Baranów Sandomierski: Pomagali w walce z Koronawirus-COVID-19, a teraz ich firma spłonęła w pożarze

W nocy z piątku na sobotę (4-5.04.2020) spłonął zakład produkcyjny Gumtex z Baranowa Sandomierskiego. Swoimi produktami firma wspomagała walkę z koronawirusem. Teraz sami potrzebują pomocy.

W jedną noc straciliśmy cały rodzinny dorobek, który budowaliśmy od 25 lat! Nasza firma zajmowała się produkcją pasmanterii dla różnych gałęzi gospodarczych – informują właściciele.

Od wybuchu epidemii koronawirusa, nasze gumki oraz troki zaczęły być wykorzystywane na wielką skalę do produkcji różnych sprzętów ochrony osobistej – przede wszystkim maseczek, kombinezonów, czepków i ochraniaczy. Charytatywnie nasza firma przekazała ponad 50.000m gumy i troków. Ofiarowaliśmy je licznym szpitalom, przychodniom, ośrodkom pomocy, m. in.: szpitalowi w Tarnobrzegu, Nowej Dębie, Kolbuszowej, gminie Borowa, Sandomierskiemu Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Upośledzeniem Umysłowym ŚDS w Kleczanowie, Starostwu w Tarnobrzegu, gminie Baranów Sandomierski.

Teraz sami prosimy o pomoc, aby jak najszybciej rozpocząć odbudowę firmy. Im więcej osób wielkiego serca pomoże nam rozpocząć odbudowę zakładu, tym szybciej ruszymy z produkcją niezbędnych materiałów do szycia odzieży chroniącej lekarzy, pielęgniarki i wszelkie inne służby przed Koronawirus-COVID-19.

LINK DO ZRZUTKI https://zrzutka.pl/2xtcph

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ooo
1 rok temu

ciiieeekkkkaaawwweeee ????????????????????????

Ink
1 rok temu

Pomożemy. Dobro zawsze wraca i tak musi być teraz. Trzymajcie się. My Tarnobrzezanie pomożemy.

uzamkniete
1 rok temu

Szanowna Redakcjo,
a co z ubezpieczeniem? Czy macie jakieś informacje na ten temat?

Samarama
1 rok temu

> 50.000m
Piszemy „50 000 m”! W jakiej szkole uczyli Was o kropkach w zapisie liczb? Słownie też piszecie „pięćmetrów”, że pomijacie spację między liczbą a jednostką? Pokolenie cholernych nieuków!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content