Pirat drogowy ukarany przez sąd. Pędził ponad 200 km/h w terenie zabudowanym

Jazda samochodem z nadmierną prędkością, to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia...

Jazda samochodem z nadmierną prędkością, to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia samego kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zapomniał o tym kierujący, który swoim pojazdem osiągnął 209 km/h w obszarze zabudowanym. Sąd wymierzył mu karę.

Niechlubne przekroczenie prędkości przez kierującego fordem zostało zarejestrowane w Kleczanowie przez fotoradar podczas długiego majowego weekendu ubiegłego roku. 31-letni mieszkaniec województwa pomorskiego rozpędził swój pojazd do 209 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość maksymalna wynosiła 60 km/h.

Sprawą przekroczenia dopuszczalnej prędkości zajął się Sąd Rejonowy w Sandomierzu, który na kierującego fordem nałożył grzywnę wysokości 4000 złotych oraz zobowiązał do zapłaty kosztów sądowych. Dodatkowo na konto 31-latka trafiło 10 punktów karnych.

foto&info: Policja Sandomierz

1
Dodaj komentarz

1 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nikoś

To był ten sędzia Juszczyszyn?

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...