Euro 2020. Strefa Kibica w Tarnobrzegu

strefa-kibica-tarnobrzeg

Władze Tarnobrzega planują uruchomienie Strefy Kibica w związku z tegorocznymi Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. „Miejska Strefa Kibica” funkcjonowała już dwa lata temu na stadionie, podczas Mundialu w Rosji.

Jak czytamy w odpowiedzi na interpelacje złożoną przez radnego Kamila Kalinkę cyt:. „W odpowiedzi na Pana wniosek uprzejmie informuję, że planowana jest organizacja strefy kibica podczas Euro 2020. Jednocześnie nadmieniam, że najprawdopodobniej strefa będzie mieścić się na Stadionie Miejskim„.

Turniej w 12 państwach rozpocznie się 12 czerwca spotkaniem Włochów z Turcją. Podopieczni Jerzego Brzęczka zagrają w grupie E: 15.06 ze zwycięzcą barażu dywizji B w Dublinie, 20.06 z Hiszpanią w Bilbao i 24.06 ze Szwecją ponownie w Dublinie. Finał jest zaplanowany na 12 lipca w Londynie. Łącznie w miesiąc rozegranych zostanie 51 meczów.

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

Polecam każdemu poczytać interpelacje radnych i odpowiedzi na nie:
http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII.htm
Np. interpelację nr 22 z 2020 roku.

dot. umów z Telewizją Lokalną
1 rok temu
Reply to  Mar

Ciekawa lektura, niestety odpowiedzi dot. umów z Telewizją Lokalną nie ma 🙁 Podany w zapytaniu URL /ideo/uchwaly/zapytania_VIII/20.26.1.pdf nie został znaleziony na tym serwerze

nota
1 rok temu

Pięknie dziękuje za bardzo ważny dokument . Jestem pod wrażeniem premierowej publikacji rzeczywistej pracy radnych miasta i prezydenta.

panas
1 rok temu

po co nam tyłu radnych jak do dyskusji wnosi coś 2-3, interpelacje byłej Pani prezydent i człowieka bezpłatnie reklamujacego się na majątku miasta po prostu mistrzostwo, co byśmy bez nich zrobili?!

NoBaaa
1 rok temu
Reply to  panas

Tera mamy jeszcze 24 kozice w radzie 🙂

Papier
1 rok temu

Ten zbiór wystąpień radnych i odpowiedzi na nie pokazuje, jak niewiele mogą radni pod względem skłonienia do czegoś urzędu. Korespondencja interesująca, ale od samego pisania pism nie ubywa dziur w drogach itd. A niektóre odpowiedzi mistrzowskie, np. http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII/19.234.1.pdf
„Powyższe może być zrealizowane po wcześniejszym zabezpieczeniu środków finansowych w budżecie miasta na ten cel.” – odkrycie Ameryki przy jednoczesnym braku jakichkolwiek konkretów.

Mar
1 rok temu

Mnie ciekawi również, dlaczego tak dużo odpowiedzi podpisuje Zastępca Prezydenta? Gdzie jest wtedy Pan Prezydent, na delegacji w Krośnie?

gość
1 rok temu
Reply to  Mar

Było kiedyś inaczej? Nawet na sesji o tym mówią.

ivan_drago
1 rok temu

kiełbasa jakiś catering i napitek załatwi czy jak zwykle będzie chciał się dokleić na krzywego ryja ?

Luz
1 rok temu

Radni, którzy nie złożyli ani jednego wniosku, zapytania czy interpelacji, to muszą mieć lajtowo z mieszkańcami ze swojego okręgu. Widać w tych obszarach nic nie wymaga poprawy 😀

wrzos
1 rok temu

szkoda pieniedzy na ta chuliganska cholote instalujac im w miescie strefe kibica,po co to? lepiej te pieniadze przeznaczyc na rozne atrakcje dla dzieci w dniu ich swieta.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content