Trener Siarki G. Opaliński: Mam nadzieję, że w maju będziemy mogli już trenować i grać

– Mam nadzieję, że w maju będziemy mogli już trenować i grać – powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl trener Siarki Tarnobrzeg Grzegorz Opaliński, z którym rozmawialiśmy m.in. o bieżącej sytuacji w drużynie w czasach pandemii.

G. OPALIŃSKI: Mam kontakt oczywiście z zawodnikami, wysyłam im zajęcia, choć nie ukrywam, że teraz jest problem w związku z tym, że już w ogóle nie można wychodzić z domu na bieg:

G. OPALIŃSKI: Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że dzieci do szkoły mają wrócić 26 kwietnia, wtedy jest duża szansa, że my też wrócimy do treningów

G. OPALIŃSKI:  W zespole wszyscy są zdrowi i chcą wrócić do treningów

G. OPALIŃSKI:  Kończąc teraz rozgrywki nie bylibyśmy zadowoleni z zajmowanego miejsca, ponieważ mamy tylko sześć punktów straty do lidera, to są w zasadzie tylko dwa mecze

G. OPALIŃSKI: Teraz przygotowuję się do egzaminu na trenera UEFA PRO

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
1 rok temu

Oto pełny komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Uwzględniając aktualną sytuację wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 i związanym z tym ogłoszeniem stanu epidemicznego, a następnie stanu epidemii na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje. 1. Wznowienie rozgrywek Fortuna I Ligi oraz II ligi nastąpi w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku i planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23 – 34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020. 2. Zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2019/2020 zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i Finału. 3. Zgodnie z komunikatem opublikowanym po spotkaniu Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, który dostępny jest TUTAJ, wszystkie mecze III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet oraz mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych, zostają odwołane do 11 maja 2020 roku włącznie. Ostatnie spotkanie Fortuna 1. Ligi odbyło się 9 marca. Dzięki zwycięstwu 2:0 nad Wartą Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała zepchnęło Zielonych z fotela lidera na drugie miejsce. Wiele wskazywało na to, że w piątek 13 marca odbędą się jeszcze spotkania, a Chojniczanka udała się nawet na wyjazdowe… Czytaj więcej »

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content