Tarnobrzeg: Ostrzegawcze komunikaty w przestrzeni publicznej

Robi się coraz cieplej. Słoneczna pogoda nie oznacza jednak końca kwarantanny. Od dziś w przestrzeni publicznej Tarnobrzega pojawią się komunikaty przypominające o najważniejszych zasadach funkcjonowania w czasie epidemii.

– Mimo coraz piękniejszej pogody w czasie trwania epidemii nie możemy pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. To nie czas na bezcelowe spacery, pogaduchy ze znajomymi, wygrzewanie się w słońcu na ławkach. Wszystkim nam tego bardzo brakuje, jednak musimy wiedzieć, jak wielka odpowiedzialność społeczna na każdym z nas spoczywa. Ostatni weekend, gdy dopisała pogoda, pokazał, że sporo z nas nadal lekceważy obowiązujące obecnie wytyczne. Proszę, wytrwajmy jeszcze w kwarantannie. To najskuteczniejszy sposób na poradzenie sobie z koronawirusem. Zostań w domu! Jeśli musisz wyjść, zachowaj wszelkie zalecane środki ostrożności – apeluje prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Apel prezydenta przypominać będą banery, jakie pojawią się w przestrzeni publicznej Tarnobrzega. Umieszczone zostaną na ławkach, w miejscach, gdzie zazwyczaj gromadzi się najwięcej osób. Banery przypomną: Wracaj do domu! Nie daj się zarazić!

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
idiota
1 rok temu

Darek wracaj do domu nie ośmieszaj się !

Wacek
1 rok temu

Policja i straż miejska na ulice!!!! A nie banery

Mar
1 rok temu
Reply to  Wacek

Są na ulicach, przecież jeżdżą autami. Chyba że chodziło Ci o to, żeby poruszali się po ulicach pieszo 😉

Wacek
1 rok temu
Reply to  Mar

Pieszo i na rowerach !!! Muszą cały czas 4 litery wozić? Taniej by było

Kamil
1 rok temu
Reply to  Wacek

Do tego wojsko! Bedzie jak za starych dobrych lat!

kronikaz
1 rok temu
Reply to  Kamil

Następny „oświecony” prorok wzdychający do komuny

Alf
1 rok temu

W jakiej temperaturze myć ręce? Bo podobno zarazki tego wirusa znikają w temperaturz 60 stopni celcjusza.

jan
1 rok temu
Reply to  Alf

słyszałem, że w 91…. także powodzonka! 😀 😀

Mar
1 rok temu

A w międzyczasie kolejne dary:
http://www.tarnobrzeg.pl/aktualnosci/nadal-wspieramy-szpital,2432.html
O dziwo dało się bez foci z Panem Prezydentem Miasta czy Panem Dyrektorem.

takto
1 rok temu
Reply to  Mar

Ale teraz wszyscy będą myśleć ze te dary to są od ciecia z budynku U.M przy ul Mickiewicza. Nikt nie pomyśli nawet o PDB.

Mar
1 rok temu
Reply to  takto

A to od niego jest? Za swoje prywatne pieniądze kupił? Jeżeli tak to niech pozuje śmiało. W przeciwnym wypadku niech nikt nie pozuje, ewentualnie osoby które to fizycznie dostarczyły, bo one to nosiły.

Kako
1 rok temu

Pieniądze wyrzucone w błoto.
Ile to kosztowało nas podatników?
Bo przecież za swoje nasz celebryta tego nie kupił

Seba
1 rok temu

Dał nam przykład Kaczyński 10 kwietnia jak mamy się zachowywać podczas pandemii.
Cała Policja jest w szoku.
Jak mają wypisywać mandaty, pozostaje im tylko pouczanie.
Kaczyński -obywatel, którego nie obowiązuje żadne prawo.

Mar
1 rok temu
Reply to  Seba

Widocznie wiele osób tęskni za podziałem społeczeństwa na „towarzyszy” i „obywateli”. Inni ustalili swoją cenę na 500 zł miesięcznie na dziecko lub 13 emeryturę. Na co lud głosuje to dostaje. A jedna kadencja dobrej zamiany już była, więc nikt, kto zagłosował na to po raz kolejny, nie może się tłumaczyć, że nie wiedział na co głosował za drugim razem.

POstepowanie
1 rok temu
Reply to  Seba

Chciałbyś małpować Kaczora albo ministra z pisomani ?Nie ciągniesz tradycji POtomka i na tej podstawie chcesz wredoto być pouczony a nie zabólić 500zeta??

Kasia
1 rok temu
Reply to  POstepowanie

Przewinienie [ na „co” lud głosuje] jest. To i kara musi być

Mar
1 rok temu
Reply to  Kasia

Kara nie, jak napisałem za drugim razem wybór był świadomy. Natomiast ci, którzy nie głosowali na to, muszą ponosić konsekwencje wyboru większości. A cudzysłów niepotrzebny – koncepcja czy opcja polityczna to nie jest „ktoś” tylko „coś”.

Kasia
1 rok temu
Reply to  Mar

Co się mnie czepiasz o co, kto i jak? Gołym okiem widać, że jest nijak

Mar
1 rok temu
Reply to  Kasia

Kulturalnie wyjaśniłem tylko, nie ma się o co oburzać 🙂

drut
1 rok temu
Reply to  Mar

Podstawę demokracji — trudno zrozumieć jak się ma 9% poparcia to się knuje o jakiś konsekwencjach .Trzeba mieć taki program by uzyskać 51% i wygrać wybory i mieć przywileje nie konsekwencje

Mar
1 rok temu
Reply to  drut

Honor, służbę Ojczyźnie i pracę w interesie Narodu trudno zrozumieć, jak się ma za główne cele osobiste przywileje i własne bogactwo.

praktyka
1 rok temu
Reply to  Mar

Takich patetycznych i wzniosłych treści używają zwłaszcza ci co na pewno te cele -osobiste przywileje i własne bogactwo-nimi kierują

Mar
1 rok temu
Reply to  praktyka

Masz rację. Przekonaliśmy się już o tym.
comment image

Mar
1 rok temu
Reply to  praktyka

Ale to tylko moja opinia, a ja bredzę, bo jestem ćwokiem, tumanem itp.

praktyka
1 rok temu
Reply to  Mar

Dochodzisz do właściwych wniosków bo nie wymieniłeś np gaże ministra skarbu A.Grada i wielu ,wielu innych z innych opcji potwierdzające moją opinie „wygrać wybory i mieć przywileje nie konsekwencje”

Mar
1 rok temu
Reply to  praktyka

Ooo, żadnych niemiłych słów z twojej strony? Nie poznaję cię. Żeby było jasne moim zdaniem każdy człowiek, tak jak kieruje się celami osobistymi, bo przecież należy mu się wynagrodzenie za pracę itp., w takim samym stopniu powinien kierować się celami takimi jak dobro jego Narodu, rozwój jego kraju itp. To tak, żebym nie został źle zrozumiany.

praktyka
1 rok temu
Reply to  Mar

Niestety te kwestie „dobro jego Narodu, rozwój jego kraju” to już jest do indywidualnej oceny każdego wyborcy i tu też mamy jasność kto jest najlepiej oceniany, mimo także z twojej strony nie fair play gry.(tabelka powyżej)

Mar
1 rok temu
Reply to  praktyka

Tabelka była nie fair play? To tylko przykładowe zestawienie nagród, które przecież były przyznane. Normalną rzeczą jest, że każdy rozsądny człowiek, czy to przedsiębiorca, czy pracownik na etacie, czy polityk, czy ktokolwiek inny chce zarabiać i się bogacić, ma jakieś ambicje, chce coś osiągnąć w życiu itd. I ja nikomu nie zazdroszczę, niech ludzie się dorabiają. Po prostu życzyłbym nam wszystkim, żeby każdy równolegle ze swoimi sprawami osobistymi dbał o dobro jego Narodu, rozwój jego kraju itp.

praktyk
1 rok temu
Reply to  Mar

No nie takie były motywy jej (tej tabelki) tam (w tym miejscu ) zamieszczone i taka dwulicowość jest u mnie żle oceniana.

Mar
1 rok temu
Reply to  praktyk

Jak widzisz w tym jakieś „motywy” i „dwulicowość”, to nie moja wina. Moim zdaniem wyjaśniłem mój punkt widzenia w sposób zrozumiały.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content