„Chcemy poznać Wasze obawy i problemy” – Apel prezydenta D. Bożka do przedsiębiorców

Z apelem do przedsiębiorców zwrócił się dzisiaj prezydent Tarnobrzega, Dariusz Bożek. Treść apelu prezentujemy poniżej.

„Drodzy przedsiębiorcy, wszyscy prowadzący małe i średnie, ale też duże biznesy w naszym mieście. Wszyscy, którzy już teraz doświadczacie skutków pandemii. By nie tracić czasu, już teraz przedstawiłem propozycje pomocy, jaką ze strony miasta możemy Wam zaoferować. Zdaję sobie jednak sprawę, że w wielu przypadkach nie będzie to wystarczające, by podnieść firmę, by utrzymać miejsca pracy. Zdaję sobie sprawę również z tego, że jako samorząd nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom, jakie rodzą się w tej dramatycznej sytuacji. Państwo też jesteście tego świadomi. Ogranicza nas sytuacja finansowa, ograniczają nierzadko też przepisy. Chcemy jednak zrobić co w naszej mocy, by po ustaniu zagrożenia, jak najszybciej do naszego miasta powróciło normalne życie.

Aby móc zaproponować być może jeszcze jakieś inne, konkretne rozwiązania, które pomogą zapobiec poważnym ekonomicznym skutkom pandemii w naszym mieście, chcemy poznać Wasze obawy i problemy, z jakimi obecnie się zmagacie. Chcemy wsłuchać się w Wasze propozycje rozwiązań, które usprawnią działania zmierzające do wznowienia prowadzonej przez Was działalności. Czekamy na maile: przedsiebiorca@um.tarnobrzeg.pl”

Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariola
1 rok temu

Przedsiębiorcy potrzebujący pomocy powinni wywiesić białe gacie na płocie a druhowie z OSP zapewnią im niezbędne wsparcie. Panie Darku, kontynuujemy pana sztandarowy pomysł !

Anna
1 rok temu
Kazol
1 rok temu

OMG !!!!

Opineo
1 rok temu

Do roboty Władzo w mieście w centrum pełno ludzi przy banku pko sa, dzikowiaku, pss, itp. szczególnie starszych osób gdzie jest policja, straż miejska czy nikt nic nie widzi ? Obudził się nasz Prezydent (mieszkaniec Krosna) i pyta się o co chodzi , w czym pomóc, co wam potrzeba, itp. Co to jest Poradnia Miejska i przedsiębiorcy mają się pytać i prosić ? Gdzie są gotowe działania, rozporządzenia, itp. Gdzie jest pomoc miasta na co Prezydent czeka ?

Janusz
1 rok temu
Reply to  Opineo

Prezydent chce tylko poznać opinie i w tym celu można do niego łaskawie wysłać maila.

Now
1 rok temu
Reply to  Janusz

No tak zbieże opinie i w czerwcu zorganizuje z Przedsiębiorcami spotkanie. Następnie po wakacjach Rada Miasta zaopiniuje no i mamy koniec roku.

Gość
1 rok temu
Reply to  Opineo

Adrian obiecał ćwierć biliona . Cierpliwości maseczki z Chin już dziś przylecą.

Biznesmen
1 rok temu

Panie burmistrzu ja apeluje aby pan podał sie do dymisji potem oddał ster komuś innemu i udał się na zasłużoną emeryture.

Mar
1 rok temu

Może tak nie utajniać umów zawieranych przez gminę lub jej jednostki / spółki?
http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII/20.52.1.pdf
Przecież transakcja z PFR to miał być super interes dla miasta. Dlaczego więc jej szczegółowe warunki są poufne i gmina nie chce się nimi pochwalić przed mieszkańcami? No i jak to się ma do transparentności zarządzania miastem, o której mowa w programie wyborczym Pana Prezydenta?

maas
1 rok temu

W Czechach i na Słowacji maseczki i środki dezynfekcyjne straż rozdaje ludziom starszym za darmo! U nas ktoś musi zarobić

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content