Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka

Szanowni Państwo.

Zobligowani obowiązującymi w całym kraju obostrzeniami dotyczącymi zgromadzeń, nie możemy spotkać się na tradycyjnej konferencji prasowej. Chciałbym jednak, mimo wszystko, przekazać kilka najważniejszych informacji dla mieszkańców naszego miasta. Zapraszam już dziś, 26 marca o godzinie 11.00 na live na moim fanpage’u:

https://www.facebook.com/DariuszBozekTBG/

PS. Zapis livea będzie retransmitowany w TVL Telewizja Lokalna z myślą o tej części społeczeństwa, która nie korzysta z mediów społecznościowych.

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

Ciekawe czy będzie tylko o koronie, czy też o „normalnych” działaniach gminy. Bo odkąd nie przyjmują interesantów mają mniej roboty, więc przez ostatnie dni powinni poczynić znaczące postępy. Może np. opracowali wreszcie harmonogram realizacji drogi obwodowej?

obywatel
1 rok temu

Bożek już wiadomo o czym będziesz bredził (czytaj tekst o pomysłach pomocy),
Ty co wpakowałeś na stołki ludzi zbędnych (po linii partyjnej) zatrudniasz zbędnych ludzi (prawnicy i kancelarie prawne), pozatrudniani emeryci i działacze z komunistycznym rodowodem , co nasadzasz wydajesz zbędnie publiczną kasiorę (krzewy wzdłuż ruchliwej drogi, plandeki. słupki) za tysiące złotych znowu się będziesz lansował – zbędna twoja konferencja – nic nie wniesie, żadnych realnych propozycji.

Mar
1 rok temu
Reply to  obywatel

Ale się pokaże, lud tarnobrzeski zobaczy, że troskliwy i dobry gospodarz 😉 Będzie też okazja do pochwalenia się wyborem wykonawcy na przebudowę ulic Plażowej i Żeglarskiej. Bo „transparentnością” zarządzania miastem poprzez poufność treści umowy z PFR pewnie nie będą się chwalić.
http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII/20.52.1.pdf

Krzysiek
1 rok temu
Reply to  Mar

Niestety, zapomnij Mar o jakimkolwiek informowaniu mieszkańców co ze sprawami miasta, super sprawa ten koronawirus dla PDB , jest czym się lansować a ważne sprawy będą miesiącami leżeć bo przecież jest koronawirus 🙁

Mar
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

Krzysiek – pełna zgoda.

mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Mar

Który z mecenasów wydał opinie prawną ,że radnemu nie można udostępnić danych z umowy której strona jest Gmina. Piszę udostępnić a nie upubliczniać. A jak ma się ustawa o dostępie informacji publicznych . Do tego Prezydent się nie odniósł w odpowiedzi a powinien skoro powołuję się na inne przepisy.
To co się dzieje w urzędzie jeżeli chodzi o przestrzeganie prawa daje do myślenia. A może ktoś już wymyślił co z tym zrobić. Na razie prezydent i służby prawne czują się znakomicie.

Krzysiek
1 rok temu

Koronawirus koronawirusem, a gdzie informacje które miały być przekazane na konferencji ponad miesiąc temu? Nastał idealny czas z tematem zastępczym by pan Bożek nie robiąc nic dla miasta lansował się broszurką dla seniorów i swą nieudolność w rządzeniu zasłaniał jak w ubiegłym roku ttbs teraz bedzie koronawirus , a co pan Pluta robi w tym czasie? Ależ doczekaliśmy włodarzy, masakra !!!

Jestem za Prezydentem
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

przecierz ttbs wyszedł na prostoł ?
pora sie obudzić

Krzysiek
1 rok temu

Podatników kase wpompowali w tego trupa to chwilowo wyszedł, zobaczymy co dalej, ale nie o tym piszę lizusie, piszę o tematach zastępczych, które odwracają uwagę od spraw istotnych i dotyczących wszystkich mieszkńców a nie garstki ttbs. Dlaczego prezyd nie chwali się co załatwił z min Weberem, wiesz dlaczego? Bo gó… załatwił, tak poważają w Wawie w Rzeszowie naszą władzę, śmieją się że można ją zbyć byle obiecanką i mrzonką. Prawda jest taka o czym wszyscy ( co się interesują) w urzędzie i mieście wiedzą, że PDB nigdzie nie jeździ i nic dla miasta nie załatwia bo lepiej tu za fajną kasę pójść na spotkanie do babć i dziadków w domu seniora czy na radę kobiet i popleść ble ble niż jechać w tym samym czasie na forum samorządowe w Rzeszowie i starać się walczyć o sprawy miasta, ale po co ?Lepiej doop…y nie ruszać i przesiedzieć spokojnie do emerytury jeszcze 4 latka, podbijając emeryturę super pensją z urzędu. Teraz pół roku będzie koronawirus i 2 latka kadencji zlecą bez niczego, później wymyślą kolejne tematy zastępcze, ech … 🙁

obywatel
1 rok temu

Bożek – każdy w trudnej sytuacji zaczyna od cięcia wydatków – mieszkańcy na to czekają. Proponują zacząć od siebie – zmniejszenie wynagrodzenia dla siebie , swoich zastępców , pracowników w Urzędzie – do minimalnego wynagrodzenia, pozwalniać zbędne osoby- urzędników – rzecznik, prawnicy są zbędni (chyba że reszta to idioci co czytać i pisać nie potrafią), zmniejszyć wynagrodzenie dla członków Rad Nadzorczych w spółkach miasta ( tak do 100 zł / mc i to tylko jeśli biorą udział i jeśli jest w m-c posiedzenie. zaprzestać wydawania głupawo pieniędzy na jakieś głupawe kwiatki, plandeki i słupki ( przed zimą 2020/2021). Mile widziane by było aby też Radni zrzekli się wynagrodzeń – diet (zwłaszcza emeryci). W TTBS też dobrze byłoby zwolnić emerytkę (jak taka zdrowa i zdolna to na kasie w Biedronce sobie da radę – tak jak i były postkomunistyczny poseł z KS Machów).. Jeśli już przedsiębiorcy mają być zwolnieni z podatku gruntowego to może i właściciele domów i lokali wyodrębnionych ( przecież ponoć Pan dba o interesy mieszkańców a wielu z nich siedzi w domu , pracy brak a i z wynagrodzeniami nie wiadomo co – tak Pan będziesz dyskryminował innych ( ale absolutnie nie tych co mają kilka mieszkań i… Czytaj więcej »

Jestem za Prezydentem
1 rok temu
Reply to  obywatel

i serio chciało Ci się to wszystko pisać ?

Mar
1 rok temu

Niektórym się chce, nie tak jak innym.

Jestem za Prezydentem
1 rok temu
Reply to  Mar

Dokładnie Mar nie ma czasu na takie lamenty, ja wole pracować i zarabiać 14 tyś na rękę Waszym zdaniem to dużo czy mało ?

Mar
1 rok temu

Na robotę też nie ma czasu. Co np. z drogą obwodową, m.in. gdzie harmonogram jej realizacji? A 14 tys. na rękę to za dużo dla kogokolwiek w gminie.

Jestem za Prezydentem
1 rok temu
Reply to  Mar

Ale ja nie napisałem że jestem Urzędnikiem. Ja rozumiem ze jesteś Mar niczym pająk z utworzoną pajęczyną i ktokolwiek nowy tutaj się pojawi traktujesz go jak wroga numer jeden ( znaczy Urzędnika ) od tych inwestycji o które błagalnie apelujesz. Spokojnie Mar. Wiem trudno w to uwierzyć ale zaglądają tutaj ludzie którzy z UM nie maja nic wspólnego.
Mar dwa głębokie wdechy, trzy wydechy …

14 tyś to na początek planuje jeszcze zarabiać 16 tyś na rękę. Ja bym już dzisiaj pojechał do SPA ale ten korona wirus

Mar
1 rok temu

Nie gniewaj się, ale to co napisałeś świadczy o tym, że nie jesteś zbyt spostrzegawczy. A zarabiać i jeździć możesz ile i gdzie chcesz 😉

obywatel
1 rok temu

A kto ci broni – demokracja ma to do siebie że można być i za idiotą, za lanserem , nawet za hieną polityczną zbijającą kapitał polityczny – nikt tego ci nie zabrania.
Jak byś miał rozum to byś pomyślał to co Bożek mówi o zakupie (dobrodziej za kasę mieszkańców tak się promować
– przecież to z ich pieniędzy) a on jak dobrodzieje z TTBS (co miasto (czytaj; mieszkańców) wydrenowali chyba na 3 mln zł.
Tylko na myśl mi przychodzi „HIENY POLITYCZNE”>

paP
1 rok temu

Skrót konferencji;: „Tak jak powiedziałem x5; dziękuje młodzieży ,dziękuje seniorom (za to że mnie wybrali i mogę siedzieć i pitolić jako prezydent ).Proszę też o rady jak Wam pomóc bo ,tak jak powiedziałem nikt nie ma patentu na mądrość.Posłuchałem wielu ludzi i podjąłem decyzje i zamknąłem plac ale po wysłuchaniu apelu wielu ludzi zamknąłem plac targowy ale to była przemyślana decyzja. drodzy państwo tak jak powiedziałem ; zostańmy w domu X4 do zobaczenia za jakiś czas

Jestem za Prezydentem
1 rok temu
Reply to  paP

Właśnie takiej konferencji oczekiwałem. Konkretnie podsumowane działania ze strony Magistratu i samego Prezydenta. Czasy są trudne ale Prezydent podejmuje szybko oraz słuszne decyzje

szok
1 rok temu

Jeśli ten sparodiowany skrót spełnia twoje oczekiwania to gratuluję inteligencji i tzw. ogarnięcia. Nie gratuluję postawy d..lizusostwa bez opamiętania się .

obywatel
1 rok temu
Reply to  szok

Gratulować nie ma czego – tylko litować się trzeba – co mi mówi że to typowy
PO -iec lub urzędas.

ciocia
1 rok temu
Reply to  obywatel

acha a do chłopa trzeba po chłopsku

słuchacz
1 rok temu

Pokaż jeden konkret oprócz sloganów . JEDEN

Biznesmen
1 rok temu
Reply to  paP

Nawet tego nie oglądałem ale spodziewałem się że tak będzie. Wielkie dzięki za skrót.

Postęp
1 rok temu

A jak wygląda sytuacja z inwestycjami, na ktore zadania są zaklepane pieniądze? Gdzie są prowadzone prace i gdzie maja ruszyć kolejne i kiedy? Bo nic o tym nie powiedział, tak jakby nic się nie działo w tych sprawach.

Niebieski
1 rok temu

Życie jest Git,
Lans to Hit,
A ja jestem Bożek Vip 🙂 🙂 🙂

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content