Szpital w Nowej Dębie apeluje o wsparcie: Brakuje funduszy na zakup koniecznych środków ochronnych dla personelu i pacjentów

Powiatowy Szpital w Nowej Dębie apeluje o wsparcie: Brakuje funduszy na zakup koniecznych środków ochronnych dla personelu i pacjentów.

Treść komunikatu:

SZANOWNI PAŃSTWO!

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie pozostaje w nieustannej gotowości ratowania zdrowia i życia dla pacjentów miasta i gminy Nowa Dęba, powiatu tarnobrzeskiego i okolic. Niestety ze względu na ogromne niedofinansowanie placówek zdrowia, a w tym i szpitali, brakuje funduszy na zakup koniecznych środków ochronnych dla personelu i pacjentów takich jak: maseczki, kombinezony, płyny dezynfekcyjne, leki, w aktualnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

W tym trudnym momencie, w którym obecnie się znaleźliśmy, WESPRZYJMY Szpital Powiatowy w Nowej Dębie, aby wtedy, kiedy to będzie koniecznie, był on jak najlepiej przygotowany do ratowania życia i zdrowia pacjentów.

Dlatego ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Nowa Dęba, powiatu tarnobrzeskiego i okolic, a także wszystkich ludzi dobrej woli spoza naszej społeczności, O WSPARCIE SZPITALA wpłatą choćby symbolicznej kwoty na podane poniżej konto, czym być może przyczynimy się do uratowania życia i zdrowia komuś z lokalnej społeczności, komuś kogo znamy bezpośrednio z sąsiedztwa, komuś kto po prostu jest naszym bliźnim.

Konto do zbiórki: PEKAO S.A. O/Tarnobrzeg 07 1240 2744 1111 0000 3990 9648 z dopiskiem “Darowizna dla szpitala”.

Z wyrazami szacunku!

Wiesława Barzycka – p.o. Dyrektor SPZ ZOZ w Nowej Dębie

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
11 miesięcy temu

W pierwszej kolejnosci proszę sie zwrócić do wlasciwych organów panstwowych I samorzadowych
.Poinformować o efektach a następnie zwrocić do ludu miast I wsi.To jest uczciwe chyba

Mar
11 miesięcy temu
Reply to  Bolek

Dokładnie. Płacimy podatki, niemałe. Zresztą rząd mówił, że jesteśmy przygotowani, a procedury działają. No to skąd teraz takie problemy pisowcy?

Siarka jest jedna
11 miesięcy temu

Kasę wpłaca kto chce, w Tarnobrzegu są zrzutki, w Nowej Dębie też mogą być. To nasz powiat. Ludzie bądźcie ludźmi.

Ewa
11 miesięcy temu

Ludzie dadzą Ale to jest skandal że rząd nie daje tych miliardów!

Tina
11 miesięcy temu

Jak to możliwe???? Rząd przekazał miliardy na walkę z wirusem !! Znowu społeczeństwo ma się zbierać na podstawowe rzeczy

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x