktywnie słuchając Pana Prezydenta.

Pracownik

Skoro Pan Prezydent jest taki pewny pomysłu dot. Płatnych stref parkingu niech pozwoli zadecydować o tym mieszkańcom miasta w drodze ogólnodostępnego REFERENDUM. Opieranie swojej opinii o ilość e-maili które wpłynęły w tym temacie nie jest miarodajne.

Sluchacz

Ale bełkot

Bartek

Droga redakcjo, a może Pan prezydent by na piśmie określił, co zrobił od początku kadencji, oprócz ekranów ochronnych w mieście przed ślimakami.

Bartek

Dodam, że chwaląc się otwarciem Natura i takie tam, stojąc na zdjęciu z byłym prezydentem od jajecznicy ( pazernym, jak ślimaki na rośliny), to zna się na zagrożeniach. Największa inwestycja to plandeki.

ryk

Jakim trzeba być ignorantem i manipulatorem by twierdzić że 1) tarnobrzeżanie zagłosowali na projekt obywatelskim „widno i bezpiecznie” i to daje prawo do stwierdzenia że ludzie na pierwszym planie potrzebują doświetlenia ulic ledami i usprawiedliwiać w ten sposób wzięcie kredytu

Taki tamtaram

Pozdro hejterom,flustratów,nieudacznikom I innym ciamcaramciom którzy liczą ze Prezydent rozwiąże ich problemy.Do roboty a nie tracić czas na wylewanie swoich flustracji.Były wybory to było startowac bo z takimi pomysłam to dziś Wisła miodem i mlekiem by płyneła a tak kicha została Wam klawiatura laptopka i gwiazdorzenie na tym forum.Kumacie

rikitikita

a ja gardzę wazeliniarzami wszelkiego gatunku

Mar

Jak tam w korycie? Dość dużo karmy?

Jan b.

Ale bufon i cwaniak z tego prezydenta. Masakra, jego arogancja przechodzi wszelkie granice.
Oj tak tak fachowców ma bo miasto kwitnie jak nigdy.
Żenujący poziom konferencji.

skandal

Co za dziadostwo żeby dziennikarze latali z mikrofonami jak małpy po całej sali. Konferencję przygotował Urząd Miasta czy kramarz na bazarze?

pol

Słuchając tej konferencji prezydent ładnie mówi o „odpowiedzialności za pieniądze”, że łatwo wydawać cudze pieniądze wspominając np. lodowisko na placu, mówi też o zmniejszaniu zatrudnienia w urzędzie, jednak o umowach zlecenie to już ani słowa. I okazuje się, że mamy w mieście tyle wydarzeń kulturalnych, jeździmy na tyle targów, że potrzebujemy DWÓCH fotografów, jeden na etacie (który powinien ogarnąć na luziku wszystko) i jeden na zlecenia, no kur…a kpina. Parkowanie na placu? Czy prezydent myślał o plamach oleju, które większość „aut” pozostawia po sobie? Jak te plamy będą wyglądały przy świeżo odmalowanym Bartoszu w soboty i niedziele, kiedy to ma… Czytaj więcej »

pol

aa i prezesa TBS-u oczywiście brak, znów wysłał pomagiera, może by tak prokurenta zrobić prezesem? dług wyborczy byłby spłacony i pare tysi by zostało

Mar

Jeżeli ktoś po tej konferencji nie dostrzega jeszcze propagandy sukcesu w wykonaniu obecnej plejady, no to jego problem. Dla przykładu odpowiedź Pana Prezydenta na pytanie w sprawie stref płatnego parkowania. Podał właściwie tylko jeden argument w postaci przeparkowywania co pół godziny. Tyle że po pierwsze dotyczy to raczej strefy płatnego parkowania niż strefy ograniczonego postoju, po drugie aż takich spryciarzy jest znikoma ilość, po trzecie wystarczyłby zapis w uchwale rady miasta na ten temat, że po odbyciu postoju należy odjechać z danego parkingu na co najmniej 1 h, a po czwarte przecież parkowanie byłoby kontrolowane przez straż miejską. Podobnie można… Czytaj więcej »

orzeł

„spryciarz” będzie też zmieniał miejsce co godzinę, żeby za kolejną nie płacić więcej niż 1 zł czyli tyle „3/4 wody mineralnej” 🙂

łukasz

Więcej wyda na paliwo za „przeparkowanie” i starci czasu na latanie po parkometrach aby zaoszczędzić 1 zł. Za takich debili prezydent Bożek uważa mieszkańców? Skoro ten 1 złotych to tak mało(jedyne 3/4 półlitrowej wody) to po co wyciąga po niego łapska?

Mar

Chyba nie zrozumiałeś. Gdyby były strefy ograniczonego postoju i podany przeze mnie zapis w uchwale, to po upływie maksymalnie dopuszczalnego czasu postoju należałoby odjechać z danego parkingu na minimum godzinę. Oczywiście możnaby kombinować i zaparkować auto na innym parkingu w pobliżu, ale po pierwsze robiliby tak tylko pojedynczy spryciarze, a po drugie nawet wtedy rotacja pojazdów zostałaby zachowana. Skoro jednak ten przykład z dzisiejszej konferencji do Ciebie nie przemówił, to podam inny. Wydzielenie fragmentu Placu Bartosza Głowackiego na parkingi miejskie, zgodnie z programem wyborczym Pana Prezydenta. Pan Prezydent powiedział po pierwsze, że program jest na 5 lat. To ile jeszcze… Czytaj więcej »

jest inna mozliwosc

Proponuje aby na czasie zorganizowac czat live albo koferencje live za pomoca ktoregos portalu tbg-u bo odpowiedzial na pytania na ktore chcial odpowiedziec a pozostale zostaly bez odpowiedzi bo mial raptem 90 min czasu uwazam to jest niezwaga mieszkancow bo sa plany ale kiedy dostana zralizowane to tego nie wiem kiedy sie dowiemy i kto moze cos takiego ogarnac

jabol

a pies pluto sie smieje

Kamil

Najbardziej to się śmieje Kalinka

serwetka

a najgorzej płacze Potański i Ogorzałek z Partyką

Obrus

Ci to niech płaczą codziennie Nie potrafią tej władzy Nawet zadać pytania Wszystko głosują jak karze Pluta Przy wodociagach nawet się nie zajekneli
Tak dalej to w następnych wyborach tym panom podziękujemy.

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...