Kontrowersyjne billboardy z gestem Lichockiej zawisną również w Tarnobrzegu?

Posłanka Joannna Lichocka skierowała środkowy palec w stronę posłów opozycji po odrzuceniu weta Senatu ws. przyznania prawie 2 mld zł Telewizji Polskiej i Polskiemu Radiu. W późniejszych tłumaczeniach posłanka Prawa i Sprawiedliwości twierdziła, że przesuwała palcem pod okiem.

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na sfinansowanie bilbordów z gestem posłanki Lichockiej.

„ Pokrywamy całą Polskę przyjaznym pozdrowieniem posłanki Lichockiej! Zaczęliśmy od Suwalszczyzny, przesunęliśmy się do Podkarpacia, teraz ruszamy na Dolny Śląsk, a następnie cała Polska! ’ – czytamy na stronie zrzutka.pl.

Obecnie zebrano 198 766 zł. W ramach tej kwoty bilbordy zawisły lub zawisną w 53 polskich miastach, w tym również w Tarnobrzegu:

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek
1 rok temu

polityka, polityka, polityka… pomijając fucka posłanki PiS, PO wraz z beznadziejną opozycją będą próbować coś na tym ugrać. Przynajmniej nie wydaja publicznych pieniędzy tylko ze zbiórki.

kasa państowa
1 rok temu
Reply to  Staszek

Zbiórki?? kpinę sobie robisz ,ile SLD wzięło dotacji z budżetu ?-18mln !!!!TYLKO KŁAMSTA

wrzos
1 rok temu

Wstyd zeby Panstwo dawalo tyle pieniedzy dla tvp lub kleru, kiedy w szpitalach tyle ciezko chorych ludzi czekajacych na ratunek.

sokół
1 rok temu
Reply to  wrzos

Tu jest mowa o banerach ZA PIENIĄDZE Z BUDŻETU ale ty dajesz klerowi i się wstydzisz biedaku POczerwieniały

F-35
1 rok temu

a wywalenie 4,6 mld $ na 32 samolociki jest mądre? Godzina lotu licząc eksploatację kosztuje 44 tys dolarów. Dla porównania F-16 to tylko 4 tys dolarów. Na prawdę w naszym kraju nie ma pilniejszych potrzeb?

sowa
1 rok temu
Reply to  F-35

Wygrasz se wybory to se kupisz Caracala i zostanie ci na potrzeby(złodziejskie)

Jan
1 rok temu
Reply to  F-35

Za 4,6 mld $ Adrian może usiąść przed Prezydentem Trampem a nie stać jak bywało wcześniej.

samuraj
1 rok temu
Reply to  Jan

Wcześniej to Bronek uczył Obamę jak egzekwować wierność żony i wołał szoguna stojąc w fotelu spikera w parlamencie japońskim

Mar
1 rok temu

Najgorsze nie jest to kto rządzi, tylko samo koryto. Zamiast dążyć do tego, żeby jak najwięcej pieniędzy zostało w kieszeniach podatników (niskie podatki), aby mogli je oni wydawać na co potrzebują i chcą, to dąży się do tego, żeby jak najwięcej zabrać w podatkach, a potem łaskawie oddać ludziom jakiś procent ich pieniędzy w „darmowej” służbie zdrowia, telewizji „publicznej” itd. Różnica polega jedynie na tym, że jedna opcja przy korycie daje więcej tym, a inna tamtym.

ślepy
1 rok temu
Reply to  Mar

Różnica polega na tym że jedna dawała obcym i złodziejom a druga odbudowuje kraj (gospodarkę)i daje swoim obywatelom.

Mar
1 rok temu
Reply to  ślepy

Nie podałeś, o które konkretnie opcje ci chodzi, więc mogę się jedynie domyślać, że w pierwszej części o PO-PSL, a w drugiej o PiS. Prawdą jest, że PiS daje obywatelom np. 500 zł z racji posiadania dziecka, tylko że żeby dać 500 zł musi zabrać w podatkach więcej niż 500 zł, aby opłacić po drodze urzędników, którzy operują tymi pieniędzmi. Znacznie lepiej byłoby po prostu nie zabrać ludziom w podatkach tych 500 zł poprzez zwolnienia od podatków. Poza tym 500 zł na dziecko to tylko jeden z wielu elementów rządów PiS. Równocześnie jest np. prowadzona kancelaria premiera, której wydatki rosną.
https://businessinsider.com.pl/finanse/plan-wydatkow-kancelarii-premiera-puchl-w-trakcie-roku-w-2018-zwiekszyl-sie-o-prawie/fz7ypq3

ślepy
1 rok temu
Reply to  Mar

No tak ,posiłkujesz się danymi z kłamliwego lewackiego onetu i z utopijnej ideologii Korwina .- wiarygodność godna zachwytu ? czy śmiechu. Podatki płacić trzeba (potwierdzają to tysiące krajów)żeby państwo miało służby,(zdrowia,porządku pub. wojsko, oświatę itd)to jest tzw.oczywista oczywistość

Mar
1 rok temu
Reply to  ślepy

Artykuł, do którego link podałem, jest oparty na danych pochodzących z raportu NIK z wykonania budżetu – NIK też jest lewacka? W 1992 roku Korwin-Mikke jako poseł zaproponował, by zapisać w konstytucji zakaz uchwalania budżetu z deficytem – budżet państwa bez deficytu na 2020 rok, którym chwali się PiS, to też utopia? Ale ok, dla ciebie, jako fana PiS, polityka PiS i tak będzie jedyną słuszną, a może nawet możliwą, polityką państwa jaką można prowadzić, niezależnie od tego ile ona kosztuje obywateli. I żeby nie było to samo dotyczy przez analogię fanów PO i pozostałych tzw. partii systemowych.

ślepy
1 rok temu
Reply to  Mar

KŁAMCO – Materiał(do tego artykułu w Onecie) pochodzi z serwisu: Buzness Insider Polska a nie z NIK-u, Daruj sobie moją charakterystykę bo błażnisz się i kłamstw swoich tym nie ukryjesz.

dowód
1 rok temu
Reply to  ślepy

W 2017 i 2018 roku – jak wskazuje raport NIK z wykonania budżetu – rozhulały się już jednak do bardzo pokaźnych kwot. Przed trzema laty pierwotny plan wydatków „przekroczono o około 70 mln zł, a dwa lata temu aż o 126 mln zł. Nie wiadomo, jak sytuacja wyglądała w ubiegłym roku, bo jeszcze nie ma informacji o wykonaniu budżetu.

Mar
1 rok temu
Reply to  ślepy

Ignorancie. Widzę, że nie rozumiesz wyrażeń takich jak „jest oparty na danych pochodzących z raportu NIK”. O to te dane:
https://www.nik.gov.pl/analiza-budzetu-panstwa/archiwum/kontrole-czastkowe-2018.html
Poza tym milczysz o tym, że budżet państwa na 2020 rok ma być zrównoważony, jak już dawno postulował to Korwin-Mikke.
Także daruj sobie bezmyślność i obłudę.

free
1 rok temu
Reply to  Mar

Oszuście- dołącz jeszcze wszystkie dostępne prace doktorskie i analizy profesorskie to i tak nie zmienisz pierwotnego TWOJEGO blamażu.bo jedyną namiastkę oparcia na NIK-u to przedstawia „dowód” a reszta to interpretacja lewackiej propagandy

ślepy
1 rok temu
Reply to  Mar

Oszuście dołącz jeszcze dostępne prace doktorskie i analizy profesorskie a i tak nie zakryjesz SWOJEGO pierwotnego blamażu , bowiem jedyną namiastką opartą na NIK-u przedstawił :dowód”a reszta to interpretacja lewackiej propagandy.

Mar
1 rok temu
Reply to  ślepy

Dyskusja z kłamstwami i bredniami wyznawcy kultu partii i socjalizmu raczej nie ma sensu. Poza tym już wiem kim jesteś, a dyskusja z tobą konkretnie nie ma sensu na 99%, co udowodniłeś m.in. w temacie obwodnicy.

ślepy
1 rok temu
Reply to  Mar

odnoś się palancie do tekstu tu napisanego nie insynuuj , nie wymyślaj

Tarnobrzeg obudź sie
1 rok temu

Dlaczego miasto pozwala, aby wywieszali reklamę, która reklamuje mowę nienawiści. Ta reklam ma podsycać emocje, tylko o to chodzi. Ktoś chce zbijać kapitał polityczny głównie ci, którzy rządzili 8 lat, a Tarnobrzeg gówno wtedy zyskał teraz szukają jeleni.

Mar
1 rok temu

No właśnie, trzeba się obudzić. Mnie zastanawia, dlaczego tarnobrzeskie struktury PiS nie prowadzą zbiórki podpisów w celu przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania obecnego prezydenta miasta? Przecież praktycznie tylko to środowisko ma szansę zebrać wymaganą liczbę podpisów mieszkańców. No chyba, że osoby ze środowiska PO dobrze rządzą miastem, to wtedy moje pytanie nie zasługuje na odpowiedź.

free
1 rok temu
Reply to  Mar

A ja myślę że każdy (nie tylko z PiS-u również Konfederaci i PSL-owcy nawet komuniści) ma prawo a nawet obowiązek sprzeciwić się złemu rządzeniu i zbierać podpisy w celu odwołania PeOwskiej dżumy. Aby skutecznie to musi być większość, bez względu na przynależność lub sympatie partyjną

Mar
1 rok temu
Reply to  free

Prawo do tego mają nawet ludzie z PO. Jednak kluczem do zrozumienia mojej poprzedniej wypowiedzi jest jej fragment „Przecież praktycznie tylko to środowisko [PiS] ma szansę zebrać wymaganą liczbę podpisów mieszkańców”. Ty tego nie zrozumiałeś.

free
1 rok temu
Reply to  Mar

Dlaczego do twoich wypowiedzi musisz dodawać klucz do zrozumienia ? Jesteś tak ograniczony i masz trudności w jasnym ,wyrazistym wysławianiem się?

Mar
1 rok temu
Reply to  free

Toś dowalił teraz 😀 Jak można być ograniczonym i mieć trudności w jasnym, wyrazistym wysławianiu się, a jednocześnie być zdolnym dodawać klucze do zrozumienia poszczególnych swoich wypowiedzi? Przecież jedno przeczy drugiemu!

free
1 rok temu
Reply to  Mar

no to mamy dowód tumanie- twojej „zdolności „

Mar
1 rok temu
Reply to  free

O, szybko nastąpiła kulminacja twojej bezradności w tym wątku 😀

free
1 rok temu
Reply to  Mar

nawet takie sformułowanie (kulminacja)bez kluczyka opacznie rozumiesz (…..)

Mar
1 rok temu
Reply to  free

Jak zwykle zabrakło ci argumentów i się ośmieszyłeś, więc użyłeś jednej ze swoich taktyk „ucieczki”, w tym wypadku epitetów i bredni pisząc: „no to mamy dowód tumanie- twojej „zdolności „”. Nazwij mnie jeszcze „dyletantem” i skłam coś na mój temat, żeby tradycji twojej nieudolności stało się zadość 😉

free
1 rok temu
Reply to  Mar

sam widzisz że nawet z „kluczem” jesteś intelektualnym tumanem nie potrafiącym zrozumieć zdolności które sam wyeksponowałeś —cytat
twój „””jednocześnie być zdolnym dodawać klucze do zrozumienia poszczególnych swoich wypowiedzi”””

Mar
1 rok temu
Reply to  free

Mędrcu pisowski, gdzie w zadanym przeze mnie pytaniu retorycznym:
„Jak można być ograniczonym i mieć trudności w jasnym, wyrazistym wysławianiu się, a jednocześnie być zdolnym dodawać klucze do zrozumienia poszczególnych swoich wypowiedzi?”
wyraziłem, że chodzi o mnie, albo że miałem na myśli siebie? Gdzie tam widzisz zaimek „ja” lub cokolwiek innego, co by na to wskazywało?

Urojenia leczy się u psychiatry, a obłudę u Jezusa.

problem
1 rok temu
Reply to  Mar

a tumana nigdzie nie wyleczysz, trzeba z tym żyć. Oto przykład wyjaśniający twoje tumana zdolności — „Jednak kluczem do zrozumienia „mojej”(wypowiedż „Mar”-a) poprzedniej wypowiedzi”

Mar
1 rok temu
Reply to  problem

Jak napisałem wcześniej, dyskusja z tobą nie ma sensu.

Natomiast z twoich „wypowiedzi” wynika, że tarnobrzeskie struktury PiS nie prowadzą ani nie zamierzają prowadzić zbiórki podpisów w celu przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania obecnego prezydenta miasta. Czyli na razie narzekacie na PO, żeby narzekać.

free
1 rok temu
Reply to  Mar

nie ma sensu, bo w dyskusji muszą być argumenty a tuman ich nie widzi i nie potrafi się odnieść rzeczowo.Tuman też insynuuje moją działalność w PiS-sie a w szczególności NIE-działanie w zamiarach zbiórki podpisów .bo nie zrozumiał że takową powinny podjąć wszyscy zainteresowani(wyłączając sympatyków PO z oczywistych powodów.)

Mar
1 rok temu
Reply to  free

I co jeszcze „ciekawego” napiszesz tu-manie? 😉

Pisak
1 rok temu
Reply to  free

Wyżej napisałeś, podpisując się jako ,,ślepy” (poniekąd słusznie), o tajemniczej partii, która ,,odbudowuje kraj (gospodarkę) i daje swoim obywatelom”. Wstydzisz się, że jesteś typowym pis-owskim „Łukaszem”?

ślepy
1 rok temu
Reply to  Pisak

„ślepy” to sarkazm do widzenia rzeczy nawet dla ślepego widoczne. niestety niewidoczne nawet w domysłach takim jak ty.Insynuowanie negatywnych cech i łganie w żywe oczy to zwyczaj tej „tajemniczej partii” co rządziła poprzednio i ich zwolenników w celu utopijnego POwrotu do „koryta” . JA NIE MAM POWODÓW DO WSTYDU choćby z tego powodu ze jestem w większości dumnych Polaków i cieszę że mój kraj rozwija się jak nigdy!!! w moim życiu.Nazywanie mnie Łukaszem przez człowieka o miernym intelekcie nie jest dla ujmą

Pisak
1 rok temu
Reply to  ślepy

Pięknie mówisz, podobnie jak Adrian, co nie zmienia faktu, że wstydzisz się swoich związków z PiS-em. Jeśli to taka prawa i sprawiedliwa partia, która robi same dobre rzeczy dla Polski, to dlaczego boisz się powiedzieć wprost, że jesteś jej członkiem lub zwolennikiem?

ślepy
1 rok temu
Reply to  Pisak

Mówię to co mam do powiedzenia i nie widzę powodu aby dawać ci wątpliwą satysfakcję z bezpodstawnych insynuacji.

Pisak
1 rok temu
Reply to  ślepy

Czyli wstydzisz się lub boisz przyznać swoje uwielbienie dla PiS. Z taką ,,odwagą” prędko w strukturach nie awansujesz.

ślepy
1 rok temu
Reply to  Pisak

Uwidoczniłeś bardzo jasno różnicę postaw między nami . Niestety z rady mi udzielonej wyłania się cecha POprzedników a dla mnie obca i powodująca niechęć do dalszej dyskusji.

Pisak
1 rok temu
Reply to  ślepy

Masz rację, odwaga nie jest twoją mocną stroną. Typowy „Łukasz” i tyle.

ślepy
1 rok temu
Reply to  Pisak

POmieszały ci się POjęcia — odwaga z głupotą jak się kiedyś z tym uporasz to się odezwij.

Pisak
1 rok temu
Reply to  ślepy

Tobie się mieszają i to nie tylko pojęcia. Przecież nie chcesz przyznać się wprost do swojej aprobaty dla PiS. Także doskwiera ci brak odwagi, głupota nie ma z tym nic wspólnego.

Mar
1 rok temu
Reply to  Pisak

Dyskusja z tym „mędrcem” pro-pisowskim to strata czasu. Jak widać wykazywanie mu jego ignorancji i kłamstw przynosi skutek odwrotny do zamierzonego, także najlepiej nie reagować na jego ujadanie.

klucz
1 rok temu
Reply to  Mar

Nic tuman nie pojął i dalej ma czelność wykazywać swoje błazenady za talenty intelektualne. Kończ waść wstydu oszczędż!!!!

Mar
1 rok temu
Reply to  klucz

Jest taki kawałek Tede feat Bezele – Techno, jazda, jazda. Zrób jego cover powtarzając słowo „tuman”, bo powtarzasz je z takim zamiłowaniem, jakbyś odczuwał jakąś dziwną przyjemność przy tym 😀

litość
1 rok temu
Reply to  Mar

jest takie coś jak honor ,ambicja, wstyd ale nikt nie przedstawił ci ich biedaku .

Mar
1 rok temu
Reply to  litość

Nie załapałeś jeszcze tu-manie? Ja właśnie, w przeciwieństwie do ciebie, mam honor i nie zamierzam się zniżać do polemiki z ignorantami, kłamcami, tchórzami itp. Dlatego dyskusję z tobą dotyczącą zbiórki podpisów skończyłem i teraz już tylko drwię z twoich obelg i innych wypocin 😉

007
1 rok temu

Dlaczego pozwalamy aby rząd wydał z publicznej kasy 2 miliardy złotych na mowę nienawiści i pogardy serwującą nam przez TVP? Zgadzam się, że PO i opozycja na wrednym geście posłanki PiS Lichockiej obecnie próbuje zbić jakiś kapitał. Trzeba uszanować fakt, że te billboardy są finansowane z dobrowolnej zrzutki a nie jak to miało miejsce podczas oczerniania własnego kraju na świecie płacąc za billboardy 19 milionów zł publicznej kasy przez skompromitowaną Polską Fundację Narodową powołana przez PiS.

tow.
1 rok temu
Reply to  007

Ty i podobni swoje pozwolenie wykazali w dniu wyborów doznając klęski,. więc nużno sidiet tiho i oglądać TVN.

łoł
1 rok temu
Reply to  007

NIE OCZERNIALI KRAJU TYLKO MÓWILI PRAWDĘ O „SĘDZIOWSKIEJ KAŚCIE” !!!

Tarnobrzeg obudź sie
1 rok temu

Co Tarnobrzeg na tym zyska????? 0 kasy przez następne lata to szykują nam, ci którzy to wieszają.

Bombel
1 rok temu

Oni wywiesza te reklamy, a my tu żyjemy – chcemy inwestycji nie Czarnobyla – a oni fundują nam Czarnobyl. Chcemy rozwoju, a nie reklam – zapamiętajcie to sobie. My tu żyjemy a nie wy.

mommo
1 rok temu
Reply to  Bombel

Poczatki Czarnobyla to my już mamy. I to w całym słowa tego znaczeniu. Feniks truje na potęgę. Zastanawiam się gdzie są służby ochrony środowiska? Wystarczy pojechać do Jadachów czy bliżej do Chmielowa wieczorm w weekend albo nad ranem w poniedziałek. Sama chemia. w powietrzu. Dlaczego zawsze wtedy jest największa emisja w zakładzie?

Mar
1 rok temu
Reply to  mommo

Ale przecież miasto się rozwija i tętni życiem 😉 Ostatnio obecna plejada odniosła kolejny sukces poprzez ustawienie kontenera na plastikowe zakrętki na Placu. Rzecz jasna na obchodach tego ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć Pana Prezydenta.
https://www.youtube.com/watch?v=69AQm0AP4wY

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
57
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content