Tarnobrzeg: Policjanci zatrzymali 24-latka, który handlował podrobioną odzieżą

303-203686

W minioną środę tarnobrzescy policjanci, którzy prowadzili czynności mające na celu wykrycie wprowadzanych do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi, ujawnili na placu targowym stoisko, na którym mężczyzna oferował do sprzedaży podrabianą odzież.

Były to koszulki, bluzy czapki oraz spodnie znanych marek. Mężczyzna na widok policjantów, zaczął pospiesznie zbierać ubrania ze stoiska chowając je do torby i zaparkowanego nieopodal samochodu. Funkcjonariusze zatrzymali handlarza. Sprawcą oszustwa okazał się 24-letni obywatel Bułgarii, notowany już wcześniej przez policję za podobne przestępstwo.

Okazał się też, że handlował on nie tylko na terenie województwa podkarpackiego, ale również na terenie województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego. Policjanci zabezpieczyli ponad 1000 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi.

24 – latek nabył towar od nieustalonej osoby z zamiarem odsprzedaży z zyskiem, przy czym uczynił sobie z tej działalności stałe źródło dochodu, wyrządzając szkodę wielu renomowanym firmom.

Za naruszenie przepisów prawo własności przemysłowej grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 5 lat.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maksiu
1 rok temu

Deportować go i zabronić wjazdu do kraju.

Jan
1 rok temu
Reply to  Maksiu

Może rozstrzelać?

Maksiu
1 rok temu
Reply to  Jan

No chyba nie piszesz poważnie.

Mmm
1 rok temu

Rzeczy przechwycone powinny trafić do pobliskich domów dziecka (Tarnobrzeg – Ochronka, Skopanie, Łoniow) i tarnobrzeskiej noclegowni.

Dorian
1 rok temu

Brawo, mogę spać spokojnie wiedząc że ten bandyta nie będzie już kontynuował swego jakże groznego dla społeczeństwa procederu

oloo
1 rok temu

Dzielni policjanci ( ich żony, matki i teściowe) tydzień wcześniej u tego chłopka robili zakupy. Nawiasem mówiąc moj sąsiad też. Chłopak się z tym nie krył, cóż miał pecha.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content