“Dozbrajamy” służby

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu podejmując codzienne działania w terenie chronieni są od teraz przed ewentualnym zakażeniem koronawirusem przyłbicami.

– W piątek przekazaliśmy tarnobrzeskim policjantom kilkadziesiąt litrów płynu do dezynfekcji rąk, dziś trafiły do nich przyłbice. Na potrzeby KMP przekazaliśmy 80 przyłbic, kolejne 20 trafiło do funkcjonariuszy tarnobrzeskiej Straży Miejskiej – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

– Dbamy o tych, którzy szczególnie narażeni są na ryzyko zakażenia, którzy podejmując interwencję nie zawsze mają czas i możliwości na rozpytanie, czy ktoś, wobec którego tę interwencję podejmują, nie jest w grupie potencjalnych nosicieli wirusa, nie ma objawów świadczących o zachorowaniu.

Magistrat sukcesywnie dokonuje zakupów środków do dezynfekcji, odzieży ochronnej wspierając tym samym służby, których celem jest dbanie o bezpieczeństwo, ratowanie zdrowia i życia mieszkańców miasta.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
10 miesięcy temu

Dozbroili ich to teraz czas ruszyć na nóżkach w miasto Ktoś musi pilnować przestrzegania zaleceń walki z wirusem

Kola
10 miesięcy temu

Kiedy mieszkańcy TBG dostaną maseczki???? W Sandomierzu dostali w klimontowie dostali A co z nami ?

Janusz
10 miesięcy temu
Reply to  Kola

Nie ma nic za darmo, trzeba sobie kupić lub uszyć.

roger
10 miesięcy temu

Wiadomo co jest 1 kwietnia!

piter
10 miesięcy temu

To sie ceni ale tez przyklady musza byc pobierane z innych miast europy bo nie kazdy szpital posiada testy aby zbadac zdrowego czlowieka tylko odrazu kwarantana ktora nie wiadomo ile bedzie trwac bo to sie zmiemia

Janusz
10 miesięcy temu

Przecież na meczach mają białe kaski z przyłbicami to nie lepiej dać je do szpitala ?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x