Tarnobrzeg: Razem pokonamy koronawirusa

– W związku z licznymi zapytaniami, jak można wesprzeć samorząd Tarnobrzega w walce z epidemią koronawirusa, podajemy numer specjalnego subkonta, na które można przekazywać darowizny – informuje tarnobrzeski magistrat.

Numer: 16 1240 2223 1111 0010 9811 4206 (Bank Pekao) z dopiskiem „Razem pokonamy koronawirusa”.

Władze Tarnobrzega zaznaczają, że wszystkie zgromadzone tu środki zostaną przeznaczone na działania zmierzające do zminimalizowania rozmiaru epidemii na terenie miasta. „Jako samorząd wspieramy sprzętowo szpital – kupujemy respiratory niezbędne do ratowania życia osób zakażonych, doposażamy w płyny do dezynfekcji oraz odzież ochronną ratowników, pielęgniarki. Płyny oraz odzież przekazujemy też placówkom pomocy społecznej, policji, straży miejskiej, punktom handlowym” – informuje magistrat.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alf
1 rok temu

Z jednej strony magistrat kupuje za kilkaset tysięcy respiratory , które nie wiadomo kiedy dotrą. Chyba jeszcze nie dotarły bo nie widziałem zdjęć wiadomo kogo z ich przekazania. Do szpitala , w którym nie przyjmowani są pacjenci z koronawirusem. Do szpitala , który nie podlega miastu. Z drugiej funduje się mikro „dezynfekcję” z 300 litrami cieczy i przyłbicami dla wybranych przedsiębiorców. Ludzie włączcie wreszcie myślenie i zadbajcie o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. To jest Wasz święty obowiązek. A teraz co żebry bo pieniędzy zabrakło na dorażne działania?

Alf
1 rok temu

A jeszcze z tego co się zorientowałem to pieniądze na respiratory zostały zabrane z inwestycji drogowych i parkingowych wspólnie ze spółdzielniami w tym roku.

antwort
1 rok temu

no nikt cię nie wywalił za kołnierz z Tarnobrzega i napisałeś se co cię tam gryzie na wsi,

Serbinow
1 rok temu

Ładne życzenia i przesłanie na Święta Prezydenta MT leciało dziś na radyjku Leliwa. Bądźmy rozsądni Tarnobrzezanie trzymajcie się zdrowo.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content