Sandomierz: 22-latek sterroryzował kuriera żądając wydania saszetki z pieniędzmi

Dysponując jedynie śladowymi informacjami sandomierscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który końcem stycznia usiłował dokonać rozboju na kurierze terroryzując go przedmiotem przypominającym...

Dysponując jedynie śladowymi informacjami sandomierscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który końcem stycznia usiłował dokonać rozboju na kurierze terroryzując go przedmiotem przypominającym broń (jak się później okazało pistoletem gazowym), uprowadzając go i żądając wydania posiadanej gotówki.

Sprawca nie osiągnął zamierzonego celu i uciekł. Po kilkudniowej intensywnej pracy i szeregu wykonanych czynności policjanci zatrzymali rozbójnika. Dziś trafił przed oblicze Sądu, gdzie został skazany na trzy miesięczny areszt.

Za czyn, którego się dopuścił grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

foto&info: Policja Sandomierz

1
Dodaj komentarz

1 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
fakty

Sprawa dla ojca Mateusza.

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...