Szpital w Nowej Dębie apeluje o wsparcie: Brakuje funduszy na zakup koniecznych środków ochronnych dla personelu i pacjentów

Powiatowy Szpital w Nowej Dębie apeluje o wsparcie: Brakuje funduszy na zakup koniecznych środków ochronnych dla personelu i pacjentów.

Treść komunikatu:

SZANOWNI PAŃSTWO!

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie pozostaje w nieustannej gotowości ratowania zdrowia i życia dla pacjentów miasta i gminy Nowa Dęba, powiatu tarnobrzeskiego i okolic. Niestety ze względu na ogromne niedofinansowanie placówek zdrowia, a w tym i szpitali, brakuje funduszy na zakup koniecznych środków ochronnych dla personelu i pacjentów takich jak: maseczki, kombinezony, płyny dezynfekcyjne, leki, w aktualnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

W tym trudnym momencie, w którym obecnie się znaleźliśmy, WESPRZYJMY Szpital Powiatowy w Nowej Dębie, aby wtedy, kiedy to będzie koniecznie, był on jak najlepiej przygotowany do ratowania życia i zdrowia pacjentów.

Dlatego ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Nowa Dęba, powiatu tarnobrzeskiego i okolic, a także wszystkich ludzi dobrej woli spoza naszej społeczności, O WSPARCIE SZPITALA wpłatą choćby symbolicznej kwoty na podane poniżej konto, czym być może przyczynimy się do uratowania życia i zdrowia komuś z lokalnej społeczności, komuś kogo znamy bezpośrednio z sąsiedztwa, komuś kto po prostu jest naszym bliźnim.

Konto do zbiórki: PEKAO S.A. O/Tarnobrzeg 07 1240 2744 1111 0000 3990 9648 z dopiskiem “Darowizna dla szpitala”.

Z wyrazami szacunku!

Wiesława Barzycka – p.o. Dyrektor SPZ ZOZ w Nowej Dębie

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
1 rok temu

W pierwszej kolejnosci proszę sie zwrócić do wlasciwych organów panstwowych I samorzadowych
.Poinformować o efektach a następnie zwrocić do ludu miast I wsi.To jest uczciwe chyba

Mar
1 rok temu
Reply to  Bolek

Dokładnie. Płacimy podatki, niemałe. Zresztą rząd mówił, że jesteśmy przygotowani, a procedury działają. No to skąd teraz takie problemy pisowcy?

Siarka jest jedna
1 rok temu

Kasę wpłaca kto chce, w Tarnobrzegu są zrzutki, w Nowej Dębie też mogą być. To nasz powiat. Ludzie bądźcie ludźmi.

Ewa
1 rok temu

Ludzie dadzą Ale to jest skandal że rząd nie daje tych miliardów!

Tina
1 rok temu

Jak to możliwe???? Rząd przekazał miliardy na walkę z wirusem !! Znowu społeczeństwo ma się zbierać na podstawowe rzeczy

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content