Od środy 18 marca br. zamknięty plac targowy w Tarnobrzegu

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą kornawirusa istnieje konieczność ograniczania potencjalnego ryzyka jego rozprzestrzeniania. Podjąłem zatem decyzję o zamknięciu targowiska miejskiego przy ul. Kwiatkowskiego począwszy od dnia 18.03.2020 r. do odwołania. Moja decyzja podyktowana jest wyłącznie troską o mieszkańców.

Zdaję sobie sprawę, że jest to decyzja radykalna, lecz obecna sytuacja wymaga podejmowania wszelkich działań, które zmierzają do maksymalnego ograniczania wychodzenia z domu oraz spotykania się z innymi osobami, szczególnie w tak dużych skupiskach ludzkich. Podobne działania podejmują również inne miasta w naszym kraju, a, zamknięcie targowiska jest przejawem troski o zdrowie i życie mieszkańców naszego miasta.

Proszę Państwa o zrozumienie i stosowanie się do tej decyzji, jako wyraz wzajemnej obywatelskiej odpowiedzialności w ramach społecznej kwarantanny. Służby porządkowe będą zobligowane do bezwzględnego egzekwowania przestrzegania niniejszej decyzji.

Prezydent Tarnobrzega, Dariusz Bożek

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maniek
1 rok temu

TAK , TAK , LEPIEJ DAĆ ZAROBIĆ MARKETOM Z CHEMICZNĄ ŻYWNOŚCIĄ , NIKT NIE SPRAWDZAŁ ILE OSÓB ROBI ZAKUPY , A TARG CORAZ MNIEJSZY BO LUDZIE SAMI WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ . SAM KUPUJĘ TOWARY OD ROLNIKÓW , TO CO ONI WYPRODUKOWALI I TANIEJ NIŻ TA ŻYWNOŚĆ SKLEPOWA . FORSA WYPŁYNIE DO NIEMIEC CZY PORTUGALII A SKUPISKA STANĄ SIĘ WIĘKSZE W MARKETACH , A O TYM NIKT NIE POMYŚLAŁ , TYLKO ZAMKNĄĆ .POZAMYKAĆ WSZYSTKO , SKLEPY , ZAKŁADY I NIC NIE ROBIĆ TYLKO KAZAĆ LUDZIOM LEŻEĆ W DOMACH I CZEKAĆ . KAŻDY MYŚLĄCY CZŁOWIEK PRZED PODJĘCIEM DECYZJI IDZIE SPRAWDZIĆ ILE OSÓB JEST NA TAKIM TARGU , A TYCH LUDZI JEST BARDZO MAŁO , TO PO CO ZAMYKAĆ JAK SKUPISKO JEST MAŁE NIŻ TE W MARKETACH CZY INNYCH SKLEPACH . LUDZIE OPANUJCIE TROCHĘ STRACH I MYŚLCIE Z GŁOWĄ A NIE JAK ROBOTY , BO ZROBIMY CHYBA GORZEJ NIŻ SIĘ PRZEWIDUJĘ Z TYM PLACEM TARGOWYM . TO JEST POWIETRZE A NIE ZAMKNIĘTY MARKET CZY SKLEP . DO CZEGO TO DOPROWADZI ,ŻE BĘDĘ KUPOWAŁ TO I WYDAWAŁ KROCIE NA OBCY KAPITAŁ . JUŻ NIE WIERZĘ W CUDA O ZBIOROWISKACH , BO KAŻDY WIE JAK MA SIĘ ZACHOWAĆ A DZIĘKI BOGU NIE MA JESZCZE… Czytaj więcej »

głowa
1 rok temu
Reply to  maniek

Takie „mądrości” to se możesz opowiadać ja otworzą bazar a teraz masz się stosować do wydawanych zarządzeń i nie popisywać się skończonymi bredniami .

Rozum
1 rok temu

Gdy jeszcze nie było koronawirusa w kraju to rząd pierd…ł że jesteśmy na niego przygotowani i czekaliśmy aż się pojawi zamiast od razu zamykać granice a powracających kierować do kwarantanny. Obecnie najlepszym rozwiązaniem byłoby aby KAŻDY obywatel wychodził z domu w maseczce za kilkanaście groszy i w jednorazowych rękawiczkach. Lecz jesteśmy tak zajebiście przygotowani, że nawet szpitale mają mało śmiesznie tanich maseczek i muszą odwoływać zaplanowane operacje. Obecnie maseczki warte kilkanaście groszy chodzą po 10 złotych za sztukę. Zakładając rękawiczki i maseczki, których nie mamy bo byliśmy super przygotowani zapobieglibyśmy w prosty sposób rozprzestrzeniania się wirusa. Policja i inne służby pilnowały by aby każdy je zakładał. Za chwilę gospodarka stanie, straty będą liczone w miliardach bo byliśmy super przygotowani jak to ciągle premier i prezydent w tv powtarzali a wirus będzie rozprzestrzeniał się dalej. W kosmos latamy a nie potrafimy wyprodukować prostej maseczki…

łajka
1 rok temu
Reply to  Rozum

Jaki rozum przecież to pusta durna makówa Wypowiadaj się o sadzeniu buraków bo koronawirus dla ciebie to kosmos..

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content