Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka

Szanowni Państwo.

Zobligowani obowiązującymi w całym kraju obostrzeniami dotyczącymi zgromadzeń, nie możemy spotkać się na tradycyjnej konferencji prasowej. Chciałbym jednak, mimo wszystko, przekazać kilka najważniejszych informacji dla mieszkańców naszego miasta. Zapraszam już dziś, 26 marca o godzinie 11.00 na live na moim fanpage’u:

https://www.facebook.com/DariuszBozekTBG/

PS. Zapis livea będzie retransmitowany w TVL Telewizja Lokalna z myślą o tej części społeczeństwa, która nie korzysta z mediów społecznościowych.

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
11 miesięcy temu

Ciekawe czy będzie tylko o koronie, czy też o „normalnych” działaniach gminy. Bo odkąd nie przyjmują interesantów mają mniej roboty, więc przez ostatnie dni powinni poczynić znaczące postępy. Może np. opracowali wreszcie harmonogram realizacji drogi obwodowej?

obywatel
11 miesięcy temu

Bożek już wiadomo o czym będziesz bredził (czytaj tekst o pomysłach pomocy),
Ty co wpakowałeś na stołki ludzi zbędnych (po linii partyjnej) zatrudniasz zbędnych ludzi (prawnicy i kancelarie prawne), pozatrudniani emeryci i działacze z komunistycznym rodowodem , co nasadzasz wydajesz zbędnie publiczną kasiorę (krzewy wzdłuż ruchliwej drogi, plandeki. słupki) za tysiące złotych znowu się będziesz lansował – zbędna twoja konferencja – nic nie wniesie, żadnych realnych propozycji.

Mar
11 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Ale się pokaże, lud tarnobrzeski zobaczy, że troskliwy i dobry gospodarz 😉 Będzie też okazja do pochwalenia się wyborem wykonawcy na przebudowę ulic Plażowej i Żeglarskiej. Bo „transparentnością” zarządzania miastem poprzez poufność treści umowy z PFR pewnie nie będą się chwalić.
http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII/20.52.1.pdf

Krzysiek
11 miesięcy temu
Reply to  Mar

Niestety, zapomnij Mar o jakimkolwiek informowaniu mieszkańców co ze sprawami miasta, super sprawa ten koronawirus dla PDB , jest czym się lansować a ważne sprawy będą miesiącami leżeć bo przecież jest koronawirus 🙁

Mar
11 miesięcy temu
Reply to  Krzysiek

Krzysiek – pełna zgoda.

mieszkaniec
11 miesięcy temu
Reply to  Mar

Który z mecenasów wydał opinie prawną ,że radnemu nie można udostępnić danych z umowy której strona jest Gmina. Piszę udostępnić a nie upubliczniać. A jak ma się ustawa o dostępie informacji publicznych . Do tego Prezydent się nie odniósł w odpowiedzi a powinien skoro powołuję się na inne przepisy.
To co się dzieje w urzędzie jeżeli chodzi o przestrzeganie prawa daje do myślenia. A może ktoś już wymyślił co z tym zrobić. Na razie prezydent i służby prawne czują się znakomicie.

Krzysiek
11 miesięcy temu

Koronawirus koronawirusem, a gdzie informacje które miały być przekazane na konferencji ponad miesiąc temu? Nastał idealny czas z tematem zastępczym by pan Bożek nie robiąc nic dla miasta lansował się broszurką dla seniorów i swą nieudolność w rządzeniu zasłaniał jak w ubiegłym roku ttbs teraz bedzie koronawirus , a co pan Pluta robi w tym czasie? Ależ doczekaliśmy włodarzy, masakra !!!

Jestem za Prezydentem
11 miesięcy temu
Reply to  Krzysiek

przecierz ttbs wyszedł na prostoł ?
pora sie obudzić

Krzysiek
11 miesięcy temu

Podatników kase wpompowali w tego trupa to chwilowo wyszedł, zobaczymy co dalej, ale nie o tym piszę lizusie, piszę o tematach zastępczych, które odwracają uwagę od spraw istotnych i dotyczących wszystkich mieszkńców a nie garstki ttbs. Dlaczego prezyd nie chwali się co załatwił z min Weberem, wiesz dlaczego? Bo gó… załatwił, tak poważają w Wawie w Rzeszowie naszą władzę, śmieją się że można ją zbyć byle obiecanką i mrzonką. Prawda jest taka o czym wszyscy ( co się interesują) w urzędzie i mieście wiedzą, że PDB nigdzie nie jeździ i nic dla miasta nie załatwia bo lepiej tu za fajną kasę pójść na spotkanie do babć i dziadków w domu seniora czy na radę kobiet i popleść ble ble niż jechać w tym samym czasie na forum samorządowe w Rzeszowie i starać się walczyć o sprawy miasta, ale po co ?Lepiej doop…y nie ruszać i przesiedzieć spokojnie do emerytury jeszcze 4 latka, podbijając emeryturę super pensją z urzędu. Teraz pół roku będzie koronawirus i 2 latka kadencji zlecą bez niczego, później wymyślą kolejne tematy zastępcze, ech … 🙁

obywatel
11 miesięcy temu

Bożek – każdy w trudnej sytuacji zaczyna od cięcia wydatków – mieszkańcy na to czekają. Proponują zacząć od siebie – zmniejszenie wynagrodzenia dla siebie , swoich zastępców , pracowników w Urzędzie – do minimalnego wynagrodzenia, pozwalniać zbędne osoby- urzędników – rzecznik, prawnicy są zbędni (chyba że reszta to idioci co czytać i pisać nie potrafią), zmniejszyć wynagrodzenie dla członków Rad Nadzorczych w spółkach miasta ( tak do 100 zł / mc i to tylko jeśli biorą udział i jeśli jest w m-c posiedzenie. zaprzestać wydawania głupawo pieniędzy na jakieś głupawe kwiatki, plandeki i słupki ( przed zimą 2020/2021). Mile widziane by było aby też Radni zrzekli się wynagrodzeń – diet (zwłaszcza emeryci). W TTBS też dobrze byłoby zwolnić emerytkę (jak taka zdrowa i zdolna to na kasie w Biedronce sobie da radę – tak jak i były postkomunistyczny poseł z KS Machów).. Jeśli już przedsiębiorcy mają być zwolnieni z podatku gruntowego to może i właściciele domów i lokali wyodrębnionych ( przecież ponoć Pan dba o interesy mieszkańców a wielu z nich siedzi w domu , pracy brak a i z wynagrodzeniami nie wiadomo co – tak Pan będziesz dyskryminował innych ( ale absolutnie nie tych co mają kilka mieszkań i… Czytaj więcej »

Jestem za Prezydentem
11 miesięcy temu
Reply to  obywatel

i serio chciało Ci się to wszystko pisać ?

Mar
11 miesięcy temu

Niektórym się chce, nie tak jak innym.

Jestem za Prezydentem
11 miesięcy temu
Reply to  Mar

Dokładnie Mar nie ma czasu na takie lamenty, ja wole pracować i zarabiać 14 tyś na rękę Waszym zdaniem to dużo czy mało ?

Mar
11 miesięcy temu

Na robotę też nie ma czasu. Co np. z drogą obwodową, m.in. gdzie harmonogram jej realizacji? A 14 tys. na rękę to za dużo dla kogokolwiek w gminie.

Jestem za Prezydentem
11 miesięcy temu
Reply to  Mar

Ale ja nie napisałem że jestem Urzędnikiem. Ja rozumiem ze jesteś Mar niczym pająk z utworzoną pajęczyną i ktokolwiek nowy tutaj się pojawi traktujesz go jak wroga numer jeden ( znaczy Urzędnika ) od tych inwestycji o które błagalnie apelujesz. Spokojnie Mar. Wiem trudno w to uwierzyć ale zaglądają tutaj ludzie którzy z UM nie maja nic wspólnego.
Mar dwa głębokie wdechy, trzy wydechy …

14 tyś to na początek planuje jeszcze zarabiać 16 tyś na rękę. Ja bym już dzisiaj pojechał do SPA ale ten korona wirus

Mar
11 miesięcy temu

Nie gniewaj się, ale to co napisałeś świadczy o tym, że nie jesteś zbyt spostrzegawczy. A zarabiać i jeździć możesz ile i gdzie chcesz 😉

obywatel
11 miesięcy temu

A kto ci broni – demokracja ma to do siebie że można być i za idiotą, za lanserem , nawet za hieną polityczną zbijającą kapitał polityczny – nikt tego ci nie zabrania.
Jak byś miał rozum to byś pomyślał to co Bożek mówi o zakupie (dobrodziej za kasę mieszkańców tak się promować
– przecież to z ich pieniędzy) a on jak dobrodzieje z TTBS (co miasto (czytaj; mieszkańców) wydrenowali chyba na 3 mln zł.
Tylko na myśl mi przychodzi „HIENY POLITYCZNE”>

paP
11 miesięcy temu

Skrót konferencji;: „Tak jak powiedziałem x5; dziękuje młodzieży ,dziękuje seniorom (za to że mnie wybrali i mogę siedzieć i pitolić jako prezydent ).Proszę też o rady jak Wam pomóc bo ,tak jak powiedziałem nikt nie ma patentu na mądrość.Posłuchałem wielu ludzi i podjąłem decyzje i zamknąłem plac ale po wysłuchaniu apelu wielu ludzi zamknąłem plac targowy ale to była przemyślana decyzja. drodzy państwo tak jak powiedziałem ; zostańmy w domu X4 do zobaczenia za jakiś czas

Jestem za Prezydentem
11 miesięcy temu
Reply to  paP

Właśnie takiej konferencji oczekiwałem. Konkretnie podsumowane działania ze strony Magistratu i samego Prezydenta. Czasy są trudne ale Prezydent podejmuje szybko oraz słuszne decyzje

szok
11 miesięcy temu

Jeśli ten sparodiowany skrót spełnia twoje oczekiwania to gratuluję inteligencji i tzw. ogarnięcia. Nie gratuluję postawy d..lizusostwa bez opamiętania się .

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  szok

Gratulować nie ma czego – tylko litować się trzeba – co mi mówi że to typowy
PO -iec lub urzędas.

ciocia
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

acha a do chłopa trzeba po chłopsku

słuchacz
11 miesięcy temu

Pokaż jeden konkret oprócz sloganów . JEDEN

Biznesmen
11 miesięcy temu
Reply to  paP

Nawet tego nie oglądałem ale spodziewałem się że tak będzie. Wielkie dzięki za skrót.

Postęp
11 miesięcy temu

A jak wygląda sytuacja z inwestycjami, na ktore zadania są zaklepane pieniądze? Gdzie są prowadzone prace i gdzie maja ruszyć kolejne i kiedy? Bo nic o tym nie powiedział, tak jakby nic się nie działo w tych sprawach.

Niebieski
11 miesięcy temu

Życie jest Git,
Lans to Hit,
A ja jestem Bożek Vip 🙂 🙂 🙂

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x