Tarnobrzeg: SOS Matura 2020. Bezpłatne zajęcia z matematyki

SOS

Prezydent Tarnobrzega oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zapraszają maturzystów i uczniów na bezpłatne zajęcia z matematyki w ramach SOS MATURA, które rozpoczynają się 13.02.2020 r. w Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. S. Tarnowskiego w Tarnobrzegu, ul. Wyszyńskiego 10, aula G.

  • czwartki wykłady od 1.530 do 17.00
  • w piątki ćwiczenia od 15.30 do 17.45 (gr. I) i od 17.50do 20.05(gr. II)

Więcej szczegółów tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawski
1 rok temu

No i co teraz powiecie na to, wszystkie niedowiarki?

algorytm
1 rok temu

….a to w szkołach podległych prezydentowi źle uczą matematyki ??? Co to znaczy, że prezydent wspiera jakieś chore akcje a nie jest w stanie dopilnować aby w jego szkołach nauczyli matematyki – wstyd !

Jan
1 rok temu

Nauczycieli tak uczą, że aby przejść do następnej klasy trzeba płacić za korki a żeby zdać maturę potrzebne są takie sos akcje. Nauczyciele, nie wstyd wam? Może to wina dzisiejszej młodzieży?

Anna Lazik
1 rok temu

Niestety przerwały się nam wszystkie zajęcia w związku z sytuacją globalną, z powodu tego szukałam zajęć on-line, bo syn przygotowuje się do matury za rok. Myślałam, że nie uda się znaleść dobrego korepetytora, miałam dużo wątpliwości z tego powodu. Jednak nauczyciel ze szkoły syna polecił buki.org.pl/korepetycje-online/jezyk-angielski/, dosłuchałam się i syn tezaz już uczy się z bardzo fajną Pani. Polecam ten serwis dla nauki, bo jest naprawdę dobry i administratorzy pomadają z doborem korepetytorów!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content