Tarnobrzeg: Tymczasowy areszt dla 38 – latka za pobicie kobiety oraz znęcanie się nad rodziną

Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 38-latek, którego zatrzymali tarnobrzescy policjanci. Mężczyzna odpowie za pobicie kobiety oraz znęcanie się nad rodziną.

Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili postępowanie w sprawie pobicia kobiety. Sprawcą okazał się 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Kilka dni temu na ul. Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu, przed marketem spożywczym napastnik zaatakował 30-letnią kobietę, która pobierała w tym czasie sklepowy wózek. Mężczyzna podszedł do kobiety i rozpoczął rozmowę. Gdy tarnobrzeżanka oświadczyła, że go nie zna i że to jakaś pomyłka, zaczął ją bić po głowie i kopać po całym ciele.

Sprawca został spłoszony przez pracowników sklepu i uciekł z miejsca zdarzenia. Zaalarmowali policjanci przyjechali na miejsce. Pokrzywdzona kobieta podała funkcjonariuszom rysopis napastnika, na podstawie którego policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Był nim 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Po krótkim czasie mundurowi zatrzymali mężczyznę, gdy szedł chodnikiem. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Prowadząc dalsze czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawca ma związek z innym przestępstwem. Okazało się również, że znęcał się nad swoją rodziną. W miejscu zamieszkania 38-latek, będąc najczęściej pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, wypędzał z domu członków rodziny, był wulgarny i agresywny.

Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu dwa zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 7,5 roku.

Ponadto mundurowi ustalili, że mężczyzna kilka razy złamał zasady kwarantanny domowej, gdyż był on objęty ograniczeniami z uwagi na powrót z zagranicy. Policjanci o każdym przypadku złamania kwarantanny, informują służby sanitarne oraz kierują wniosek do sądu.

foto&info: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
1 rok temu

Raczej pokojowa jestem. Ale takich typków trzeba piętnować. Powinno się takiego facjatę pokazywać publicznie

, Ania
1 rok temu
Reply to  Kasia

Znam sprawcę , osoba chora psychicznie. Miał nakaz leczenia się psychiatrycznie wydany przez Prokuratora w Tarnobrzegu! Rodzina błagała o umieszczenie w zakładzie psychiatrycznym zamkniętym kilkadziesiąt razy policję i prokuraturę i nie zrobili NIC!!!!! W artykule opisane kłamstwa na korzyść służb . Do kogo teraz trzeba mieć pretensje ?????

Kasia
1 rok temu
Reply to  , Ania

Aniu, ta redakcja jest rzetelna. Nigdy nie zamieszcza fake newsa.

, Ania
1 rok temu
Reply to  Kasia

Policja go nie zatrzymała jak szedł chodnikiem ! Zatrzymali go dwa dni po tym ci zrobił i to dzięki rodzinie sprawcy . Dzień wcześniej go spisali i puścili . Dlaczego skoro niby go poszukiwali . Poza tym o jakim złamaniu kwarantanny tu mówimy skoro był bezdomny ???? Gdyby policja i prokurator się wcześniej zainteresowali tą osobą do przestępstwa by nie doszło !!!! Rzetelna redakcja , śmiechu warte!

Karolina
1 rok temu
Reply to  Kasia

Tak, a najlepiej pokazywać jeszcze dane! Ciekawe czy byłaby Pani taka pewna tego co pisze gdyby to spotkało Pani rodzine? 😉

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content