„Tarnobrzeski Nieboskłon” w fotografii Grzegorza Kilijańskiego (zdjęcia oraz video HD)

Tarnobrzeski nieboskłon to temat przewodni wystawy fotograficznej autorstwa Grzegorza Kilijańskiego, prezentowanej w nowej siedzibie Centrum Natura 2000. W ramach wystawy...

Tarnobrzeski nieboskłon to temat przewodni wystawy fotograficznej autorstwa Grzegorza Kilijańskiego, prezentowanej w nowej siedzibie Centrum Natura 2000.

W ramach wystawy obejrzeć można 30 fotografii G. Kiliańskiego, wykonanych w nocy, między innymi nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

– Fotografią nocną zajmuje się od około 4-5 lat a zaczęło się to wszytko od tego, że jeździłem w teren posłuchać jak przyroda funkcjonuje w nocy,  bo jest to całkiem inne widzenie – tłumaczy w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Grzegorz Kilijański.

–  W fotografii bardzo ważne jest światło, a że tego światła w nocy jest bardzo mało, poluję na takie momenty gdzie tylko  punktowo można coś zaobserwować, np. księżyc czy jakieś halo księżycowe, gwiazdy, koniunkcje. Wszystko to jest bardzo trudno zauważyć, bo światło w mieście jest „bardzo zanieczyszczone” , dlatego trzeba pojechać poza teren zurbanizowany i tam troszkę tego światła na niebie zobaczyć – dodaje.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Piotr Morawski

foto: Grzegorz Kilijański

1
Dodaj komentarz

1 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sławek

Świetne fotografie

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...