Enea Siarka w półfinale Ligi Mistrzyń (fotoreportaż oraz video HD)

kts-siarka-hodonin

Tenisistki stołowe Enea Siarki Tarnobrzeg wywalczyły w czwartkowy wieczór awans do półfinału Ligi Mistrzyń. Mimo kłopotów kadrowych tarnobrzeżanki w ćwierćfinale dwukrotnie pokonały czeski SKST Stavoimpex Hodonin (3:2 i 3:1).

W rewanżowym meczu we własnej hali mistrzynie Polski pokonały swoje przeciwniczki z Czech 3:1. Kapitalne zawody w szeregach Enea Siarki rozegrała Elizabeta Samara, która pokonała Solomiyę Brateyko 3:1 i Jee Hyyung Min 3:1. Trzecie „oczko” dla drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Nęcka wywalczyła Han Ying, która także okazała się lepsza od Jee Hyyung Min.

Autorką honorowego „oczka” dla SKST Stavoimpex Hodonin była Natalia Partyka. Polka po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku pokonała Białorusinkę w barwach zespołu z Podkarpacia – Viktorię Pavlovich.

Przeciwnikiem mistrzyń Polski w półfinale Champions League będzie najprawdopodobniej TTC Berlin Eastside.

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg (POL) – SKST Stavoimpex Hodonin (CZE) 3:1

Elizabeta SAMARA – Solomiya BRATEYKO 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:8)

HAN Ying – JEE Hyyung Min 3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 11:3)

Viktoria PAVLOVICH – Natalia PARTYKA 2:3 (14:12, 11:13, 7:11, 11:9, 6:11)

Elizabeta SAMARA – JEE Hyyung Min 3:1 (11:6, 11:9, 12:14, 11:4)

Please follow and like us:

5
Dodaj komentarz

3 Wątków komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Siarka

Galaktyczna Siarka – gul w dupie wrogom.

H.M

” My znamy wskaźniki oglądalności i to, że tu w Tarnobrzegu jest 200-300 osób to nie znaczy, że tysiące osób nie oglądają tych transmisji, bo my to po prostu wiemy technicznie i statystycznie” Szanowny Panie Zbigniewie Nęcku o co tutaj dokładnie chodzi? Chętnie też poznam te wskaźniki oglądalności na TVP Sport, o których Pan mówi. Czwartkowe spotkanie (łącznie z obsługą techniczną, arbitrami, zawodniczkami) oglądało nie więcej niż 200 osób. Należałem do tych tysiąca osób, które nie oglądały transmisji, ale po meczu z czystej ciekawości włączyłem Sportowy Wieczór w TVP Sport. Rzecz jasna liczyłem na jakaś krótką relację z Tarnobrzega, ale… Czytaj więcej »

z czymsięwychylasz

Udowodniłeś że jesteś dyletant (dostępny jest program tV ,a nie twoje zachcianki) a swoje ograniczenia intelektualne przedstawiasz przeciw tenisowi stołowemu w Tbg

SIARTAR

HM to znany hejter, któremu bulgota w odbycie, a czasem idzie dymek. Wszystko neguje, lub ma swoje widzenia miasta. Bujaj się dup..u pierdol…y, od Siarki wara.

Siarka

Niech Bóg błogosławi Siarkę i ją strzeże.