Szpital w Tarnobrzegu wstrzymuje przyjęcia!

Zarządzeniem dyrektora Wiktora Stasiaka Szpital Wojewódzki w Tarnobrzegu wstrzymuje przyjęcia od dzisiaj, tj. od piątku 20 marca br.
wstrzymanie przyjec

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
inter
1 rok temu

Wiktor coś ty zrobił? Drugie Włochy w Tarnobrzegu? ktoś musi za to odpowiedzieć – albo z Sanepidu albo ze szpitala.

smail
1 rok temu
Reply to  inter

Ręka rękę myje….

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

nasz szpital dokonał selekcji do wyleczenia według wieku jak we Włoszech

AHP Krk
1 rok temu

Właśnie w Tarnobrzegu jest taka selekcja wg wieku( mam osobiste doświadczenia). Teraz zacznie się przepychanka i szukanie winnych.
Tarnobrzeg ma najmądrzejszych lekarzy, prawników, sanepid, inspekcję handlową o władzach nie wspomnę bo wczoraj dały popis z targowiskiem.

obywatel
1 rok temu
Reply to  AHP Krk

Miasto złodziei, oszustów , kłamców – czym większy stołem tym większy złodziej, oszust i kłamca
– zwłaszcza ścierwo prawnicze Tarnobrzeskie (chociaż są to wyjątki), sędziowie , policjanci i prezesi spółdzielni z bandą usłużnych takich samych .
Wszystko po znajomości dla swoich złodziei, oszustów i kłamców.

możetak
1 rok temu

dokonał selekcji do leczenia po znajomości jak w Pipdówce a nie jak we Włoszech!!

As
1 rok temu

Mam tylko nadzieję ,że nie powtórzy się sytuacja ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą. Tam zarażonych jest kilkanaście osób z personelu. Według mnie zawinił brak szkoleń na diagnozowanie pacjentów i dostateczny brak środków ochrony osobistej personelu jeżeli pojawią się zarażenia wsród Nich. Obym tylko się mylił. Ale o tych ludzi trzeba natychmiast bardziej zadbać i chronić w całym kraju. Są na pierwszej linii walki z tą pandemią. Wszyscy nie tylko z zakaźnych. Zarażony może być potencjalnie już każdy pacjent. Trzeba robić personelowi testy raz w tygodniu. Nieświadomie mogą przecież zarażać innych pacjentów i personel. Ale 1,5-1,8 tysiąca jak dotychczas testów dziennie to zdecydowanie za mało. Podobno do przebadania w kolejce czeka około 50 tysięcy próbek.Co z nami będzie jak ich zabraknie.

Mar
1 rok temu

Oddział ratunkowy też zamknięty? Gdzie będą przewożeni ludzie z wypadków itp.?

idec
1 rok temu

I tak to jest jak dyspozytor z kopalni zostaje dyrektorem szpitala !!! Taka polityka.

Mariusz
1 rok temu

Reakcja szpital bardzo słuszna.Ograniczenia zakażenia jest podstawą. Rozliczyć trzeba system, według którego nie ma zachorowań, co jest bzdurą. Ważne jest życie, a nie dane statystyczne i podbijanie oglądalności… to nie ten etap. Ja w każdym przypadku wybieram R54 🙂

gotowość
1 rok temu

Czy osoby z takimi objawami nie miały być od razu kierowane na oddziały zakaźne? W tym szpitalu to ktoś myśli w ogóle?!

Wiktor
1 rok temu
Reply to  gotowość

A ktoby myslal Kasa wpływa co miesiąc. Przecież nie muszę myśleć Jest wirus to zwalnia w Tarnobrzegu od myślenia

wystraszony
1 rok temu

Ktoś musi za to odpowiedzieć. Skoro ukarany został facet za to że umyślnie wprowadził lekarzy w błąd że jest zarażony to kto odpowie za narażenie wielu ludzi w szpitalu w Tarnobrzegu : personelu szpitala ,odwiedzającą rodzinę i sąsiadów i w końcu wszystkie oddziały łącznie z SOR em .
Z obserwacji wiem ,z e dyrektorzy w czasie pracy nie opuszczają gabinetów ,nie nie wiedzą , nic nie słyszą a czasami nawet tracą zdolność zarządzania ze stresu. Tylko czy to ich zwolni z odpowiedzialności. Właściwe organy powinny to ustalić kto i za co odpowie.

qwerty
1 rok temu

jezu chryste!

ciocia Gienia
1 rok temu
Reply to  qwerty

i Maryjo zawsze dziewico

Monika
1 rok temu

Dlaczego pracownikom, którzy mają iść na kwarantanne dopiero w przyszłym tygodniu zrobią testy na wirusa? To powinno się stać natychmiast. I to nie testy na które czeka się kilka dni, tylko te szybkie. Sanepid zachowuje się jak by płacił z własnej kieszeni za te testy! Albo już rozdali znajomym! Każdy przed przyjęciem powinien pierwsze co to mieć zrobiony NATYCHMIASTOWY TEST- od razu z wynikiem!

zielona?
1 rok temu
Reply to  Monika

A waćpani na kompetencje do kontestowania oficjalnych procedur i w jakim celu to robi?

Gość
1 rok temu
Reply to  Monika

Ale oni właśnie czekają w tej „szybkiej” kolejce. Potrwa to pewnie może i z tydzień ale będzie. Najgorsze ,że ludzie którzy okażą się zdrowi też muszą przebywać na kwarantannie i nie pracują np. w szpitalach.

tiki
1 rok temu
Reply to  Gość

szybką kolejkę to masz po bułki – POmyliło ci się.

Ludmiła
1 rok temu

Czyli co? Zamknęli szpital, to składki zdrowotnej do ZUS też możemy nie odprowadzać – nie ma usług, nie ma płatności.

wzór
1 rok temu
Reply to  Ludmiła

myślenie godne „geniusza” i musi być on z „rozwijającego” się Tarnobrzega.

Mieszkaniec
1 rok temu

Ludzie! Co wy wszyscy pleciecie? Może służba zdrowia jest jaka jest, ale w Polsce jest ona BEZPŁATNA – to wielka zdobycz socjalna. W takiej Korei, Singapurze, czy w Szwajcarii – co z tego, że mają lepszą opiekę zdrowotną, kiedy trzeba za nią płacić i ubodzy-uczciwi ludzie umierają tam na ulicach. Zero sprawiedliwości społecznej. Cieszcie się tym co macie i siedźcie cicho.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Wymieniłeś kraje takie jak Szwajcaria, więc wypadałoby również porównać Szwajcarię z Polską pod względem: wartości ich walut, średniego wynagrodzenia czy PKB per capita. Jakbyś zarabiał jako pracownik fizyczny ponad 18.000,00 zł miesięcznie, to by cię było stać zapłacić za leczenie prywatne.

wor
1 rok temu
Reply to  Mar

Nie wydurniaj się

tiki
1 rok temu
Reply to  Mar

myślenie godne „geniusza” i musi być on z „rozwijającego” się Tarnobrzega.

Mar
1 rok temu
Reply to  tiki

Przykładowe dane na temat Szwajcarii:
https://www.money.pl/gospodarka/tak-zarabia-sie-w-szwajcarii-w-polsce-to-kwoty-niewyobrazalne-6436458223138945a.html
Czekam na rzeczowe porównanie tych danych z analogicznymi danymi dla Polski przez mędrców „wor” i „tiki” 😀

tiki
1 rok temu
Reply to  Mar

ja nie biorę kasy za durne .żenujące popisy – czekaj bo ci płacą tylko za co???

Mar
1 rok temu
Reply to  tiki

Toś się popisał rzeczowością w poruszanym wątku 😀 Tchórz!

mommo
1 rok temu

Ta kobieta była wcześniej przez dwa tygodnie na innym oddziale, wyszła na weekend do domu i wróciła z zapaleniem płuc. Wychodzi na to że złapała to w szpitalu

Bolek
1 rok temu

A u nas LUZ – można rozsiewać wirusa i wchłaniać do woli. Gdyby rząd był bardziej restrykcyjny w tym temacie (MASECZKI I RĘKAWICZKI, to pewnie jak w Chinach wirus powoli ustępowałby, a teraz można sobie wdychać oraz rozsiewać wszędzie i mogą to robić wszyscy- no może poza szpitalami.

toty
1 rok temu
Reply to  Bolek

myślenie godne „ćwoka” i musi być on z „rozwijającego” się Tarnobrzega.

Bolek
1 rok temu
Reply to  toty

…Czechy coraz silniej walczą z koronawirusem. Rząd Czech przyjął w środę rozporządzenie zabraniające przebywania poza miejscem zamieszkania bez ochrony ust i nosa. Ponadto Czesi będą musieli się dostosować do nowych ograniczeń dotyczących sklepów. Wyznaczono godziny, w których zakupy będą mogły zrobić wyłącznie osoby, które przekroczyły 65 r. życia… Czytaj człowieku i myśl, bo myślenie ma przyszłość i nie ubliżaj innym.

toty
1 rok temu
Reply to  Bolek

Daruj sobie takie myślenie,(„u nas można rozsiewać wirusa i wchłaniać do woli”). tu pisze się o naszym szpitalu i o naszych procedurach . a ty swoich nie znasz i pleciesz o czeskich by wywołać wrażenie u nas żle, oni mają lepsze. Tarnobrzeskie POczerwieniałe ćwoki nie znają polskich procedur tylko słuchają swoich propagandzistów i lamentują to żle to za póżno ,to niewystarczająco a wszystko to kłamstwa i fałsz.Przykładem niech będą „krótkie kolejki „tylko ćwoki nie wiedzą że testy się sprawdzają ( wykrywają wirusa) dopiero po 7-miu dniach od zakażenia. By się mądrzyć wiadomościami czytaj wiadomości z oficjalnych polskich instytucji.

Bolek
1 rok temu
Reply to  toty

Pisz, pisz i pisz co ci szara struktura dyktuje i chwal się – sam.

Gość
1 rok temu
Reply to  toty

To wytłumacz geniuszu jakim cudem po tym jak wyszło ,że minister ma tego wirusa przebadali cały rząd.Wyniki były znane już następnego dnia. Okazało się ,że nie są zarażeni….

toty
1 rok temu
Reply to  Gość

Z takiego świata kłamstw i głupot musisz wyczołgać się sam- recepta była wyżej.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content