Tarnobrzeg: Będzie punkt osobistego odbioru trzypaka od miasta

W Tarnobrzegu zostanie uruchomiony punkt osobistego odbioru trzypaka, w skład którego wchodzą dwie maseczki, para rękawiczek i płyn dezynfekujący. W punkcie pakiety będą mogli odebrać mieszkańcy, którzy z różnych przyczyn ich nie posiadają.

– Powoli finalizujemy akcję Trzypak od miasta. Trochę to trwa, prosimy o wyrozumiałość, rynek artykułów ochronnych jest obecnie chyba najmocniej oblegany, oczekujemy na dostawę ostatniej partii naszego zamówienia. Do większości z Was trzypak jednak już dotarł i wiem, że akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem – informuje za pośrednictwem facebooka prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

– Chociaż otrzymywałem też pojedyncze sygnały, że trafiały się zestawy w jakimś zakresie wybrakowane, bądź do kogoś, z różnych powodów, w ogóle nie dotarły. Tu jednak podkreślę, że są jeszcze miejsca, gdzie dopiero pakiety będą roznoszone, proszę więc cierpliwie czekać. Inna sprawa, gdy nie otrzymał ktoś np. w bloku, w którym inni mieszkańcy trzypak dostali… Ciśnie się na usta, ale nie wypada mi publicznie. Zapewniam, że po zakończeniu akcji uruchomimy punkt osobistego odbioru pakietów. Więc każdy, do kogo trzypak nie trafił, bądź otrzymał, ale niepełnowartościowy, będzie mógł taki pakiet sobie odebrać. Szczegóły wkrótce – dodaje.

 

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
1 rok temu

„Inna sprawa, gdy nie otrzymał ktoś np. w bloku, w którym inni mieszkańcy trzypak dostali… Ciśnie się na usta, ale nie wypada mi publicznie.” – Panie Prezydencie, ale to przecież Pan jest autorem tej inicjatywy, łatwo było przewidzieć, że skoro nie ma nawet ewidencji, kto odebrał pakiet, a często zdarza się, że zestawy są zostawiane na klamkach drzwi lub wycieraczkach (mówię o blokach, na osiedlach podmiejskich pewnie inaczej to wygląda), to przepraszam bardzo, ale bardzo łatwo o oszustwo. Nie mówię nawet, że „życzliwy” sąsiad (czy ktoś zupełnie z zewnątrz) po prostu wykradnie pakiet, ale nawet te osoby, które roznoszą, mogą np. pod częścią drzwi nie zostawiać pakietów. Słowa się rzeczywiście cisną na usta, akcja trwa, a nie było nawet informacji w jaki sposób będzie ona przebiegała (np. kiedy być w mieszkaniu, aby odebrać pakiet). Tak więc Panie Prezydencie, pośrednio (choć za wykonanie Pan bezpośrednio nie odpowiada) jest Pan współodpowiedzialny tej sytuacji, gdyż sam Pan ustalił organizację wydawania pakietów (nawet poprzez zlecanie tego zadania innym podmiotom, gdyż nie ustalił Pan szczegółów i ewidencjonowania gospodarstw, które pakiet otrzymały). W efekcie, niektórzy nadal czekają (i się może nie doczekają), a niektórzy sobie mogli zgarnąć po kilka pakietów. Nie będę nikogo oskarżał, ale niech… Czytaj więcej »

dformat
1 rok temu

Nie róbmy awantur – było do przewidzenia, że coś nie tyknie.

Bogus L
1 rok temu

Na wsiach na płotach wieszali i odjezdzali

masturbator
1 rok temu

Trzepaki od prezydenta !

Bogus L
1 rok temu

Zdjęcie jest ! To najważniejsze Nie ma nic ważniejszego do roboty

obywatel
1 rok temu
Reply to  Bogus L

Po nim tylko zdjęcia pozostaną – to najważniejsze (jakby naśladował NM)
– nic innego nie ma do roboty poza pozowaniem – taki prezydento
i jak się wydaje do tego się nadaje. Zdjęcie musi być bo co to za zdjęcie byłoby
jakby modela Bożka nie było……
Z początku to było śmieszne ale teraz to tylko żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicia
1 rok temu
Reply to  obywatel

To pierwszy prezydent w historii miasta, który zatrudnia dwóch profesjonalnych fotografów. Jeden na etacie w urzędzie a drugi na umowę o dzieło. kto bogatemu zabroni? Za swoje ich opłaca? Wrony krakały, iż PDB zapowiadał gigantyczne oszczędności… śmiech na sali 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  Kicia

krótko mówiąc (pisząc) za kasiorę podatników można wszystko (pozatrudniać i opłacać swoich bezużytecznych dla mieszkańców kolesi) nawet robić sobie zdjęcia gdzie popadnie ale cóż można wymagać od historyka.

józek
1 rok temu
Reply to  Bogus L

niema bo wszystko pozamykali,tylko wypłaty zostaly takie same ,albo i wyzsze,kto wie?

Kako
1 rok temu

A gdzie zachowany bezpieczny odstęp między osobami? Przy przygotowaniu takich działań nie ma potrzeby spotykać się osobiście, żeby się lansować i robić fotki.
Od tego jest telefon, e-mail itd.
A tak na marginesie to tym mogą zająć się np. naczelnicy widziałów, mają teraz zdecydowanie mniej pracy.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Szanowna Redakcjo,
znowu jest problem z dodaniem mojego komentarza. Zróbcie Państwo z tym coś, bo takie usterki systemu zniechęcają do dalszego zabierania głosu w dyskusji. Dziękuję i pozdrawiam.

mriyanek
1 rok temu

Pakiet został rozdysponowany i koniec. Panie Prazydencie – żadnych punktów odbioru – zobaczy Pan tłumy tłoczących się chętnych, tego Pan chce ???? Zapanuje Pan nad ilością tych „pominiętnych”. Jak Pan sprawdzi czy dostali czy nie. Akcja się odbyła i na tym poprzestańmy.

umiar
1 rok temu
Reply to  mriyanek

” na tym poprzestańmy.”—znalazł się partner , wspólnik prezydenta ?- (to musi być ćwok|)

robi
1 rok temu
Reply to  umiar

Jak ja kocham takich frustratów 🙂

piter
1 rok temu

Fajnie to wyglada jak rozdaja za darmo ale jak to lata po ulicach i nie ma kto tego pospzatac to juz inna sprawa a straz pozarna informuje ze jest sucho i ogien sie szybko rozprzestrzenia i to jest brane pod uwage przez głowe miasta?
i jak pracuja inni ludzie ktorzy sa pod prezydentem i po co otwierac ten punkt zeby klamke pocałowac tak jak w magistracie?
zabawna jest ta pomoc dla mieszkancow a jak to bedzie wygladało ze mieszkaniec chce mieszkancowi pomoc?

Wallenrod
1 rok temu

Niektórzy czekali z wytęsknieniem na czteropak. Harnasia albo Żubra.

Mar
1 rok temu

Chcieli dobrze, wyszło jak wyszło – wystarczy. Szkoda pieniędzy na kolejne pakiety tym bardziej, że gmina chce kupić tablety do szkół. Poza tym są inwestycje do zrobienia, np. przebudowa skrzyżowania ulic: Sikorskiego, Zwierzyniecka, Wyszyńskiego.

Kasia
1 rok temu
Reply to  Mar

Mi się podoba, że PDB dobrał kolor płaszcza do maseczki

Madzia
1 rok temu

Z dysrybucja tych trzepaków to jak z organizacją wyborów Prz Pocztę Polską Ład i skuteczność.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Madzia

Tu tylko chodzi o pijar i propagandę (w stylu bolszewickim) o nic więcej.
Bożek myśli że robiąc za modela-celebrytę posługując się prostackimi
metodami (hojnością za cudze – rozdawaniem pakietów) poprawia sobie wizerunek
a tym czasem rozdając je pogardza mieszkańcami miasta myśląc że barany to kupią.
Rozdając biednym mieszkańcom (co zasługuje na uznanie) ale też rozdaje tarnobrzeskim bogaczom ( w tym urzędasom co zarabiają krocie, tzw. biznesmenom)
a to już jest tylko pijar.

kurier
1 rok temu
Reply to  Madzia

ale „fachowe” porównanie – lepiej porównaj mopa ze zmiotką

Zbyszek
1 rok temu

Pora przystąpić do egzekwowania przepisów związanych z używaniem tego sprzętu. Po tym jak wszyscy będą zaopatrzeni, Straż miejska ma pole do popisu i dodatkowo do zasilenia kasy niezłą sumką. Nie będzie tłumaczeń ,że niemam, że nie umiem , że jestem głupi itp. ……tylko mandaciki i mandaciki. Zakupiony sprzęt się zwróci bardzo szybko , bo tych ” odpowiedzialnych’ mieszkańców tej aglomeracji jest bardzo dużo i robią sobie kpiny z prawa, przepisów i innych norm. Około 50, a wieczorami nawet 70% chodzi wogóle bez masek , albo nosi je w taki sposób jakby byli upośledzeni umysłowo,Tak więc przystąpić do działania i sukces porządkowy murowany……..,a.ten finansoy też.

Bogus L
1 rok temu

Hmmm to nastolatki najbardziej lubia sobie robić zdjęcia Hmmmmm Ale żeby 60 latek ????

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content