Tarnobrzeg: SOS Matura 2020. Bezpłatne zajęcia z matematyki

Prezydent Tarnobrzega oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zapraszają maturzystów i uczniów na bezpłatne zajęcia z matematyki w ramach SOS MATURA,...

Prezydent Tarnobrzega oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zapraszają maturzystów i uczniów na bezpłatne zajęcia z matematyki w ramach SOS MATURA, które rozpoczynają się 13.02.2020 r. w Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. S. Tarnowskiego w Tarnobrzegu, ul. Wyszyńskiego 10, aula G.

  • czwartki wykłady od 1.530 do 17.00
  • w piątki ćwiczenia od 15.30 do 17.45 (gr. I) i od 17.50do 20.05(gr. II)

Więcej szczegółów tutaj

3
Dodaj komentarz

3 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ciekawski

No i co teraz powiecie na to, wszystkie niedowiarki?

algorytm

….a to w szkołach podległych prezydentowi źle uczą matematyki ??? Co to znaczy, że prezydent wspiera jakieś chore akcje a nie jest w stanie dopilnować aby w jego szkołach nauczyli matematyki – wstyd !

Jan

Nauczycieli tak uczą, że aby przejść do następnej klasy trzeba płacić za korki a żeby zdać maturę potrzebne są takie sos akcje. Nauczyciele, nie wstyd wam? Może to wina dzisiejszej młodzieży?

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...