Tarnobrzeg: Prezydent złożył kwiaty pod pomnikiem Bartosza Głowackiego. ” W imieniu wszystkich tarnobrzeżan, każdego z Was, drodzy Państwo”

Wyjątkowo dzień wcześniej, prezydent Tarnobrzega uczcił święto Konstytucji 3-maja składając wiązankę kwiatów pod pomnikiem Bartosza Głowackiego. Ze względu na zakaz zgromadzeń w tym roku tradycyjne uroczystości patriotyczne nie odbędą się.

foto:facebook

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KonfederacjaWiN
1 rok temu

Pan Prezydent nie zauważył, że Konfederacja także uczciła to święto państwowe, składając kwiaty pod pomnikiem Bartosza Głowackiego jako jedyna partia polityczna z Tarnobrzega.

Alf
1 rok temu

Czy ten skrót dotyczy Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość ?. Co Konfederacja ma z tym wspólnego ? . Tylko proszę nie piszcie ,że czujecie się kontynuatorami . Dzielą Was lata świetlne.

KonfederacjaWiN
1 rok temu
Reply to  Alf

Konfederacja WIN – Konfederacja Wolność i Niepodległość (Konfederacja Wolnościowcy i Narodowcy) – to federacyjna partia polityczna.

Alf
1 rok temu

Jasne . Wymyślcie sobie może jeszcze jakąś nazwę za skrótem np. AK . Pewne świętości są moralnie zastrzeżone i trzeba to szanować.

Dariusz
1 rok temu

Dobrze ze mamy wirusa Można się lansować dowoli. To ja mam władze imoga z nią zrobić co będę uważał za stosowne
Nie zezwolę aby inni chodzili pod pomnik nawet pojedynczo.
Jeszcze strzela fotkę nie temu komu wolno.
Bardzo to wszystko smutne

dformat
1 rok temu

Może czas odmarażać inwestycje drogowe – remonty, remoty, remonty dróg – przydałoby się wyasfaltować drogę ul. Marii Curie-Skłodowskiej oraz połączyć ją z ul. Zwierzyniecką do tego przedłużyć ją wzdłuż lasu jako przebicie na os. Piastów – koszt nie za duży a pożytku dużo – może czas RDM wypuścić na głeboką wodę.

Mar
1 rok temu
Reply to  dformat

Niektóre drogi w śródmieściu od lat czekają na modernizacje, a Ty liczysz na nową trasę od ul. Kwiatkowskiego do Piastowa? Raczej będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, moim zdaniem minimum do 2025 roku.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content