Tarnobrzeg: Urząd Miasta zamknięty dla petentów

– Podjęte kroki podyktowane są wyłącznie troską o bezpieczeństwo, zdrowie i życie ludzkie. Od wtorku, 17 marca, podobnie jak wiele innych urzędów i instytucji w regionie i całym kraju, zamykamy drzwi Urzędu Miasta Tarnobrzega zawieszając czasowo bezpośrednią obsługę klientów. W tym miejscu chcę podkreślić, że urząd miasta i urzędnicy pracują normalnie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 ( wyjątkowo we wtorki, aż do odwołania, nie pełnimy wydłużonego dyżuru) – wyjaśnia prezydent Dariusz Bożek.

– W godzinach pracy Urzędu Miasta Tarnobrzega urzędnicy pozostają do dyspozycji mieszkańców, ograniczamy tylko bezpośredni kontakt urzędników z interesantami, a także samych interesantów np. przy stanowiskach Biura Obsługi Interesanta. Wiem, że ta decyzja rodzi pewne uciążliwości, ale sytuacja w Polsce jest na tyle poważna , że każdy odpowiedzialny gospodarz robi co w jego mocy, aby ją opanować. Liczę na Państwa wyrozumiałość i proszę o załatwianie spraw urzędowych telefonicznie, bądź drogą elektroniczną. W sprawach bardzo ważnych, terminowych, albo w kwestii odbioru pilnych zaświadczeń, możliwa będzie wizyta w urzędzie, ale tylko po uprzednim umówieniu się telefonicznym – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hff
1 rok temu

Brawo, mam nadzieję, że ludzie zrozumieją powagę i nie będą na „”wolnym chcieli załatwiać na siłę swoje sprawy””.

zdrowy rozsądek
1 rok temu

Gdzie tu powaga? Nie uzasadniona panika ze strony prezydenta. Kasa jest za szybą z małym wejściem na pieniądze. W jaki sposób może zarazić się kasjerka? Urzędnicy również mogą obsługiwać zza szyb. Co da zamknięcie urzędu gdy sklepy i apteki są pełne ludzi? Taka decyzja tylko podkręca panikę a ludzie masowo wychodzą z domów robić zapasy w sklepach i wielokrotnie zwiększają ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Mariola
1 rok temu

nasz odważny prezydent narobił w gacie i zamknął urząd – to taki kapitan co uciekł pierwszy z okrętu

Jumper
1 rok temu

Nagle okazuje się jak wiele spraw w UM można załatwić zdalnie. Jeżeli urząd będzie działać „na pół gwizdka” a mimo to świat się nie zawali to jasno pokaże jaki tam panuje na co dzień przerost zatrudnienia.

Mar
1 rok temu
Reply to  Jumper

Przerost zatrudnienia to jedno, brak wiedzy / umiejętności / woli do podejmowania słusznych działań i unikania niesłusznych to drugie. Przykłady:
– w skali „makro”: transakcja z PFR na udziałach w wodociągach,
– w skali „mikro”: sposób ustawienia wiaty przystankowej na ulicy 1 Maja od strony Tapimy.

pid
1 rok temu
Reply to  Mar

Nachalnie wykorzystujesz pandemię do polityki . Wszyscy mają się stosować do zarządzeń w tej sprawie -taki jest nakazu chwili.

Mar
1 rok temu
Reply to  pid

Nie było transakcji PFR na udziałach w wodociągach tarnobrzeskich? Wiata przystankowa na ulicy 1 Maja od strony Tapimy nie jest ustawiona od wewnątrz chodnika zamiast od zewnątrz, jak po przeciwnej stronie jezdni? Z faktami będzie dyskutował. Poza tym jak nie interesuje cię polityka, to po co zabierasz głos na jej temat?

pid
1 rok temu
Reply to  Mar

Treść arykułu dotyczy pracy U.M w sytuacji pandemii !!!!. i nie pier… o transakcjach i innych oczywistych rzeczach bo stajesz się bezwiednym maniakiem .

Mar
1 rok temu
Reply to  pid

Dlaczego nie upominasz tak np. Jumpera? On (i nie tylko on) również naruszył podany przez ciebie kanon tematyki artykułu pisząc o przeroście zatrudnienia w urzędzie. Kto tu jest maniakiem.

iret
1 rok temu
Reply to  Mar

czyżby się usprawiedliwiłeś? -maniaków jest już dwóch

Mar
1 rok temu
Reply to  iret

Na co czekasz? Upomnij wszystkich, którzy napisali coś nie na temat. No chyba, że maniakalnie oddajesz się czepianiu się moich wypowiedzi, to wtedy bredź dalej.

iret
1 rok temu
Reply to  Mar

Czekam aż coś zrozumiesz albowiem ty tu jesteś liderem w twórczości i oportuniżmie. Inni pójdą za przykładem

Mar
1 rok temu
Reply to  iret

Nadal ględzisz zamiast upomnieć pozostałych, którzy napisali coś nie na temat, łamiąc twoje reguły. Czyli twoim celem nie jest porządek dyskusji itp., tylko maniakalne czepianie się moich wypowiedzi. Taka twoja uczciwość.

iert
1 rok temu
Reply to  Mar

Poczytaj sam siebie i nie imputuj mi swoich błędów i niedorzeczności

Mar
1 rok temu
Reply to  iert

No i co jeszcze żenującego napiszesz? 😉 Bo że napiszesz nic uczciwego, mądrego i ciekawego to już wiemy.

iret
1 rok temu
Reply to  Mar

Zaprezentowałeś się jako ograniczony i kłamliwy złośliwiec

Mar
1 rok temu
Reply to  iret

Ciekawe gdzie 😀 Żałosne to co piszesz biorąc pod uwagę, że maniakalnie czepiasz się moich wypowiedzi, pisząc do mnie np. „Treść arykułu dotyczy pracy U.M w sytuacji pandemii !!!!”, podczas gdy m.in. Jumperowi do tej pory nie zwróciłeś uwagi za to, co napisał nie w temacie. W ten sposób krystalizuje się twoja obłuda, niesprawiedliwość i ignorancja.

iret
1 rok temu
Reply to  Mar

Powtarzasz się kłamliwie i złośliwie nie odnosząc się do swojego udziału w pisaniu nie na temat Tacy jak ty to ludzie „nieskazitelni”, bez winy. To osoby przekonane, że zawsze mają rację. Nie odczuwają wyrzutów sumienia spowodowanych ich niewłaściwym zachowaniem, nie przyznają się do „winy”, to zawsze inni są winni. Są zwykle nieufne, podejrzliwe, posiadające poczucie krzywdy, przepełnione złością, mściwe, zazdrosne, zadufane w sobie, przekonane o własnej wyższości, mające niezachwiane przekonania:– Swoje wiem i nic mnie nie przekona – mówią. Nigdy nie wypowiedzą– Przyznaję, to moja wina.

Mar
1 rok temu
Reply to  iret

Nadal nie widzę twojego upomnienia dla m.in. Jumpera. Także twoje ujadanie jest dla mnie gowno warte 😉

iret
1 rok temu
Reply to  Mar

Twoje „inteligentne i rzeczowe” wypowiedzi są wystarczającym dowodem już na nie kierowanie upomnień dla innych, ale nawet takie spostrzeżenie trzeba ci napisać

Mar
1 rok temu
Reply to  iret

Ględzisz i ględzisz, a upomnienia dla m.in. Jumpera jak nie było, tak nie ma. Do roboty 😀

As
1 rok temu
Reply to  Mar

Nie siej chłopie fermenu chociaż teraz. Myślę ,że sam miałeś swoją szansę. Najlepiej krytykować innych. Trzeba mieć trochę wyczucia i umiaru. Bez odbioru.

Mar
1 rok temu
Reply to  As

Ty możesz pisać co chcesz, np:
„As
Naprawdę nie rozumię postawy Kościoła. Stoimy w obliczu pandemii na katastrofalną skalę . Mam nadzieję ,że to tylko głupota i ludzie mają elementarne poczucie zdrowego rozsądku. To test dla nas wszystkich. Musimy go zdać.”.
To i mi wolno.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Jumper

Podobno sekretarz pracuje zdalnie. Urzędnicy mają spokój i dobry klimat do pracy.

bumcykcyk
1 rok temu

I bardzo dobrze ze siedzi w domu. Akurat ona wprowadza jedynie chaos bo pojecia nie ma co robi. Debilne pomysly ktore sie kupy nie 3maja.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content